Gönderen Konu: Remetta üyelerini mağdur ediyor  (Okunma sayısı 2088 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omerx

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Kazanmakta sınır yok !..
Remetta üyelerini mağdur ediyor
« : 15 Mayıs 2012, 00:33:35 »
Remetta facebook sayfasında sürekli yarışma düzenliyor onlarca hediye kazandırıyor fakat hediyeleri göndermiyor. En aktif üye yarışmasında sayfalarının bütün paylaşımlarını beğenip ve paylaşmama rağmen bir sorumu dahi cevaplamadılar ve sayfalarından engellediler. Sayfalarını gezenler bilirler. Sayfa şikayetlerle dolu fakat bu duruma çok ilgisizler. Bir arkadaşım hediye kazandı fakat göndermediler. Sayfada bunu dile getirince sayfaya yorum yapamaz oldu ve engellendi.

Hediye kazananlar fotoğraf yollamışlar. Çoğunun ürünü kırık gelmiş; belki kargo hatası ama diğer ürünleri defolu ve hatalarla dolu

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Firma kargo hatalarının birkaçını telefi etmiş fakat defolu ürünleri ve kazananlar üyelerinin çoğunu mağdur etmiştir.

İşte sadece bir kaç yorum

yakışmadı sana remetta :( hayal kırıklığına uğradım ( Suzan Aslan)
cok kotu :/ beklemezdım remettadan.. (Zeynep Musaoğlu)
üzüldüm yaa paketen çıkardığım gibi paramparça olmuştu kutu ezilmişti zaten :(( (Yıldız Yıldızhan)
Bu durumu sayfalarında dile getirdim bende yorum yapamaz oldum. Bu sayfanın yarışmalarına katılırken bir kez daha düşünün.

Bilginize syg.
Face'de beni Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Birlikte Kazanalım

Çevrimdışı inci61

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Remetta üyelerini mağdur ediyor
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2012, 15:59:53 »
Tabaklar kaliteli gözükmüyor zaten. Pazar malı gibi  :-X

Çevrimdışı bedduamiz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2012, 18:06:58 »
bu şirketten bende kazandım göndereceklerini söylediler ama gelen giden yok çok adi bir firma bu firma
Özgürlük savaşcısı CECEN kardeşlerimize selam olsun...!

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2012, 04:54:53 »
bu programın sponsor olduğu bi canlı yayına bağlanıp söyleceksin ne güzel olur aslında. adi herifler.. geçmiş olsun magdurlara...