Gönderen Konu: kilo sorunu:(  (Okunma sayısı 9382 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dhande

• Usta Kampanyacı
  • bir varmış bir yokmuş!
Ynt: kilo sorunu:(
« Yanıtla #10 : 06 Haziran 2012, 14:46:38 »
tek bu çay ve sirkeyle kaç kilo verilebilir yarım saat dışarı çıktım tanıdık biriyle karşılaştım ve aaaa ne kadar kilo almışın dedi :P konu şu andan itibaren çok ilgimi çekti en acilinden 8 kilo vermem lazım diyet yapamıyorum ama :(
Bir umuttu yaşatan insanı aldım elime sazımı!! (:

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2012, 15:04:15 »
Konu fazlasıyla ilğimi çekti ama yine netice aynı olacak diye cesaret edemiyorum

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   ::) ::)
Spor,akupunktur koşuşturma derken yaşam biçimi haline getirmeyince geri aldım kiloyu  ::)
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2012, 15:09:39 Gönderen: Esmanur »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2012, 11:51:02 »
tek bu çay ve sirkeyle kaç kilo verilebilir yarım saat dışarı çıktım tanıdık biriyle karşılaştım ve aaaa ne kadar kilo almışın dedi :P konu şu andan itibaren çok ilgimi çekti en acilinden 8 kilo vermem lazım diyet yapamıyorum ama :(

ayda 3 kilo verirsin bu elma sirkesini ve dediğim çayları sabah akşam düzenli olarak yaparsan. diyet yapamıyorsan yeme şeklini değiştir.

1.) yemekleri katı yağla yaptırma sıvı yağ ile yaptır

2.) yemeklerin üst daha az yağlı tarafından al.alt taraflarda yağları ve suları daha fazla biririkir.gerekirse fazla yağ ve suyu süz yemeklerin. et-pilav,et-makarna, et-dolma, et-ekmek yersen yağa dönüşür. karbonhidratlarla propteinler birleşince direk yağa dönüşür. ama vazgeçemiyorum dersen. bunların yanında ekmek yeme. özellikle et ile ekmeği hiç yeme.

bir oturuşta istersen öğün olarak 1 kilo yağsız haşlama veya ızgara et ye ekmeksiz kilo yapmaz ama onu 1 dilim dahi olsa ekmekle yersen yağa dönüşür hepsi. ekmeği her daim kes.

3.) çay içiyorsan şeker atma tatlandırıcı kullan. kola içiyorsan light türü iç.gerçek kola tadına en yakın olanı cocacola zero dur. içmediğim yemediğim light içecek yiyecek yok piyasada 20 yıldır :)

4.) akşam 6 dan sonra asla yemek yeme.metabolizma durur o saatten sonra.

5.) yemeklerle beraber ve sonrasında asla su içme.midenin havuza döndürür yiyecekler ördek olur yüzer.sindirim gerçekleşmez.çoğu vücutta birikir  :D yemeklerden 1 saat önce ve 2 saat sonr aolmak üzere. günde en az 3 litre su içmelisin. elma sirkesi ve çayıda sudan sayabilirsin.günlük su ihtiyacı miktarından onları düşersin :) geriye 1 buçuk litre kalır  ;)

yemeklere ekstra tuz atma 1 gram tuz 200 ml yani 1 su bardağı su tutar.boşa gider o su miktarı.toksinlerin atılmasını engeller.

okul iş çarşı yakında yürüyerek git yürüyerek gel.ben rejim boyunca çarşıya 10 km yere yürüyerek gider gelirdim  :D

