Gönderen Konu: ParfumdeOlay Banner Yarışması [KATILIM İÇİN BUGÜN SON GÜN]  (Okunma sayısı 16991 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı olcayy

• Usta Kampanyacı
Ynt: ParfumdeOlay Banner Yarışması
« Yanıtla #30 : 15 Ekim 2008, 14:26:25 »
valla bencede güzel olmuş...tebrikler ve bol şanslar... ;)

Çevrimdışı universitemania

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #31 : 15 Ekim 2008, 18:18:27 »
Yarışmadan Çekildiğim için resimi kaldırdım.Katılan arkadaşlara bol şans...
Saygılarımla
Universitemania
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2008, 16:28:34 Gönderen: universitemania »

Çevrimdışı furkan_emre

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 15 Ekim 2008, 18:23:30 »
Güzel olmuş gerçekten.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2008, 20:03:11 Gönderen: furkan_emre »
Artık kazanmak istiyorum arkadaşlar desteklerini sabırsızlıkla bekliyorum .. :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı parfumdeolay

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 16 Ekim 2008, 11:19:20 »
Sıra dışı  fantastik bir  çalışma , ilham kaynağı olabilir. 

Burdan bakınca şimdilik caz festivalini haber verir gibi ,gençlik  ve  ritim  temalarını  çağrıştırıyor, bence  çok  ufak bir  rütuşla  müzik  notalarını Parfüm  notalarına  dönüştürmk  mümkün..bu  nasıl  olur  derseniz , sanatarın  işine  karışmak istemem..

yorumlar  ve  emekler  için tşk.ler..

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #34 : 16 Ekim 2008, 16:16:35 »
@okyanus
eleştirini okudum.eleştri için teşekkürler...sana bi kaç bişey yazmak istedim. Şimdi demişsin .Com'lu olmassa reklam olduğunu millet anlamaz diye !!! burda çok şaşırdım itiraf etmek gerekirse...Çünkü günde milyonlarca hit alan sitelerin logolarına bakmanı istiyorum: Örn: Facebook !!! Google !!! Mynet !!! Yahoo !!!! ... Hiç .Com ' lu diye bi tanıtım yok ..

Çünkü .Com ' lu uzantılar için zaten böyle bişeye gerek yok  en prestijli isimlerdir .Hiç anlamayan birine uzantıyı sölemezsen zaten ilk deneyeceği adres .Com lu adreslerdir. Ben mynet'e gir deyince  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin açan görmedim daha ....

@parfumdeolay
Şimdi benim yaptığım logoya  gençlik ritimleri felan taşıyor jazz festivaline çağırıyor gibi yorumlar yapmışsınız.Anlamadığım sizin site profili nedir ??  ben parfüm sitesi deyince aklıma gençlik geliyor !! Neyse fazla bişe yazmak istemiyorum .Tavsiyem olacak bir katılım şartlarını  istediğiniz şekilde ayarlarsanız iyi olur yoksa beğenmediğiniz bi çok tasatım karşınıza çıkar !

Yarışmadan Çekiliyorum . Katılanlara bol şans...
Saygılarımla
UniversiteMania
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2008, 16:27:23 Gönderen: universitemania »

Çevrimdışı moviefreak

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #35 : 16 Ekim 2008, 18:11:06 »
diğer çalışmam son kurallara göre  ;D

bence de çok güzel olmuş tebrikler  ;D yalnız ünlü simaların para ödenmeden reklamlarda kullanılmasının yasal olmadığını zannediyorum. tabi eğer parfumdeolay.com sitesi için bir sorun yoksa değiştirmene gerek yok. tekrar tebrikler

Çevrimdışı moviefreak

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #36 : 16 Ekim 2008, 18:12:54 »
@okyanus
eleştirini okudum.eleştri için teşekkürler...sana bi kaç bişey yazmak istedim. Şimdi demişsin .Com'lu olmassa reklam olduğunu millet anlamaz diye !!! burda çok şaşırdım itiraf etmek gerekirse...Çünkü günde milyonlarca hit alan sitelerin logolarına bakmanı istiyorum: Örn: Facebook !!! Google !!! Mynet !!! Yahoo !!!! ... Hiç .Com ' lu diye bi tanıtım yok ..

