Gönderen Konu: Gillette - Japon Kale  (Okunma sayısı 34401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı prokami

• Yeni Kampanyacı
  • *
Asıl Hileciler
« Yanıtla #330 : 24 Haziran 2009, 02:41:43 »
Sonunda milletin ağzında dolaşan forumu buldum. Demek beni buradaki asıl hileciler sildirdi. Tebrik ediyorum. Milleti çok başarılı bir şekilde yönlendiriyorsun ALLOTROP. Yoksa CUKUROVA mı desem??? Aynı insan olduğunu (yani EVREN BİTİL) ispatlayım mı teker teker delilleriyle.

Prokami niye silindi? Güya hile yapıyormuş, gelmiş bi anda 8000 puana çıkmış. Adam olan 2 saniye düşünür de öyle konuşur! Benim kullanıcımı kapatıp geri açtılar ALLAHın emri artıp da gelcem listeye, ama ASIL HİLECİLER düşüncesiz sesliharfler ekibini de arkalarına alıp kullanıcımı tamamen kapattılar.

Geçen hafta pazartesi sabahı cem midir nedir bi eleman aradı sesliharflerden, çünkü nereyi bulduysam şikayet ettim - peşini de bırakmış deilim - neyse, eleman diyo ki benim oynadığım ipden 8 kullanıcı daha giriş yapmış ben o kadar puanı bu sayede kazanmışım. YUHH !!!

1. Bu kadar aptalca bişeye forumun - 17 sayfasını da okudum - tüm kullanıcıları bi taraflarıyla güler.
2. Evren Bitil insanına bişi yapmadınız da ben mi suçlu oldum dedim çok şut çekince, biz onuda inceliyoruz onda da değişik şeyler var ama hocam senin manipülasyon yaptığını düşünüyoruz dedi. Ben de dedim anca DÜŞÜN, ben de düşündüklerimi söliyim aldığı şutlarda kurtarma istatistiği %15'in üzerinde olan HERKES HİLECİDİR. Düzgünce oynayan arkadaşlar bi baksın bakalım bu istatistiklerine - sonra da ALLOTROP baksın.
3. Oynadığım yer koca şirket dedim ben ne biliyim kim bu oyunu oynar 8 kişi açıp da kaç puan kazanabilirim dedim.
4. En az yarım saat adama oyunun nası çalıştığını anlatmaya çalıştım. Bu elemanlar oyunu yapan insanlar değil!!! Bence zaten artık bu yüzden hiçbişeye cevap vermiyorlar. Çünkü cevap verdikçe elemanların hiçbişiden anlamadığını iyice anlıyorsunuz.
5. Beni niye o cuma banladınız da geri açtınız sonra yine kapattınız dedim? Bi anda 1000 puan arttın dedi - E benim akılsız arkadaşım offline puanlar diye bişi var bilmiyo musun dedim? Hee olabilir dedi. DENGESİZLİĞİN BU KADARI.
6. Dedim 8 kişiyle HİLENİN dibine vurdum birinci oldum. İnceleyin ben bu 8 kullanıcının hepsine de şut çekmiş hepsinden de şut almış ve kurtarmışsan silin gitsin bıraktım oyunu dedim. Tamam ben size logları da göndercem diyip kapattı.

O gün bu gündür ne telefon ne mail. Çünkü HİLE FİLAN YOK BURADAKİ HİLECİLER VASITASIYLA HAKKIM YENDİ.

TÜM KULLANICILAR OKUSUN HİLECİ KİM ÖĞRENSİN. HİLECİLERİN KRALI BURADA YÖNLENDİRMENİN ALASINI YAPMAKTA. YETER!

Çevrimdışı ZaGoR

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Gillette - Japon Kale
« Yanıtla #331 : 24 Haziran 2009, 04:20:03 »
prokami sana aynen katılıyorum sırf bu oyun için demiyorum ama forumda şu hile yapıyor bu hile yapıyor diye onları kınayıp özelden hille nasıl yapılıyor diye mesaj atanlarımı diyim burda  saf temiz masum köylü rolü yapip oyunlarda hilenin alasini yapanlarımı yazıyım bazı insanlar çift krakterli olabiliyor malesef zaten bu gerçek hayattada böyleya...
I see dead people...

Çevrimdışı acunfirarda

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Asıl Hileciler
« Yanıtla #332 : 24 Haziran 2009, 08:15:41 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sonunda milletin ağzında dolaşan forumu buldum. Demek beni buradaki asıl hileciler sildirdi. Tebrik ediyorum. Milleti çok başarılı bir şekilde yönlendiriyorsun ALLOTROP. Yoksa CUKUROVA mı desem??? Aynı insan olduğunu (yani EVREN BİTİL) ispatlayım mı teker teker delilleriyle.

Prokami niye silindi? Güya hile yapıyormuş, gelmiş bi anda 8000 puana çıkmış. Adam olan 2 saniye düşünür de öyle konuşur! Benim kullanıcımı kapatıp geri açtılar ALLAHın emri artıp da gelcem listeye, ama ASIL HİLECİLER düşüncesiz sesliharfler ekibini de arkalarına alıp kullanıcımı tamamen kapattılar.

Geçen hafta pazartesi sabahı cem midir nedir bi eleman aradı sesliharflerden, çünkü nereyi bulduysam şikayet ettim - peşini de bırakmış deilim - neyse, eleman diyo ki benim oynadığım ipden 8 kullanıcı daha giriş yapmış ben o kadar puanı bu sayede kazanmışım. YUHH !!!

