Gönderen Konu: Maile bak çay demle :D  (Okunma sayısı 5207 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı retkitosman

• Usta Kampanyacı
Ynt: Maile bak çay demle :D
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2012, 16:47:18 »
banada gelmiş koptummmm   :D :D :D :D :D

Ben Bayan Kemal Alicija,25 Aralik 1927 dogumluyum yani 84 yas,indayim.
Eski esim kendisi Turk'du ismi ise Ahmed Kemal 40 yillik bir evlilik
hayatindan sonra esimi kaybettim isin kotusu hic cocuk sahibi olamamizdi.
Yillardirda kanser tedavisi goruyorum.Bir kizkardesi oldugunu biliyorum
aras,tirmalarim sonucunda Avcilardaki depremde hayatini kaybetmiis,.
Ben ise s,u illet kanserle bogusuyorum doktorlarin
soylemesine 1 ay omrum kalmis ne diim pekde inandirici degil ben
yas,amayi seviyorum.Es,im olmeden once bana Londradaki bir guvenlik
firmasina 11 mliyon dolar gibi bir fonu deposit olarak yatirdigini
soyledi aa benim hayatim bitigine gore bende bu parayi kanserliler
vakfina veya ne biliim herhangi bir vakifa yatirmayi planliyorum
cocugumda olmadigi icin o kisilerin isine yarasin istiyroum.
Bu bahsettigim paranin %40ni size %60ini ise dedigim gibi bu
derneklere bagislamak istiyorum.
Biraz acele etmemiz gerekir acikcasi doktorm dedigi dogru
cikarsa kimse birsey alamaz ve devlet buyuk ihtimalle yani
Ingiltere paranin ustune konar.Neyse yapabilirsek parayi cok
acil buraya transfer ettirelim.. sizden haber bekliyorum ben
biraz yorgunum.

Tesekkurler
Alicija

Mrs Alicija Alicija (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)
lonesome cowboy

Çevrimdışı ebufaik

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2012, 20:34:59 »
buda bugun bana gelmiş
Iyi g?nler efendim;

Iletisim bilginizi ticaret rehberinden aldim,Ismim Ismael Darrel Gbagbo.Ben Fildisi Cumhur basakni Laurent Gbabo'nun ogluyum.?lkemdeki krizden haberiniz vardir umarim ve babam Laurent'in tutuklulugu hakkindada bilginiz muhakkak vardir.Beni aradi ve 10 milyon dolari guvenlik firmasinda  kutunun i?inde biraktigini soyledi.

Londra'ye gelmemi cunku kutunun Londra'ye transfer edildigini s?yledi.Size ulasmamin nedeni ise belki bana yardim edebiliceginizi umut etmemdir.Su an 2 haftadir londra'deyim ve Fildisi konsolosunun oglunun yaninda saklaniyorum diyebilirim.Kutunun guvenlik firmasinda oldugunu konfirme ettim.

Bana destek verecek birini ariyorum gercekten saskinim.Eger bu fonu benim adima g?venlik firmasindan tahsil ederseniz size %25 gibi bir ortaklik teklif edebilirim.Benim yasadigim diplomatik problemlerden ?t?r? kendimin yapabilmesi neredeyse imkansiz.
Sizden en yakin zamanda olumlu veya olumsuz alacagimi umut ediyorum

Saygilarimla
Ismail

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 16 Haziran 2012, 12:57:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
buda bugun bana gelmiş
Iyi g?nler efendim;

Iletisim bilginizi ticaret rehberinden aldim,Ismim Ismael Darrel Gbagbo.Ben Fildisi Cumhur basakni Laurent Gbabo'nun ogluyum.?lkemdeki krizden haberiniz vardir umarim ve babam Laurent'in tutuklulugu hakkindada bilginiz muhakkak vardir.Beni aradi ve 10 milyon dolari guvenlik firmasinda  kutunun i?inde biraktigini soyledi.

Londra'ye gelmemi cunku kutunun Londra'ye transfer edildigini s?yledi.Size ulasmamin nedeni ise belki bana yardim edebiliceginizi umut etmemdir.Su an 2 haftadir londra'deyim ve Fildisi konsolosunun oglunun yaninda saklaniyorum diyebilirim.Kutunun guvenlik firmasinda oldugunu konfirme ettim.

Bana destek verecek birini ariyorum gercekten saskinim.Eger bu fonu benim adima g?venlik firmasindan tahsil ederseniz size %25 gibi bir ortaklik teklif edebilirim.Benim yasadigim diplomatik problemlerden ?t?r? kendimin yapabilmesi neredeyse imkansiz.

Saygilarimla
Ismail

banada gelmiş bu şaka gibi yaa
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 16 Haziran 2012, 12:58:28 »
Aynısı bana da gelmiş ;D

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #14 : 17 Haziran 2012, 11:58:27 »
aynı mesaj şimdi tekrar geldi.. üye olduğum bir sitede mesaj gönderdi ilginç nası tanıdıki..

bu arada reklam olmazsa bu siteyi önerebilirim arkadaşlar dil öğrenmek isteyenler için çok güzel ben çok beğendim ingilizce, korece ve japonca dersi alıyorum  ;D

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2012, 18:41:37 »
buda bugun bana gelmiş
Iyi g?nler efendim;

Saygilarimla

banada
Ismail

banada geldi bu mail tüh bende %25 iyi para hayatım kurtulur demiştim ama abimdeki senarist yeteneğe hayran kaldım bunu hollywood piyasısında değerlendirse vallah köşeyi donmuştu şimdiye kadar  ::)