Gönderen Konu: trt çocuk pony set  (Okunma sayısı 3254 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
trt çocuk pony set
« : 05 Nisan 2012, 14:58:49 »
Arkadaşlar şimdi beni 216 lı bi numara aradı hasbrodan arıyorum dedi pony seti kazanmışsınız dedi hangi yarışma dedim trt çocuk dedi bu hangi yarışma ?? Ben hiç hatırlamıyorum böyle bi yarışmaya katıldığımı  :-X :-X

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: trt çocuk pony set
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2012, 15:00:34 »
yaklaşık 3-4 ay önce her pazar soru soruyorlar pony ile ilgili çizgi filmden..onun oyuncaklarını anca yeni gönderiyorlar..oyüzden aramışlardır.muhtemelen cumartesi de elinizde olur oyuncak :)
izgim

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2012, 15:02:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar şimdi beni 216 lı bi numara aradı hasbrodan arıyorum dedi pony seti kazanmışsınız dedi hangi yarışma dedim trt çocuk dedi bu hangi yarışma ?? Ben hiç hatırlamıyorum böyle bi yarışmaya katıldığımı  :-X :-X

trt değil canım ttçocuk ;)
taa ne zaman kazanmıştık o ;)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2012, 15:04:03 »

trt değil canım ttçocuk ;)
taa ne zaman kazanmıştık o ;)
yok hayatım bende öyle düşünmüştüm ama orda ben kendi ismimle kazanmıştım arayan bayan kızımın göbüş ismi ile hitap etti  ;D ;D Bende bozuntuya vermedim adres verdim bakalım ne zaman gelirse

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2012, 15:04:51 »
yaklaşık 3-4 ay önce her pazar soru soruyorlar pony ile ilgili çizgi filmden..onun oyuncaklarını anca yeni gönderiyorlar..oyüzden aramışlardır.muhtemelen cumartesi de elinizde olur oyuncak :)
canm benm ben o yarışmalarada katılmadım işte ilginç olan o sadec pony seti fidan bana kazanmıştı bi kere oda geldi ve oda benm adımaydı sanırım ..

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2012, 15:07:02 »
hımm ozaman bu başkası :) tebrikler canım
izgim