Gönderen Konu: adese ütü kazananlar  (Okunma sayısı 15180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
Ynt: adese ütü kazananlar
« Yanıtla #100 : 10 Mayıs 2012, 17:59:24 »
Benim annem süper çünkü; yaptığı hiç bir şeye karşılık beklemek yoktur lügatında, beni uzakta da olsa öyle sarar sarmalar ki, onu hep yanımda hissederim.Sofrasına sevdiğim bir yemek gelse anneciğimin boğazına düğümlenir taaaa mesafelerce uzaktan bilirim.Omzumdaki meleğimdir bir nevi annem benim.Bunu bilmek güven verir bana.Onun şefkati,ruhumu okşayan yavrum demesi,sıcacık gülüşü dünyaya bedeldir.Çocukluğuma dair hatırladığım şeydir anneciğimin ben kucağında sürekli koşturması.Nereye tabii ki doktora..Çok zayıf bünyeli bir çocuktum,iki gitmez yorgan döşek yataklara serilirdim..40 derece ateş içinde sayıkladığım gecelerde uyku ile uyanıklık arası anneciğimi hep başımda bekler bulurdum.Yorulmaz mıydı bu kadın hiç..Anneler yorulmazmış meğer öğrendim anne olunca.Yoksulluk diz boyuydu o yıllarda, anneciğim dişinden tırnağından artırır, hastayım, iştahsızım diye sevdiğim şeyleri alır yedirirdi bana.Benim annelikte rol modelimdir anneciğim.Ne zaman çocuklarımın yaramazlıklarından bunalıp, onlara kızmaya kalksam anneciğimin bu durumlardaki bana şefkati önümü keser..Bir öfke nöbetinde çocuklarıma karşı havaya kalkan elim İçsesimin "aaa oldu mu şimdi sen de annesin tıpkı ANNEN GİBİ" demesiyle usulca yere iner..Anneciğim böylece yanımda olmasa da ANNELİK DERSİ verir bana bilmem kaçıncı defa..Uzun lafın kısası dörtlükte:
"Ana başta taç imiş,her derde ilaç imiş, bir oğlan PİR olsa da,anaya muhtaç imiş"...denilmekte..İşte benim de annem başıma taç,her derdime ilaç, ne olursam olayım ona muhtaç olduğum için SÜPERDİR..Ve hep SÜPER olarak kalacaktır bu yazımla katılmıştım yarışmayı ilk gördügüm gün yazmıştım kazanmamadım

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #101 : 10 Mayıs 2012, 18:01:31 »
bkz: turkcell twiter rt kampanyası
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #102 : 10 Mayıs 2012, 18:08:05 »

Ne varmış turkcell RT kampanyasında..
Orada benim hakkım yendi ama ben hakkımı aradım ve sağolsun turkcell dm atıp gerekenin yapılacağını söyledi.
Bu arada o olay çok iyi oldu kimlerin nereleriyle güldüğünü akı karayı çok iyi gördüm.
Ortada bir haksızlık varken işi geyiğe çevirenleri tebrik çığlıkları atanları tek tek gördük not ettik.
Kazanan olarak açıklanan çilekreçeli arkadaşımızın erdemli bir şekilde mesaj yazmaktan çekindiği konuda tebrik kahkaları atanları tek tek gördük not ettik.Dostumuzu düşmanımızı gördük şükür.
Bizde bundan sonra ona göre gardımızı alıp bekleyeceğiz.

Buyrun bu da birilerine kapak olsun ..
Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #103 : 10 Mayıs 2012, 18:09:31 »

Ne varmış turkcell RT kampanyasında..
Orada benim hakkım yendi ama ben hakkımı aradım ve sağolsun turkcell dm atıp gerekenin yapılacağını söyledi.
Bu arada o olay çok iyi oldu kimlerin nereleriyle güldüğünü akı karayı çok iyi gördüm.
Ortada bir haksızlık varken işi geyiğe çevirenleri tebrik çığlıkları atanları tek tek gördük not ettik.
Kazanan olarak açıklanan çilekreçeli arkadaşımızın erdemli bir şekilde mesaj yazmaktan çekindiği konuda tebrik kahkaları atanları tek tek gördük not ettik.Dostumuzu düşmanımızı gördük şükür.
Bizde bundan sonra ona göre gardımızı alıp bekleyeceğiz.

Buyrun bu da birilerine kapak olsun ..

bizde haksızlığa uğradık gelmiş burda bize liseli miseli diyon yakışıyormu

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #104 : 10 Mayıs 2012, 18:12:58 »

Benim lafım bir kişiye değil ortaya yarası olan gocunur..Yakışızsız düşüncesiz mesaj yazan kim varsa
benden gereken cevabı alır.
Eğer ortada bir haksızlık varsa en önde ben savaşırım ama savaştığın kişiye değecek.Zor gününde arkandan gülmeyecek.Ben haksızlık karşısında babamı tanımam..

Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı kkoras

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #105 : 10 Mayıs 2012, 18:13:12 »
Burada kesinlikle firma hatalı.Dikkat edecekler.yaptıkları mantıksızlık..Ben mail attım firmaya.
Bu şehirde ;  sen varsın , ben varım biz yokuz...

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #106 : 10 Mayıs 2012, 18:14:16 »

Benim lafım bir kişiye değil ortaya yarası olan gocunur..Yakışızsız düşüncesiz mesaj yazan kim varsa
benden gereken cevabı alır.
Eğer ortada bir haksızlık varsa en önde ben savaşırım ama savaştığın kişiye değecek.Zor gününde arkandan gülmeyecek.Ben haksızlık karşısında babamı tanımam..

seninde gücüne gitmişki demekki bu kadar capsler mapsler hazırlamışın savaş olarak görüyon o boyuta demekki