1. Bu kadar aptalca bişeye forumun - 17 sayfasını da okudum - tüm kullanıcıları bi taraflarıyla güler.
2. Evren Bitil insanına bişi yapmadınız da ben mi suçlu oldum dedim çok şut çekince, biz onuda inceliyoruz onda da değişik şeyler var ama hocam senin manipülasyon yaptığını düşünüyoruz dedi. Ben de dedim anca DÜŞÜN, ben de düşündüklerimi söliyim aldığı şutlarda kurtarma istatistiği %15'in üzerinde olan HERKES HİLECİDİR. Düzgünce oynayan arkadaşlar bi baksın bakalım bu istatistiklerine - sonra da ALLOTROP baksın.
3. Oynadığım yer koca şirket dedim ben ne biliyim kim bu oyunu oynar 8 kişi açıp da kaç puan kazanabilirim dedim.
4. En az yarım saat adama oyunun nası çalıştığını anlatmaya çalıştım. Bu elemanlar oyunu yapan insanlar değil!!! Bence zaten artık bu yüzden hiçbişeye cevap vermiyorlar. Çünkü cevap verdikçe elemanların hiçbişiden anlamadığını iyice anlıyorsunuz.
5. Beni niye o cuma banladınız da geri açtınız sonra yine kapattınız dedim? Bi anda 1000 puan arttın dedi - E benim akılsız arkadaşım offline puanlar diye bişi var bilmiyo musun dedim? Hee olabilir dedi. DENGESİZLİĞİN BU KADARI.
6. Dedim 8 kişiyle HİLENİN dibine vurdum birinci oldum. İnceleyin ben bu 8 kullanıcının hepsine de şut çekmiş hepsinden de şut almış ve kurtarmışsan silin gitsin bıraktım oyunu dedim. Tamam ben size logları da göndercem diyip kapattı.

O gün bu gündür ne telefon ne mail. Çünkü HİLE FİLAN YOK BURADAKİ HİLECİLER VASITASIYLA HAKKIM YENDİ.

TÜM KULLANICILAR OKUSUN HİLECİ KİM ÖĞRENSİN. HİLECİLERİN KRALI BURADA YÖNLENDİRMENİN ALASINI YAPMAKTA. YETER!

bana bak kendini adam sanan prokami.. eger ben cukurova ile ayni kişiysem ben şerefsizim ama değilsem de sen şerefsizsin..aynı şekilde site incelesin bakalım çukurovadan gelen şutların kaç tanesi kurtarılmış  veya benşm ona çektgim şutlardan kaç tranesi gol olmuş..1.ligimi cekemiyorsan oynama kardeşim..gece gündüz oynuyorum..hilem varsa silsinler.tüm loglarım ellerinde..ortaya çek diyenlere bile çoğu zaman çekmiyorum ileride başıma kalkmasınlar diye.ben oyunun başından beri burdayım.. ilk günden beri oynuyorum..bunun da logları var ellerinde..o yüzden böyle kendini yırtıp da 10 sayfa metin yazma..b

neden benim hesabımı seninkş gibi durdurup geri açmıyorlar da sadece seninkini kapatıyorlar? demekki bildikleri birtşey var.. böyle timsah gözyaşları dökme de işine bak.. her yarışmada oldugu gibi hileciler bir şekilde silinecek. ve bu ben olmayacam.ayrıca adimi da ii araştır.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #333 : 24 Haziran 2009, 08:40:48 »
Üsluba dikkat edelim lütfen... Mudahaleler değilse hoş olmayabilir.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2009, 08:42:44 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı prokami

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #334 : 24 Haziran 2009, 09:03:56 »
Allotrop adını Adanalı olduunu daha bilimum şeyi araştırmaya gerek yok, her yerde kocaman kocaman yazıyo. Çukurovaya şut çekmiş miymişsin falan filan? Hasta mısın kardeşim heralde çekmemişindir - anlaşılsın istemezsin.

Ben de senin gibi gelip burda ona buna çamur atsaydım 2. defa silinmezdim

madem o kadar biliyosun söyle bakalım geçen cuma niye açtılar? log göndercez dediler niye göndermediler?

Bi ortaklığın filan mı var sesliharflerle??

deneme2222 kardeş sonsuza kadar şut çeksen %33 olmas o iyi bi ihtimalle öyle olur ki yarışmada belli başlı bi vakit geçirmiş kişiler bilir ki aldığın şutlara atamadıkların da yazılıyo yani %33lere ulaşan HİLECİNİN GÖZÜDÜR.

HERKES İSTATİSTİK KISMINDAN BAKIP GÖRSÜN

Çevrimdışı Pele

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #335 : 24 Haziran 2009, 09:52:54 »
Benim gözlemlediğim ilginç olaylar:

*Tutulan şutlar Gelen Şutlara geçer.
*Geceleyin offline olanlara çektiğiniz şutlar ilginç bir şekilde rastgele (otomatik sanırım yada hata falan) karşılanır.
*Çok online kalanlar veya çok şut çekenlerin şut alma sınırı 5 değil 5000 olur. Saatte 200 şut aldıkları olabilir. Ben de şut çekcek adam kalmayınca kaçıyorum artık.
*kaytaz10 7000 şutla 13500 puan yapar. Günde en fazla iki saat online kalır. En ilginci de bu. :)

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #336 : 24 Haziran 2009, 09:55:00 »
Konu Sizin Hile yapıp da masumluğunuzu ispatlayacağınız bir yer olmaya başladı lütfen tartışmanızı özelde yapınız..
Kilit..