Gönderen Konu: DUYURU  (Okunma sayısı 23945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isolayn

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
DUYURU
« : 09 Nisan 2012, 17:40:39 »
Arkadaşlar bilmiyorum farkındamısınız artık büyük firmalar facebook sayfalarında eskisi kadar ödüllü kampanyalar yapmıyorlar.

Neden   
Çünkü zamanında yapmış oldukları kampanyalarla binlerce onbinlerce takipçi sayısına ulaştılar, şimdi de güzel güzel reklamlarını duyurularını yayınlıyorlar, ödül vermeye ihtiyaç duymuyorlar.

Eeee   
Facebook'ta "ilgi alanı" diye bir uygulama başladı.Yani bir firmadan haberdar olabilmek için illa o firmayı beğenmek gerekmiyor.İsmini kendinizin belirlediği bir "ilgi alanı listesine" istediğiniz firmaları ekleyebiliyorsunuz.

Örnek   
"banka" isminde bir ilgi alanı listesi oluşturup, bankalara olan "beğen" 'inizi kaldırıp "ilgi alanı listesine" istediğiniz firmaları ekleyebilirsiniz.

Sonuç   
Bu yapacağınız işlem firmaların takipçi sayılarını azaltacaktır ve facebook'ta yaptıkları bu bedava reklamlarına bir darbe olacaktır ve de ödüllü kampanyalar yapma yoluna gideceklerdir.

Son
Ben geçen hafta yaklaşık 600-700 beğenili facebook hesabımın bütün beğenilerini kaldırdım ve ilgi alanı listeleri oluşturdum, onlara ekledim.hem hesabıma bir çeki düzen vermiş oldum hem de daha sağlıklı kampanya takibi yapar oldum.hiçbir haber kaçmıyor bu sistemde.hepinize tavsiye ediyorum.hep beraber birlik olalım eski bol kampanyalı günlere geri dönüş yapalım.teşekkürler... :) :) :)

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
Ynt: DUYURU
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2012, 17:47:44 »
güzel taktik
ben de bir sürü beğendiğim firma var kampanya yapar da gözümden kaçar diye beğenmekten vazgeçmiyorum onlarda nasıl olsa istediğimiz sayıya ulaştık diye kampanya yapmıyorlar
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2012, 17:51:35 »
butondan teşekkür ettim ama o kadar beğendim yazınızı ki ve tabi bizlerle paylaşıp birlik olma bilincinizi ... oyüzden tekrar teşekkür etme gereksinimi duydum :) güzel taktik ve kesinlikle hafta sonu ben de oturup tek tek facebook sayfaları beğeni düzenlememi gerçekleştireceğim..
izgim

Çevrimdışı Msy61

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • Sevmesende alışırım...
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2012, 21:59:55 »
bende bütün begenileri sildim kaldırdım ..Senin düsündügünü bende düsünmüştüm... Ödül kazandıklarımı silmedim ayıp olmasın diye : )

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2012, 22:46:34 »
çok beğendim düşüncelerini

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2012, 23:00:12 »
ben silmeye başladım sayfları gerçekten çok fazla beğeni yapmışım

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2012, 23:01:41 »
ben zaten bi sayfanın kampanyası bitince hemen beğenmekten vazgeçiyorum :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı chimici

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2012, 23:19:12 »
bende çogu beğenmelerden vazgeçtim,  birlik olalım arkadaşlar

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2012, 23:23:52 »
bende istiyorum bir temizlik ama nereden ve hangi firmadan başlayacağımı bilmiyorum
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2012, 23:27:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende istiyorum bir temizlik ama nereden ve hangi firmadan başlayacağımı bilmiyorum
evet aynen bende bilmiyorum hangi firmadan başlasam bakalım bahar geldi artık temizlik zamanı :d ayrıca bilgielndirme için teşekkürler bir çeki düzen lazım
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir