Gönderen Konu: DUYURU  (Okunma sayısı 23999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yigitcan

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: DUYURU
« Yanıtla #30 : 13 Mayıs 2012, 22:16:52 »
Teşekkürler bilgi için ....

Çevrimdışı berserk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #31 : 21 Mayıs 2012, 22:01:50 »
Zekice, teşekkürler paylaşım için.

Çevrimdışı esmiesmi

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #32 : 04 Haziran 2012, 16:00:01 »
Bilgi için teşekkürler. ;D

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 05 Ağustos 2012, 00:13:55 »
Bnde kmpanyaci goruntuundn cikmak icin begenilerimi siliyordum bu taktigi ogrendigim iyi oldu tesekkurler
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı gersoy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #34 : 16 Ağustos 2012, 15:32:54 »
Süper fikir arkadaşım.Teşekkürler.

Çevrimdışı oriflamekozmetik

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Oriflame Üyelik ve Kayıt Sitesi
« Yanıtla #35 : 04 Ekim 2012, 10:28:12 »
Beğenilerin çoğu gerçek olmadığı için bence
Oriflame ile kendi işini yapacak tüm bayanları Oriflame danışmanı olmaya davet ediyorum. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Özgür kazancın adresi

Çevrimdışı evihtiyacim.com

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #36 : 30 Ekim 2012, 11:29:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar bilmiyorum farkındamısınız artık büyük firmalar facebook sayfalarında eskisi kadar ödüllü kampanyalar yapmıyorlar.

Neden   
Çünkü zamanında yapmış oldukları kampanyalarla binlerce onbinlerce takipçi sayısına ulaştılar, şimdi de güzel güzel reklamlarını duyurularını yayınlıyorlar, ödül vermeye ihtiyaç duymuyorlar.

Eeee   
Facebook'ta "ilgi alanı" diye bir uygulama başladı.Yani bir firmadan haberdar olabilmek için illa o firmayı beğenmek gerekmiyor.İsmini kendinizin belirlediği bir "ilgi alanı listesine" istediğiniz firmaları ekleyebiliyorsunuz.

Örnek   
"banka" isminde bir ilgi alanı listesi oluşturup, bankalara olan "beğen" 'inizi kaldırıp "ilgi alanı listesine" istediğiniz firmaları ekleyebilirsiniz.

Sonuç   
Bu yapacağınız işlem firmaların takipçi sayılarını azaltacaktır ve facebook'ta yaptıkları bu bedava reklamlarına bir darbe olacaktır ve de ödüllü kampanyalar yapma yoluna gideceklerdir.

Son
Ben geçen hafta yaklaşık 600-700 beğenili facebook hesabımın bütün beğenilerini kaldırdım ve ilgi alanı listeleri oluşturdum, onlara ekledim.hem hesabıma bir çeki düzen vermiş oldum hem de daha sağlıklı kampanya takibi yapar oldum.hiçbir haber kaçmıyor bu sistemde.hepinize tavsiye ediyorum.hep beraber birlik olalım eski bol kampanyalı günlere geri dönüş yapalım.teşekkürler... :) :) :)

Sürekli hediye kampanyaları yapmak onlar içinde soru oluyor maddi açıdan neden tek taraflı düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 30 Kasım 2012, 09:56:39 »
dikkat ettiseniz genelde aynı kişiler alıyor ilk beğeni ve reklamını alanlar oluyor ve bana bir çok kez geldi hakkımı yediler dediğin doğru beğendiklerimizi silerim

Çevrimdışı swingalaturk

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #38 : 28 Aralık 2012, 10:29:30 »
Kampanya yapan bazı sayfalar var burdan haberdar etmek istiyorum ama forum izin vermiyor.
ne yapmam gerekiyor?

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #39 : 03 Ocak 2013, 21:46:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kampanya yapan bazı sayfalar var burdan haberdar etmek istiyorum ama forum izin vermiyor.
ne yapmam gerekiyor?

izin vermiyor derken tam olarak neyi kastettiniz
konu açabiliyorsunuz daha önce duyurulmuşsa silinir.