Gönderen Konu: KAZANMAKMAK Manchester çift kişilik maç seyahati  (Okunma sayısı 2304 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
KAZANMAKMAK Manchester çift kişilik maç seyahati hediyeli kampanyamız sona ermiştir. Kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Kampanyamızı kazanan talihlilerimizin isimlerini sırasıyla aşağıda görebilirsiniz.

Kazananlar

1-    Cihan Negiz (Asil)
2005 yılında şampiyon Chelsea`yi alkışlarla karşılayabilecek kadar centilmen, kendi teknik direktörüne `SIR` unvanı kazandıracak kadar değerli, eskiyi ve yeniyi bir arada tutabilen, kazanmayı da kaybetmeyi de hazmedecek kadar köklü bir takim.Hayata dair önemli şeyleri futbol ile iç içe görmek için orda olmalıyım.

2-    Orkun Ayten (Asil)
Boby Charlton'un uçak kazasından sonra şahlandığı,George Best'in en iyi olduğu dönemde, Eric Cantona'nın muhteşem gollerini attığı, Beckham'ın süper frikik gollerini attığı, Giggs'in bitmek bilmeyen futbol aşkını aldığı Old Trafford'a gitmeyi kim istemez ki? Ferguson'un öğrencilerini izlemek büyük bir şereftir.

3-    Serkan Doğanay (Asil)
Eşimin futbola olan ilgisizliğini bu mükemmel seyahat ve muhteşem ingiliz futbol ateşiyle kırmayı planlıyorum.

4-    Kaan Bilge (1. Yedek )
Benden çok kız arkadaşım çılgın bir Manchester fanı ve İngiltere aşığı. Benim hayalim, stadyumda binlerce kişinin ortasında ona evlenme teklif etmek. Bu hayalimi gerçekleştirmede Turk Telekom'un katkısı olmasını çok isterdim :)

5-    Eser Karadağ (2.Yedek)
Alex Ferguson hala bu takımın başındayken maç heyecanını, takımını yönetmesini, galibiyet sevincini canlı canlı izlemek istiyorum. Üstelik şampiyonluk yarışı için şehrin diğer takımı ile başa baş giderlerken.

6-     Yasin Danacıoğlu (3. Yedek)
Futbolla doğan bir bebeğim ben ve futbolun beşiği İngiltere'ye gitmeden büyüyemem. Bebeğin yeri beşiğidir.

Kazanan talihlilerimizi tebrik ediyoruz!

KAZANMAKMAK ile kazanmaya devam edeceksiniz!