Gönderen Konu: ZİP DAĞITIM  (Okunma sayısı 3632 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
ZİP DAĞITIM
« : 09 Haziran 2012, 00:21:33 »
zip dağıtım ile kargolarım hep başkasına teslim ediliyor. yıldım vallahi

var mı aynı sorunu olan ?

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
  • SAHİP OLDUĞUN GÜCÜ ASLA GÖSTERME...!!!
Ynt: ZİP DAĞITIM
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2012, 00:24:59 »
sorma benimde başıma geldi eti cin oyuncaklarımı başkasına vermişler kime verdikleri belli değil isim almamışlar güya bana firmadan tekrar oyuncak isteyeceklerdi nerdeeeee, çok lakayıt bir firma...

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2012, 00:57:03 »
benim eti cin oyuncaklarımın akibeti belli değil. üzerinde durmadım bende çok önemsemediğim için
ama doğadan çay kazanmıştım anneler gününde onu da getirmediler. mail attım doğadana. dün geldi halbuki 22 mayısta gelmesi gerekmiş dün geldi  >:( benimo lardada böyle yapmışlardı. avon kremlerin yarısı kayıp.. bende nefret ediyorum zipten.
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2012, 01:06:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
benim eti cin oyuncaklarımın akibeti belli değil. üzerinde durmadım bende çok önemsemediğim için
ama doğadan çay kazanmıştım anneler gününde onu da getirmediler. mail attım doğadana. dün geldi halbuki 22 mayısta gelmesi gerekmiş dün geldi  >:( benimo lardada böyle yapmışlardı. avon kremlerin yarısı kayıp.. bende nefret ediyorum zipten.

nereye mail attınız doğadan a mı

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #4 : 09 Haziran 2012, 01:08:33 »

evet hem mail attım hemde face den duvarlarına yazdım umudu kesmiştim ki 10 gün kadar sonra geldi çay.
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 09 Haziran 2012, 01:10:56 »

evet hem mail attım hemde face den duvarlarına yazdım umudu kesmiştim ki 10 gün kadar sonra geldi çay.

ben de attım şimdi duvarada yazayım sağol cnm

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #6 : 09 Haziran 2012, 03:06:25 »
Doğadan çayı getirmediler mail attım. Sözde annem teslim almış, anneme sordum yok öle bişey dedi. Bi damar mail daha  şubeden evi aramışlar , aman aldık deyin diye yalvarmış adam ben hemen getirecem demiş. işte işimden felan oluyodum demiş(Böyle olmasını istemezdim zaten ki maillerim çok şikayet vari değildi) tabi üzüldüm ama ders olmuştum kargocuya. sonuçta kargo benim özelim. belki içinde 1000 tl lik çek var. demi ama? neyse adam kutuyu getirmiş ama tabi malumunuz kutu açılmış felan... neyse dedim anneme.. Annem adam yalvarınca dayananmış üstüne gitmedim. önceki gelmeyen kargoları  saymadım daha.. Lafın kısası  bi acayıp şirket bu zip dağıtım... amaaannn ne diyeyim şimdi adamlara ; helalı hoş olsun.
öenemsemiyorum bazen böyle şeyleri ama arada bi ders vermek gerekiyo tabi kargoculara..

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 09 Haziran 2012, 18:13:47 »
illaki üsteleyecez..  doğadan paketim buğün geldi üzerinde 22 mayıs yazıyo arayıp sormasam kalacak yani kargom adam bi de yalan söylüyo isiz evde bulamadık diye .. ısrarla... ev adresi vermedim kii beni nasıl evde arıyosunuz dedim... pesssssssss

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #8 : 10 Haziran 2012, 02:15:48 »
illaki üsteleyecez..  doğadan paketim buğün geldi üzerinde 22 mayıs yazıyo arayıp sormasam kalacak yani kargom adam bi de yalan söylüyo isiz evde bulamadık diye .. ısrarla... ev adresi vermedim kii beni nasıl evde arıyosunuz dedim... pesssssssss

aynı nakarat işte....

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #9 : 23 Haziran 2012, 00:56:06 »
benim eti cinler kayıp:( doğadanda zip dağıtım olduğunu öğrenince aradım aradım sürekli..... sonunda zar zor teslim aldım çayımı... umarım kimse bu ziple çalışmaz.....
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!