Gönderen Konu: OMO Kadınlar Kulübü  (Okunma sayısı 245321 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: OMO Kadınlar Kulübü
« Yanıtla #750 : 06 Eylül 2012, 00:05:54 »
alanların ismine nasıl baktınız?
izgim

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #751 : 06 Eylül 2012, 00:06:08 »
Hemşehrim laf aramızda bölümünde azdan çoktan belliydi bu gece stokların 1-2 dk 'da biteceği..İzlemesi ayrı bir güzelmiş..Herkese hayırlı uğurlu olsun... :D :D

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Saniyelerle stok tükeniyor... :D :D

şaka gibi şaşırdım kaldım 00.02 itibariyla stok bitiyor :) Allahtan yetiştim
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #752 : 06 Eylül 2012, 00:07:25 »

ödüllerde yazıyor

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #753 : 06 Eylül 2012, 00:07:45 »

Ödül Kazananlarda sende varsın ablam... :)

Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #754 : 06 Eylül 2012, 00:08:04 »
Hüseyin AcarEbru Aydın YükselOkan KızıldereHayriye ÇelikSena Nur KaradenizGülin Pamukçu ÖzkanatMeriç ŞenlikCemre AktaşSibel ErtugrulPervin Şenliközlem Şenol CingözRezan KarakurtSaime BozAli ZildöğenZeynep BaltrakGülden DemirtaşAysel TorlakEda KılınEmel TanyeriSevgi PıtırcıgıMukaddes MaytarAyse Savcituna OnurAydanur HaserNeslihan ÖzdemirLeman DuruŞerife Çimen SuyabatmazNuman E. SuyabatmazÜmmühan Korkakİsmail GökçetinAsiye Uzun DemiralSacit YigitSevim Pandultuba Çelik TekinNermin AbakaDilek ÇolakÖzlem KalınRamazan ArslanSena NurBUSE ErdoğanAysun Çiğdem CızıkIlknur Çakir KüçükvarEymen ŞahinEsra Kılın BulakAslı DemirDilek Ateşoğlu AygünDuygu KaracaMuhammed AliYeliz Yüzüncüselma AslanZeynep DemirtaşNazegül YücelenUmut Ildeniz ÖnderDerya SoyupakBURCU KırbaşNeşe Nihal YeşiltaçZehra Arıarzu YıldızHatice SarıdoganMustafa Namdar BaytekinSatılmış ŞebeşGaye SemizTuba ŞanalGökçe ErcanGürhan VarDeniz Konus EydemirCanan SavcıMurat AktaşNesrin YeşilInci GökMelek KuştemurSemin BayrakBengü AkUgur BuksurHasan KüçükvarHülya VolkanAyşe IlçinHamza ÖzkanMert YilmazPerihan AblakYeşim Buket ÇetinbaşGökçe KerimmAhmet KorkakAtilla ArıBurak BilginSelda TokgözEbru SaraçFatma SvcFatih YigitFüsun Şen GüleçIsmail KılınNurten IşyarEsma HınızEbru ÖzbaysarEmel KampanyaDamla GülerReyhan Oktay ÇuhacıEsin IzciEmine Kaldırım YorulmazAylin DemirkurnalıBilhan DemirSeher OnartBehice ŞartDuygu Ece Ünalgünay Sağlamsevgi GncerErkan SaraçoğluEmre AygenÇiğdem OğuzSena CaymazFatma Gokceercan YılmazAysel PandulZekeriya Zeki KolSaniye TanyeriNurşat BağlanBurcu KorhanFüsun KaragözGözde Fth KoşanayEsra ErtaşMuhammet TokdemirBuket GülsünJale Şen Güleçayşe PamukAyşe Dalaklı ArslanIrem Ceren Akçasıddıka YlckPınar BolOnur BoranTuba Topalömer HgkAhmet AkmanEkrem KaraaslanTuğçe DemirFadime ÖzdemirElif Bektaş ÜğüdürHale Şen MurçakZeki KayaYavuz YawuzzNisanur UstabaşıElif VatanseverHülya Gemiciaslı Bayık SonbaharCansu GürbüzSümeyya ÖzalpUzak ŞehirlerZeynep Özkan TürkogluCeylin DururMuhittin AcarBanu KoçAyşe Nur YıldırmazFatma Kara DedelerDilek IlıdıGüler KayaIbrahim KaraMuhsin SobaRecep SarıReyhan TelcioğluNeslihan DemirSeda OnartRamazan YıldırımÖzden Akyol HoyladıMehmetcan AltınokHadiye InceCafer ÖzarıcılarCanku BulakAyşe Erol HançerPelin VolkanKerem ErkutEmre GülerSüheyla AtabayAkın DoğanayAli KörümBetül VatanseverFatma ErganAhmet YükselAlper DemirSündüs GökçeGökçe OkNurcan K. KaracaSena Hızalkemal ŞnverirIlknur Uzun SertlerKübra AkyıldızSelda OnaySinem ÜmitHanife SubaşSuna Öztürkcemile DenizŞeyma Cankutmürvet MadenHatice BoyrazMeliha SürücüYüksel KonusFiliz Tutar DilberAhmet AlknDerya Akalp Başaran Sevil Arslan Cengiz Atıcı Hilal Güzel Alev Dinç
izgim

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #755 : 06 Eylül 2012, 00:08:13 »
alamadım off ya birde bilgisayar iyice kasdı  :(
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #756 : 06 Eylül 2012, 00:08:20 »
yuh ya ürün stokta kalmadı 2 sn içinde biti >:( >:( >:( >:( >:(

Çevrimdışı ozge1989

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #757 : 06 Eylül 2012, 00:09:03 »
omo hediye paketi kazandım :) kazananlar ve ödülü gelen var mı cok mu kücük hediyeler :D kargoyu yordugumuza değer mi :))

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
« Yanıtla #758 : 06 Eylül 2012, 00:10:10 »
10 sn geciksem alamazmışım.. nihayet bi listede gördüm adımı :)
@sheymcan

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #759 : 06 Eylül 2012, 00:10:16 »

Ödül Kazananlarda sende varsın ablam... :)

yeni keşfettim devrimcim :) geçen sefer katılmamıştım bu kez deneyim dedim..Allahtan alabildim yoksa sinir olurdum :) 00.02 de bitti inanamadım..ben de 200 kişi imkansız 00.00 da online olmaz diyordum :) bu hamilelik beni kampanyacılık gerçeğinden fazla mı uzaklaştırdı yabancılaştırdı acaba :))
izgim