Gönderen Konu: TTNET'İN REZİLİĞİ !LÜTFEN HERKES BAKSIN.  (Okunma sayısı 3992 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Elly Hardwin

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Twilight Türkiye Fan
TTNET'İN REZİLİĞİ !LÜTFEN HERKES BAKSIN.
« : 30 Mart 2012, 13:20:15 »
Herkese  merhaba.
Size ttnetin yaptıklarını özetle anlatmak istiyorum ve
siZden öneri bekliyorum. 2011 sonlarında  ttnet hattımızı dondurmak için bir
ayın son gününde müşteri hizmetlerini
aradık.Hattımızı dondurma isteğimiz alındı.ve 1 saat
için dondurulacağını saat 10 gibi tekrar aramamızı
söylediler.ee biz bekledik aradık.ve sistemde bi
hata olduğunu biraz daha beklememizi söylediler biraz daha bekledik yine aradık yine aynısını
söylediier.böyle böyle biz diğer ayın 1 ine geçtik
faturamızı kestiler bize yolladılar.Aradan 4 gün
sonra hattımız heleşükür donduruldu.bu süre
zarfında da ben kaç kez aradım kaç kez şikayette
bulundum geri dönüş yapılmadı.ve biz boşyere donuk hesaba 65.tl ödedik.sonra aradan 3 ay  geçti
hattımızz açıldı.sonra aradan 3 ay geçti hattımız
açıldı.2012ye geçtiğimiz için tekrar dondurabilme
hakkımız vardı.tekrar dondurduk ama bu sefer
unuttuk ayın 2sinde aklımıza geldi ne hikmetki bu
sefer hemen dondurdular.ama yine olan bize oldu 65 tl yine ödedik.2 gün geçti diye.işte bize kalan 29
gün size geri gönderilir gelecek ayki faturanızdan
düşürülür dediler.ama bizim hesap
donuk.donukluğu bitmeden bigün önce biz
tamamen kapattırmaya gidicektik.aradan yine 2.5
ay geçti ben dün  müşteri hizmetlerini aradım.işte bu 2 hata larını anlattım biz bugün gidicez nolucak
dedim.bari biz kapattırma parası 150 tl civarı para
ödüyce ondan düşsün bu ödediğimiz paralar
dedim daha önce kaç kez şikayette bulundum
dedim.bayan dedi ki daha önce alınmış bir
şikayetiniz yok dedi.şaşırdım kaldım ben ses kayıtlarım silinmediyse bakabilirsiniz dedim.biz
şikayetinizi alalım size geri dönüş yaparız dediler.ve
aldılar numaramı da aldılar yine.işte biz dün
kapattırmaya gidemedik bekledik bunların
aramasını ne arayan var soran.işte bugün oldu
demin yine aradım geri dönüş yapılmadı dedim.yine aldılar kaydımı.biiyorum ki dönüş yapmıycaklar.biz
bugün gidip ödersek boşyere 150 para
ödüycez.gitmezsek yine bunları beklersekte pazar
günü faturalar kesilcek hesap açılcak biz yine enayi
gibi 65 tlyi 3.defa ödüycez.verdiğimiz paraları da
geri alamıycaz.şimdi size sorum şu hiç davayla vs işimiz olmadı böyle konularda.biz ttnete tazminat
davası açsak kazanma şansımız olur mu.ses
kayıtlarımı nasıl alırım bunlardan .bunları nasıl
ispatlarım.enayi yerine koyuyorlar hepimzi bizi
sömürüyorlar.öneriniz varsa da dinlerim. İçim çok dolmuş ksra bakmayın.

Yeri burası degil biliyorum ama başka yer bulamadım.

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
Ynt: TTNET'İN REZİLİĞİ !LÜTFEN HERKES BAKSIN.
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2012, 13:25:27 »
öncelikle geçmiş olsun . Tt net değil ama telekomla bu ay bu tür birşey başımıza geldi. tarife değişikliği önerisinde bulundular eşim kabul etti ertesi ay her ay 35 tl gelen fatura 130 tl ye çıktı . . eşim aradı döneceğiz dediler bir kaç gün dönüş yapılmadı. en son dün arayıp mahkemeye başvuracağını ses kayıtlarının dinlenmesini talep etti ve ısrarcı oldu faturayı anında eski miktarına düşürdüler. bu tarz yerlere biraz hukuki konuşursanız halledebilirsiniz diye düşünüyorum .

Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı Elly Hardwin

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Twilight Türkiye Fan
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2012, 14:18:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
öncelikle geçmiş olsun . Tt net değil ama telekomla bu ay bu tür birşey başımıza geldi. tarife değişikliği önerisinde bulundular eşim kabul etti ertesi ay her ay 35 tl gelen fatura 130 tl ye çıktı . . eşim aradı döneceğiz dediler bir kaç gün dönüş yapılmadı. en son dün arayıp mahkemeye başvuracağını ses kayıtlarının dinlenmesini talep etti ve ısrarcı oldu faturayı anında eski miktarına düşürdüler. bu tarz yerlere biraz hukuki konuşursanız halledebilirsiniz diye düşünüyorum .

bizde tarife değişikliği yaptık 2 ay önce 2 aydır faturalar yüksek gelmeye ve telefon görüşmeye başlandı. Bu işte bir iş var dedik.altını kurcalamadık şimdi daha iyi anlıyorum.O kadar çok siniriyim ki sağolun yorumunuz için.

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2012, 14:24:20 »
benden size tavsiye eğer güvenilir komşu var ise ortak internet bağlantısı yapın biz 4 kişi ortak sınırsız kullanıyoruz 15 tl ye falan geliyor internet kablosuz modem var birde sorun olmuyor :)

Çevrimdışı Elly Hardwin

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Twilight Türkiye Fan
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2012, 14:32:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
benden size tavsiye eğer güvenilir komşu var ise ortak internet bağlantısı yapın biz 4 kişi ortak sınırsız kullanıyoruz 15 tl ye falan geliyor internet kablosuz modem var birde sorun olmuyor :)

bizden başka kimsede yok internet.kenar mahalle  derler ya o şekil bir yerde oturuyoruz.ben sınava hazırlanıyorum pcye baktığım yok artık cepten giriyorum internete.enayi gibi de süreki ttnete türk telekoma para ödüyoruz elimizde avumuzda para kalmıyor.birilerinin artık dur demesi lazım bunlara.dava açmaya karar verdim ama koskoca şirket nasıl ispat ederim.

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2012, 14:34:27 »
Bence hiç vakit kaybetmeden tüketici haklarına başvurun ,ttnet kadar sorunlu ve sorumsuz bi şirket görmedim ben ,ilk interneti ttnetten bağlattık ve 3 . ayın sonunda kapattırdık 3 ay ancak dayanabildim. Size tek tavsiyem hemen en yakınınızda bulunan kaymakamlığa gidip tüketici haklarına başvurun ses kaydı olayına girerseniz ttnet elindeki kayıtları yok eder ama tüketici hakları eminim bu konu ile ilgilenecektir . Bende zamanında bir mağazadan şikayetçi olmuştum heyet başkanı bana siz hiç bişey yapmayın biz ilgileneceğiz ve paranızı alabilene kadar takipçisi olacağız dedi ,tabii bulunduğunuz yerdeki heyetin tavrıda önemli..

Çevrimdışı polyanna

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2012, 14:35:47 »
TTNET Destek ‏ @TTNETdestek birde twitterdan ulaşmaya çalışın

Çevrimdışı Elly Hardwin

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Twilight Türkiye Fan
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2012, 14:55:09 »
sağolun.kesinlikle gidicem pazartesi günü.sadece maddi degil manevi olarak bizi yıpratıyor.demin annemle büyük bir tartışma  yaşadım bu ttnetin yüzünden.annem ben ödemek zorundamıyım diyor haklı da.sınav telaşını unuttum ttnet telaşına düştüm.

Çevrimdışı catcat

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2012, 01:42:08 »
genel müdür sadık yılmaz a ulaşmayı dene...yardımcı olacaktır..

Çevrimdışı gokce7374

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2012, 13:57:23 »
bizde doğuda dağın başında bir köydeyiz memur olaraktan,dışardaki vercilerine yıldırım çarpmış ve 2 ay arızayı düzeltmemişlerdi fakat 2 aylık faturayı ne kadar itirazımıza rağmen almışlardı...
Bazı amaçlar o kadar değerlidir ki, o yolda mağlup olmak bile zafer sayılır...