Gönderen Konu: kim bu arkadaşlar ?  (Okunma sayısı 2687 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
kim bu arkadaşlar ?
« : 13 Nisan 2012, 23:10:02 »
Mali Mine Erarslan Erarslan

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ttp://www.facebook.com/ozgur.kose3/friends
AKLI OLAN BU SAHTE ÖZGÜR-KÖSE HS ..SİLER..HERKES EKLEMİŞ BAKTMDA ORTAK ARKDŞ ÇOK..BU İBRAHİM İLHAN PSİKOPATIN SAHTE HS.DIR..
AKL OLAN SİLER OLMAYANLARDA KANKA DER GEÇER:) KANKALKDA BİRGÜN ONA İİ GEÇERRR:))
SİLİN BU ADİNİN SAHTE HS LARINI YAA..DEFALARCA YAZDM SİZE..NEDEN SUSUYORSUNUZZZ...HERKESE KÜFÜR ETMİŞ BU İNSAN NEDEN SUSUYORSUNUZZ..SUSMAYN ARTK YAA SİLİN-ENGELLEYİN-ŞİKAYET EDİNNN ARTK..UYANN YAAA..BUKADRM SAF BUAKDARM KORKAKSNIZ YAAAA..

ÖZGÜR BALCI KÖSE insanı yeni bir isimle yine çıktı karşıma şimdide çamur atıyor bu nedir ya bu çekemezlik böyle ? bir harf bile yazmadım ben ona ne diyor bu ?
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2012, 23:11:22 Gönderen: Marlboro »

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
Ynt: kim bu arkadaşlar ?
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2012, 23:27:15 »
Sütaşta yarışırken günün 1.liğine oynuyordu bende oy topluyordum 1. gidiyordu bende 2.ydim mesaj atmıştı ne olur geçme beni çok ihtiyacım var falan filan neyse dedim 2.likte kaldım, sabah açıklandı kazananlar silmişler bunu ben 1. olmuşum :D ondan sonra hiç davet sayım artmamasına rağmen artık nasıl olduysa günün 1.si olduğum gün sözde hile yaptığım gerekçesiyle ajans tarafından haftalık ödüle layık görülemedim :D

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2012, 23:32:37 »
gelmiş bana ibrahim ilhan sahtesi sensin diyor şikayet edicem seni diyor anlamadım hiç...

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2012, 09:52:42 »
bu kadın yüzünden face hesabım kapandı

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2012, 10:04:13 »
hadi yaa ciddimisin şeni kişayet etmişler o zaman gelen çobalarının resmi güzeldi ama :))))

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2012, 11:41:59 »
çekemiyorlar işte telefon onayı istedim oda gelmedi mesajı tutturmuş kadın bana küfür ettin 35 bayanda bana mesaj attı onlarada çocuklarına da küfür etmişsin özgür balcı köse diye birisi var hep o 70 tane hesabı var fake bende onları şikayet edicem...