Gönderen Konu: Çaykur Demli Muhabbet Sonuçları  (Okunma sayısı 5164 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
Ynt: Çaykur Demli Muhabbet Sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Mayıs 2012, 11:20:10 »
Tebrikler  :)

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #11 : 15 Mayıs 2012, 11:20:57 »
tebrıkler o kadar umutluydum yaa  :'( :'(

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 15 Mayıs 2012, 12:20:09 »
ne yazmıştınız  merak ettim

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 15 Mayıs 2012, 12:44:27 »
Arkadaşlar, herkes Çaykur'un sayfasında ortalığı velveleye vermiş, bundan sonra kazandığını paylaşmamak en iyisi sanırım.

Biraz sabır ya, kimi suçlamış, kimi yok kim kazanmış diye sorgulamış, inanın pişman oldum burada paylaştığıma.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2012, 12:48:10 Gönderen: huseyinboz »

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2012, 12:47:18 »
tebrıkler o zaman

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #15 : 15 Mayıs 2012, 13:00:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar, herkes Çaykur'un sayfasında ortalığı velveleye vermiş, bundan sonra kazandığını paylaşmamak en iyisi sanırım.

Biraz sabır ya, kimi suçlamış, kimi yok kim kazanmış diye sorgulamış, inanın pişman oldum burada paylaştığıma.
bende orda yazanlardan bırıyım kjımseyı suclayıcı konusmadım kazanacagıma daır beklentım vardı olmamıs sız gule gule kullanın ama madem eleştırılerı goze alamıyosunuz bı dahakıne kazandıgınızda önceden paylasmayın lutfen..

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 15 Mayıs 2012, 13:01:26 »
kimsemi gazete almadı yayınlandı gazetede

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 15 Mayıs 2012, 13:06:52 »

bende orda yazanlardan bırıyım kjımseyı suclayıcı konusmadım kazanacagıma daır beklentım vardı olmamıs sız gule gule kullanın ama madem eleştırılerı goze alamıyosunuz bı dahakıne kazandıgınızda önceden paylasmayın lutfen..

Siz suçlayıcı yazmamış olabilirsiniz ama birçok kişi bu yönde olumsuz yorumlar bırakmış. Henüz diğer kazananlar aranmamış, sanırım değerlendirme devam ediyor, herkesin bu kadar isyan etmesini anlayamadım ve şaşırdım açıkçası.  Ben eleştirileri göze alabiliyorum ama burada bahsettiğim konu eleştiri değil, kimse beni eleştirmemiş ki zaten. Sadece herkesin gözü dönmüş gibi bir izlenim oluştu bende, ki kazananların hepsi açıklanmamış ve aranmamışken. Belki kazananlardan biri orada olumsuz yazı yazanlardan biri olabilir, kazandığı açıklandığında rahatsız olmayacak mı? Bunu demeye çalışıyorum. Biraz sabır, ben arandım diye neredeyse kendimi suçlu hissettim, özür dileyecek duruma geldim. Çaykur'da pişman olmuştur zaten, biri kalkmış "Allah'ından bulsun Çaykur" gibi bir yorum yazmış, ayıp ya.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2012, 13:10:24 Gönderen: huseyinboz »

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 15 Mayıs 2012, 13:15:14 »
kimsemi gazete almadı yayınlandı gazetede

hangi gazete postaysa bizde var bakayım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 15 Mayıs 2012, 13:17:17 »
tebrik ederim hüseyin bey.. herkesin kısmeti nasibi farklı yerlerden olabilir.Alllah hepimize kazanmak nasip etsin.ayrıca gerçekten de panik olmayın, şöyleki doping yarışmasında @eyefive arkadaşımızla abim kazanmıştı ..ama sadece sireti aramışlardı,hatta biz de acaba olmadı kazanamadık mı diye düşünmüştük.ama abimi hiç aramadılar bile direk sayfadan ilan ettiler.yani panik olmayın.inşallah tüm umut edenler bekleyenler dilediği hediyeyi ödülü kazanır..don't panic :)
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2012, 13:20:45 Gönderen: ilkemmm »
izgim