Gönderen Konu: kampanyalarda kazananlar hep aynı !  (Okunma sayısı 3953 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kokosilehersey

• Yeni Kampanyacı
  • *
kampanyalarda kazananlar hep aynı !
« : 22 Haziran 2012, 13:12:51 »
arkadaşlar bende uzun zamandır internet ve facebook kampanyalarını takip ediyorum anlamadığım birşey var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim dikkat ettimde kazanan kişiler genellikle aynı isimler bu nasıl oluyor ben mesela fake hesap acmıyorum ama acıpdamı kazanıyorlar anlamadım :( aylardır kampanyalara katılıyoum o kadar caba harcıyorum ama kazanan kişiler hep aynı hep aynı neden yaa? :( :( :( :(

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
Ynt: kampanyalarda kazananlar hep aynı !
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2012, 20:39:45 »
bence de öyle kardeş kast sistemi var gibi

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2012, 18:51:49 »
evet hile yolları fazla o zamanda hep aynı kişiler kazanıyor..firmalarda umursamıyor
:) Şans

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2012, 01:31:33 »
hem hesapları cok hem ortak calısıyorlar bu nedenle oylamalı begenili yarışmaları genelde aynı kişiler kazanıyor önceleri ben 200-300 oyla puanla ipad kazandıgımı bilirim yada tatiller ama simdi neredeeeee
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2012, 01:34:57 »
arkadaşlar bende uzun zamandır internet ve facebook kampanyalarını takip ediyorum anlamadığım birşey var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim dikkat ettimde kazanan kişiler genellikle aynı isimler bu nasıl oluyor ben mesela fake hesap acmıyorum ama acıpdamı kazanıyorlar anlamadım :( aylardır kampanyalara katılıyoum o kadar caba harcıyorum ama kazanan kişiler hep aynı hep aynı neden yaa? :( :( :( :(

bu düşüncelere katılmamak mümkün değil.
@sheymcan

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2012, 01:37:35 »
özellikle twitter kampanyalarında kazananlara bakarsanız sürekli aynı kişiler kazanıyor... ilk 10 da mesela ilk 5 aynı kişi   :-\ :-\ :-\
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2012, 02:10:27 »
bize beklede sans gelsin ohoooo:)

Çevrimdışı gersoy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2012, 10:50:59 »
Evet kazananlar hep aynı.Çünkü onlar burda ürün kazanmanın her türlü yolunu biliyorlar.Her türlü hileyi biliceksin bu zamanda.Geçen birisi anlattı.Bir arkadaş kendi etrafında kim varsa onun adına sahte e-mail adresleri alıp sonra da onların adına yarışmalara katılıyormuş.Mesela en beğenilen fotoğrafa TV ödülü var hoop tek tek bu sahte e-mail adreslerinden girilip kendi koyduğu uyduruk resme oy veriyor.Sonra da kapıyor ödülü.Biz de burda uğraşalım duralım.Ama çekilişlerin sonucunda aynı isimlerin çıkmasına da bir anlam veremiyorum.Onun hilesini nasıl buldular acaba?Yoksa hep aynı isimlere çekilişle ödül çıkar mı be?Birisi kazandığı ödülleri satışa çıkarmış listenin sonu gelmiyor arkadaş.Hem de öyle ufak tefek hediyeler de değil.

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2012, 23:24:35 »
Evet kazananlar hep aynı.Çünkü onlar burda ürün kazanmanın her türlü yolunu biliyorlar.Her türlü hileyi biliceksin bu zamanda.Geçen birisi anlattı.Bir arkadaş kendi etrafında kim varsa onun adına sahte e-mail adresleri alıp sonra da onların adına yarışmalara katılıyormuş.Mesela en beğenilen fotoğrafa TV ödülü var hoop tek tek bu sahte e-mail adreslerinden girilip kendi koyduğu uyduruk resme oy veriyor.Sonra da kapıyor ödülü.Biz de burda uğraşalım duralım.Ama çekilişlerin sonucunda aynı isimlerin çıkmasına da bir anlam veremiyorum.Onun hilesini nasıl buldular acaba?Yoksa hep aynı isimlere çekilişle ödül çıkar mı be?Birisi kazandığı ödülleri satışa çıkarmış listenin sonu gelmiyor arkadaş.Hem de öyle ufak tefek hediyeler de değil.
oo senin dediğin en basit yöntem daha neler varr
:) Şans

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2012, 23:26:13 »
cekilişlerde hep aynı ısımle odul kazanmanın nedenı aynı ısme bırden fazla facebook hesabının olması :)