Gönderen Konu: sma türkiye facebook sayfası  (Okunma sayısı 2280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
sma türkiye facebook sayfası
« : 07 Temmuz 2012, 16:44:38 »
11 haziranda büyümenin yıldızları adlı yarışmadan kazandım.sayfa 17 hazirandan bu yanada paylaşımda bulunmamış.mail attım sayfalarına yazdım ses seda yokk.ne kazandığımıda bilmiyorum ama madem bir yarışma yapıldı kazandım gerekeni yapsınlar.insanları kandırmasınlar

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
Ynt: sma türkiye facebook sayfası
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2012, 14:16:35 »
uğraşlarım sonucunu verdi ve dün aradılar.e-bebek.com da kullanmak üzere 30 t indirim çeki kazanmışım.oto koltuğu almayı düşünüyordum oğluma bayram tatilli için.çok iyi denk geldi bu çek.geç oldum ama bu ödülede sevindim açıkcası.saçma sapan bişeyde gönderebilirlerdide ;D

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2012, 14:42:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
uğraşlarım sonucunu verdi ve dün aradılar.e-bebek.com da kullanmak üzere 30 t indirim çeki kazanmışım.oto koltuğu almayı düşünüyordum oğluma bayram tatilli için.çok iyi denk geldi bu çek.geç oldum ama bu ödülede sevindim açıkcası.saçma sapan bişeyde gönderebilirlerdide ;D

beni de aradılar çok kibardı bayan geçiktiği için özür diledi  kod mailime gelmiş e.bebek.com.da 30 tl için 5 tl kargo ödemem gerek bayram sonrası mağaza arayacağım artık

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2012, 17:05:36 »

beni de aradılar çok kibardı bayan geçiktiği için özür diledi  kod mailime gelmiş e.bebek.com.da 30 tl için 5 tl kargo ödemem gerek bayram sonrası mağaza arayacağım artık

evet çok kibardı gerçekten.benim bulunduğum yerdede var ama uzak 5 t kargo parası vermek daha mantıklı.zaten oto koltuğu alıcam için tutar fazla olucak biraz.iyi günlerde kullanın çekinizi