Gönderen Konu: fikrimühim Onedio.com hakkındaki değerlendirme anketi kazananlar  (Okunma sayısı 1811 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Qandalf

• Usta Kampanyacı
‘Türkiye’nin ilk sosyal haber platformu’ olma özelliğini taşıyan Onedio.com hakkındaki değerlendirmelerinizi ilettiğiniz anketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Anketimiz sonucunda FikriMühimlerimiz: FMalara07, FMrabiakorkmaz, FMakarakilic, FMsinan38, FMcrocusshe, FMragin, FMsblhkn, FMbahar12, FMmuratuzun, FMfmros, FMecoli, FMecabuk73, FMsalliko, FMdilek123, FMgulerbaran, FMLOLİTAM, FMoprah, FMttunc, FMasist, FMthisismylife, FMdsahan, FMsupersistem, FMkarol, FMbelle, FMsevimselim, FMDILOS, FMholy389, FMceyln7, FMesrakerem, FMsnur, FMilgin, FMnihatuzun, FMarmageddon, FMatb, FMmuratulas1953, FMhersey07,    FMmerts, FMisilay, FMberillal, FMseny, FMkralkartal25, FMdemari, FMyelizhct bizden NTV 2011 ALMANAK kazandılar.

Hediyeleri FikriMühimlerimizin adreslerine postalanmıştır. Kazanan FikriMühimlerimizi tebrik ederiz.     

Çevrimdışı CiciLi_BiciLi_Kız

• Deneyimli Kampanyacı
hatırlayamadım ben bunu nneyse tebrikelr heidye ne anlamadım :(

Çevrimdışı Qandalf

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
hatırlayamadım ben bunu nneyse tebrikelr heidye ne anlamadım :(

NTV 2011 ALMANAK kazandılar

Çevrimdışı gucluturk

• Usta Kampanyacı
ben kazanamamışım kazananlara tebrikler diyorum.hediye tam olarak neydi acaba????