6.) salataya yağ tuz koymazsan 2 çorba kaşığı elma sirkesi at ekstradan faydası olur. elma sirkesinin faydalaı saça cilde deriye tırnağa iç organlara faydası saymakla bitmez  :D

aç kalmana gerek yok gördüğün gibi sadece yeme alışkanlığını birazcık değiştireceksin ;)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2012, 12:10:19 »
Eyefive henüz en son yazdıklarını detajlı okumadım ama çayın tarifi bumudur. ;D

elma sirkesi,biberiye,mate çayı,yeşilçay

2 çorba kaşığı elma sirkesini sabah kalkar kalmaz yarım litre ılık suya ( oda sıcaklığının biraz üzerinde ısıtılmış ) koy iç. yarım saat sonra yemeğe kahvaltına başla. gece yatmadan 2 saat öncesinden yemeği bitir yani en son yemeğini yedikten 2 saat sonra, 1,25 litre kaynamış suya 2 çorba kaşığı biberiye,2 çorba kaşığı yeşil çay,1 veya 2 çorba kaşığı mate yağrağı at ( çayı diyede geçer ).bunu demle ısıtma kaynatma,su kaynayınca ocaktan hemen al içine at bırak demlensin kendi sıcaklığıyla.sonra bu zaten çeker 1 litre olur.bunu ağzını yaklayacak ama çokta ılık olmayacak ısıda 1 litreyi gece uyuyana kadar içeceksin. ama sakın üzerine su veya her hangi birşey içme yeme.bitince yat.ağzını çalkalayıp dişini fırçalayabilirsin ağzında çok rahatsızlık hissedersen ama suy macun yutma

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #14 : 07 Haziran 2012, 12:13:11 »
diş teli taktırın zayiflamaya birebir :D  şaka bi yana . ben 6 aydır kola içmiyorum ve her gören zayıfladığımı söylüyor. kola çok etkili kilo almada yani asitli içecekler

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 07 Haziran 2012, 12:15:57 »
@esmanur evet sabah elma sirkesi ,akşamda verdiğim o 3 çay tarifi uygulanacak  :D

bu arada piyasada çok marka elma sirkesi var. şu 3 markadan başka almayın. bunların hangisi indirimde kampanyadaysa onları alın.

Fersan,Doğanay,Kühne  ;)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 07 Haziran 2012, 12:26:14 »
 :D Hiç ama hiç ümidim yok ama kendime güvenim yok  ;D  şu çaydan başlamayı düşünüyorum  ::)

Çevrimdışı dhande

• Usta Kampanyacı
  • bir varmış bir yokmuş!
« Yanıtla #17 : 07 Haziran 2012, 12:28:44 »
sabah bende elma sirkesiyle başladım ama o ne biçim bişey hepsini içemedim :) akşamada aktardan gerekli malzemeler alınacak ve diğer dediklerinin hepsini yapıyorum diyebilirim babam kalp hastası olduğu için annem hiç katı yağ kullanmaz ben yemeklerin suyunu ve yağsını zaten yemem bir tek tuza karşı zaafım var onsuz hiçbir yemekten tat alamam ya da el alışkanlığı diyelim mutlaka atmam gerek :) su içmem lazım en kötü özelliğim bu 2 gün içmesem susadım demem kolay kolay ancak aklıma gelmesi lazım ama :( 3 kiloda ay için fena değilmiş bu sefer kararlıyım :)

teşekkürler @eyefive
Bir umuttu yaşatan insanı aldım elime sazımı!! (:

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 07 Haziran 2012, 12:32:52 »
emzireceksin bol bol emzirmek kilo verdiriyor ebru şallı nasıl incecik, çocuk 2 yaşına gelmiş hala emziriyo

emziremiyorsanız da annelere yönelik makineler vs. var bir deneyin

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 07 Haziran 2012, 12:35:20 »
emzireceksin bol bol emzirmek kilo verdiriyor ebru şallı nasıl incecik, çocuk 2 yaşına gelmiş hala emziriyo

emziremiyorsanız da annelere yönelik makineler vs. var bir deneyin
;D emzirmek kilo verdiriyormu bilmem ama ben veremedim kızımı sütten keseli çok fazla olmadı :D