Gönderen Konu: Darphin MelaProtection Uygulaması Kazananları  (Okunma sayısı 1703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
Darphin MelaProtection Uygulaması Kazananları
« : 27 Nisan 2012, 18:51:29 »
Darphin MelaProtection Uygulamamızın kazananları belli oldu!
Kazananların tüm listesini aşağıda bulabilirsiniz. Tebrik Ederiz!!!

Serap Özkaraca
"Hayallerim ve naneli soğuk limonata "

Ceren Gümüşel
"İçimi güneşten bile daha çok ısıtabilen insanın olmasını isterim..."

Kamile Çelik Ertengil
"Keyfim ve huzurum :)"

Elif Emir
"Kocaman bir şemsiyenin altında başımda büyük beyaz şapkam, gözümde güneş gözlüklerim, elimde kitabım ve yanımdaki sehpa da güzel bir taze meyve kokteyli olsun. Şezlongumun üzerinde de yumuşacık bir minder olsun."

Ayşe Bulca Yağcı
"Kitabım dergilerim ve soğuk kahvem. sadece ben..."

Senem Ağırantaş
"Güneşin altında gün boyu yorulan vücudumu ve cildimi dinlendirmek büyük bir keyif.Fakat bu keyfin sonradan bana geri dönüşünün cildimde oluşabilecek lekeler olmaması ve güneşlenirken kendimi güvende hissedebilmek koruyucu bir ürünün olmasını isterdim."

Aynur Akdolun
"Güneş keyfim sırasında soğuk bir içecek..Sonrasında mis gibi bir banyodan sonra nemsiz kalan cildi neme doyurmak için Hydraskin Intensive moisturising serum :))"

Gözde Palas
"Güneş keyfimin kaçmaması için, yanımda olmasını istediklerim: Hassas cildimi UV ışınlarının etkilerine karşı kapsamlı koruyacak güneş kremi, o kremi uygulamama yardımcı olacak sevgili ve havadaki tatlı bir esinti ;)"

Burcu Dursun
"Ben müzisyenim :) Dolayısıyla güneş keyfim sırasında klasikten güzel bir eser dinlemek isterim :)"

Sündüs Coşkun
"Güneş keyfi sırasında insana eşlik eden en güzel şey gökyüzü,doğanın sessiz huzuru olmalı..Bir de cildimi,tanıyan,ona iyi bakan Melaperfect ve Vitalprotection setim de tamsa dokunmasınlar bana,değmesinler keyfime ..:) "

Önemli Not: Kazananların Facebook'a giriş yaptıkları mail adreslerine bilgi mesajı gönderilecektir. “MelaProtection” uygulamamızdan kazanılan hediyeleri ulaştırabilmemiz için isim, soyisim, adres ve telefon bilgilerinizi maile cevap yolu ile 2 Mayıs saat 13:00'e kadar kadar ulaştırmanız gerekmektedir.
Gayret değil, Niyet önemli.