Gönderen Konu: Bio ve Venüsün kızları Asya Berfin bu sabah itibariyle dünyaya gelmiştir  (Okunma sayısı 22118 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzaksehirler

• Usta Kampanyacı
hep yazınız hem şiir gözlerim doldu vallahi Allah mutlu mesut saglıkla bebeginizi büyütmek nasip etsin. O koridor daki ilk karsılasmayı ben senelerdir anlattırıyorum eşime..ve hala yeni sorular buluyorum  :'(
 yüreginizden kopup gelen kelimeler ne de güzel anlatmış

Çevrimdışı marsmelow

• Usta Kampanyacı
Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun,Allah onu sizden,sizi de ondan son nefesinize kadar ayırmasın inşallah,her daim birlikte ve mutlu olun..

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
Allah hepinize sağlıklı sıhhatli ömürler versin. Daha nice güzelliklerini paylaşacağız yavrularımızın inş.Melisaya çok selamlar resimleri bekliyoruz
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
gözünüz aydın iyi olmalarına çok sevindim benim kızım da 8 ay önce doğdu gerçekten tarif edilemez bir mutluluk bu hergün akşam olup da onu göreceğim diye işyerinde saatleri sayıyorum. Allah acılarını göstermesin  :)

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Benim de gözlerim doldu, mutluluğunuz bozulmasın inşallah.
Asya Berfin'in ilk şansı beni seçmiş, umarım hayatı boyunca çook şanslı bir kız olur :)
Teşekkür ederiz :)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı gunebakan

• Usta Kampanyacı
Allah analı babalı büyütsün ,tebrik ederim arkadaşım  :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı cembik

• Usta Kampanyacı
  • yaşadığının farkında mısın?
Anne ve babadan yana çok şanslı bir çocuk olacağı kesin şansı bizi de bulmuş hayırlı evlat olur inşallah hislerinizi ne güzel anlatmışsınız  :)

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
Allah analı babalı büyütsün..Gece rüyamda hayır olsun Melisa'nın doğum yaptığını gördüm hatta twittera da yazdım.Meğer çoktan doğum yapmış :).Hayırlı evlat olsun inşallah...
moustache pig :D

Çevrimdışı retkitosman

• Usta Kampanyacı
allah analı babalı büyütsün çok şükür sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmiş tebrikler ;D ;)
lonesome cowboy

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)
Allah analı babalı büyütsün,ne güzel adı varmış :)
gözünüz aydın  :)