Gönderen Konu: www.reklamekrani.com kazandırıyor  (Okunma sayısı 10134 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sponge

• Ziyaretçi
www.reklamekrani.com kazandırıyor
« : 13 Mayıs 2009, 14:09:55 »
Cep telefonundan bedava konuşturacak bir portal açıldı

Artık herkes cep telefonundan bedava konuşabilecek... İnternet reklam mecrası reklamekrani.com,  "En iyi reklam, konuşturan reklamdır!" sloganıyla test yayınına başladı. reklamekrani.com, üyelerine dakikalar veya kontörler kazandırmanın yanı sıra, reklamları daha büyük kitlelere ulaştırıp markanın ve ürünün bilinirliğini, reklamın izlenirliğini artırmayı hedefliyor.
Yaklaşık bir yıl süren yazılım geliştirme ve kampanya planlama & raporlama çalışmalarının ardından ekranlarda yerini alan reklamekrani.com, bireysel üyelerine yüzlerce dakika veya kontör kazandırıyor. Üyeler kendilerine özel seçilen reklamları izleyerek anında kazanmaya başlıyor. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği sade ekran yapısıyla reklamekrani.com üyeleri ödül kazanmak için haftalarca uğraşmadan hemen bedava konuşmaya başlıyor.

İlk 1.000 Üye 5 kontör kazanıyor!

Üyelerinin ilk günden itibaren dakika veya kontör kazanmasını hedefleyen reklamekrani.com ilk 1.000 üyesine 5 kontör veya karşılığı dakika hediye ediyor. reklamekrani.com'un ilk üyeleri hesaplarına geçen 5 kontör ile reklam izlemeye başlıyorlar. Test yayını sonunda reklamlardan daha fazla dakika veya kontör kazanmaya başlayacak olan üyeler cep telefonuyla bedava konuşmanın keyfini çıkaracak.

Reklamverenler için etkin kampanya yönetimi!

Doğru hedef kitleye ulaşmak için çeşitli reklam mecralarında yer almak ve bunlara yüksek miktarlarda kaynak ayırmak zorunda kalan reklam verenlerin küçük bütçelerle büyük kitlelere ulaşma hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

reklamekrani.com'da reklamlar, izlenme garantisi ile yayınlanıyor. Görüntüleme ekranında uygulanan sesli ve yazılı şifre sistemi sayesinde reklamların izlenme oranı garanti altına alınıyor.

Reklam verenler için en önemli veriler olan raporlar da (reklam hangi bölgelerden, kaç kişi tarafından izlendi, izleyici profili, vb) ayrıntılı olarak hizmete sunuluyor.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2009, 14:19:36 Gönderen: medilayn »

Çevrimdışı desstiny

• Usta Kampanyacı
  • Pasif Agresif :)
Ynt: reklamekranı.com
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2009, 14:18:46 »
teşekkürler ;)
Ama ben işten Nefret Ediyorumm..
Bide Pazartesilerdenn..
Bide hiç bitmeyen saatlerdenn...

Çevrimdışı Mp3DeLiSi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2009, 00:21:48 »
teşekkür ederim katıldım :P

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2009, 00:43:11 »
nüfusa kayıtlı olduğu il ve ilçeyi niye soruyor ki  ???  :-\
burnuma pek iyi kokular gelmedi, üye olmadım.
yinede konuyu açan arkadaşa teşekkürler...
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Mp3DeLiSi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2009, 05:44:55 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
nüfusa kayıtlı olduğu il ve ilçeyi niye soruyor ki  ???  :-\
burnuma pek iyi kokular gelmedi, üye olmadım.
yinede konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

Evet bu benimde dikkatimi cekti. ama ağrı patnos yaptım. :D

Çevrimdışı Karahasan.

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2009, 14:49:22 »
Çok az veriyor.0.03 bu şekil birikmez.

Çevrimdışı denizkızı35

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2009, 20:06:45 »
teşekkürler

Çevrimdışı mac

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 21 Haziran 2009, 21:35:47 »
Arkadaşlar,reklam ekranı günde yaklaşık 1 kontör kazandırıyor.Yaklaşık 1 aydır üyeyim ve 21 kontörüm oldu.25 olunca istediğim operatöre yükleyebileceğim.Ayrıca kayıt olan herkese 5 kontör veriyorlar.Bununla birlikte davetiye gönderip karşı tarafın üye olması durumunda her üye için 0,5 kontör kazanılıyor.Her gün bu siteye sadece 2 dakikanızı ayırıp kontör kazanabileceksiniz.Kayıt olmak isteyen varsa bana kısa mesaj yazarsa kendilerine davet göndereyim. :-[

Çevrimdışı nyz09

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 23 Haziran 2009, 09:30:57 »
bi şey sorucam ben üye oldum örn kontorü kazandık bunlar bize tel nosunu sormadı nereye yollucaklar üye olan herkese 5 knt diyorlar e ben 5 knt istiom tel no istemediler ::)

Çevrimdışı denizkızı35

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 23 Haziran 2009, 20:14:12 »
bende üye oldum 3 günde 20 kontörüm birikti ayrıca her üye olana 5 kontör anında hediye olması güzel