Çünkü .Com ' lu uzantılar için zaten böyle bişeye gerek yok  en prestijli isimlerdir .Hiç anlamayan birine uzantıyı sölemezsen zaten ilk deneyeceği adres .Com lu adreslerdir. Ben mynet'e gir deyince  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin açan görmedim daha ....

@parfumdeolay
Şimdi benim yaptığım logoya  gençlik ritimleri felan taşıyor jazz festivaline çağırıyor gibi yorumlar yapmışsınız.Anlamadığım sizin site profili nedir ??  ben parfüm sitesi deyince aklıma gençlik geliyor !! Neyse fazla bişe yazmak istemiyorum .Tavsiyem olacak bir katılım şartlarını  istediğiniz şekilde ayarlarsanız iyi olur yoksa beğenmediğiniz bi çok tasatım karşınıza çıkar !

Saygılarımla
UniversiteMania

neden cekildin  :( bence eleştiriler cok yapıcıydı ve gercekten senin bannerında cok guzeldi fakat insanın ilk basta bakınca bunun parfüm sitesi reklamı olduğu gelmiyordu. yoksa tasarım süperdi bence tekrar katıl

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #37 : 16 Ekim 2008, 20:29:43 »
moviefreak ve okyanus öncelikle yazdıklarınız için teşekkürler ama başarısızlığı kabul etmek gerekir . Yarışmayı düşünmüyorum ama katılım artsa güzel olur gibi çünkü 1 arkadaş var başka kimse yok  :-\

Çevrimdışı moviefreak

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #38 : 16 Ekim 2008, 20:58:00 »
bence başarısız olmadın bence bu yarısmada kimse basarısız olmaz cünkü herkesin zevki farklıdır fakat sonuçta site hangi banner kendine daha uygunsa onu sececek. süper bi banner olabilir ama sitenin istediğine uygun değildir o secilmez. ben bannerımı hazırlıyorum hala zaman var bence coğu kişi de son günlerde yollayacak. bakalım  :)

Çevrimdışı parfumdeolay

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 17 Ekim 2008, 09:27:59 »
@okyanus

@parfumdeolay

Saygılarımla
UniversiteMania

Sevgili UniversiteMania   ,

Yapmış  olduğunuz  banner  çalışmasına  yaptığım  yorum eleştri mahiyetinde  değildi,  galiba  yanlış  bir  anlaşılma  olmuş..!  Kesinlikle   çalışmanızı  beğendiğim  için  üzerine  yorum yaptım, aniden tepki koymanız  yersiz  , çünkü  pozitif  yorum  yaptım..
Yine  aynı  şeyleri  söylüyorum , yapmış  olduğunuz  çalışma  , alışıla gelmişlerin dışında  sıra dışı  bir  çalışma ,  gençlik ve  müzik  ritüellerini  çağrıştırdığı tespitiminde  arkasındayım ,  bu  yazdıklarım kötü  bir  şey değilki, Parfüm sitemiz elbette   potasiyel  kullanıcı kitlemiz olan gençlere  yönelik ,amacımız tanıtımızla uyumlu olsun istedik, Ayrıcada  çalışmanız ilk  bakışta  benimde  hemen  ilgimi  dikkatimi  çekti , Bence  yarışmadan  çekilmek  yerine  bu  çalışman üzerinde biraz oynayabilirsin. ,  Her insanın, her sanatçının  kendi hayal  dünyasını  eserlerini , dışarıya  yansıtabilmesi  bakımından  güzel bir  çalışma..Bu  kararınızı  tekrar   gözden  geçirirseniz  sevinirim..Kaldıki bu kararınızdan haberim  olmadan dün  yarışmaya  ödül verilecek ürün  Givenchy  30 ml pi altına  bu  çalışmanızı  eklemiştim..  EFSANE  GERİ DÖNSÜN..
Saygılarımla..