Gönderen Konu: ülker bizi takmıyor..  (Okunma sayısı 4642 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kampania

• Yeni Kampanyacı
  • *
ülker bizi takmıyor..
« : 02 Temmuz 2012, 22:59:43 »
ülker mutlu bir an kampanyasından kazandığım mutlu bir an kolisi 1 ay geçmesine rağmen elime ulaşmadı facebook sayfasına kaç kere yazdım cevap vermiyorlar ülkerin sitesine yazdım dönüş olcaktı sözde ordanda dönüş olmadı bune ilgisizlik ya işlerini hiç iyi yapmıyorlar kınıyorum!

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
Ynt: ülker bizi takmıyor..
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2012, 23:11:44 »
ülker gayet iyi bir firma çokta bonkör  ülkerden ne kazandıysam haftası geçmeden elimde oldu birde twetterden deneyin neden böyle yapmışlar size bilemiyorum.
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı omerx

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Kazanmakta sınır yok !..
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2012, 16:42:08 »
Bir de mesaj olarak bildirin derim. Sayfanın sağ tarafında ..
Face'de beni Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Birlikte Kazanalım

Çevrimdışı talihkuşu

• Usta Kampanyacı
  • 1 kuruşa değer...
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2012, 17:10:14 »
birkez bende aynı sorunu yaşadım ama sorun firmada değil bizim komşudaydı gelen pakete el koymuş sonradan araştırınca bulmuştuk inşallah sizin kargonun akibeti öyle olmaz çok sinirlenmiştim :(

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2012, 17:11:07 »
maiilerinizi kontoral edin teyit maili gelmiştir mutlaka

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2012, 16:07:07 »
Ben  de genelde Ülker'in teslimatıyla ilgili 2-3 kampanyada sıkıntı yaşadım ama ulker.com.tr 'nin iletişim bölümünden biraz kızgın+kırgın bir dille yazınca hemen arıyorlar.

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #6 : 06 Eylül 2012, 16:30:41 »
ablam için bende daha önce ülkerden çikolata kazanmıştım aylar oldu gitmedi duvara yazdım admin tınmadı bile bende mail attım ülkere adminin ilgisizliğinden ve hediye önemli olmayabilir ama bu firmanızı küçülttü gibisine kırgınlığımı ve kızgınlığımı ifade eden bi maildi 3 ay faln olmuştu yarışma biteli hemen cevap attılar 1 gün sonra özür dilediler ilgileneceğiz dediler sonra kargocu ablamı aramış ben yanlışlıkla başka birine teslim ettim onu diye ablam safıda önemlid değil demiş acımış adama ama yinede 1 hafta sonra gönderdiler ablama paketi yani ilgileniyo ülker bizde demekki kargoyu bile arayıp araştırmış ki kargocu aradı ablamı

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2012, 11:10:41 »
böyle durumlarda siz bana havale edin bak nasıl gelmeyen ürününüzü yollatıyorum  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2012, 13:16:52 »
benim kuzenimde kazanmıştı oradan cok uzun süre oldu ne mailler attık face den yazdık ne cevap verdiler nede gönderdiler
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı dhande

• Usta Kampanyacı
  • bir varmış bir yokmuş!
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2012, 12:33:45 »
istanbulda oturuyorsanız is-mail dağıtımı arayın sorun.onlarda da kalmış olabiliyor benim öyle olmuştu
Bir umuttu yaşatan insanı aldım elime sazımı!! (: