Gönderen Konu: bebekchik facebook sayfasındaki kandırmacalı yarışma!!!  (Okunma sayısı 2233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bende katılmıştım yarışmaya bikaç arkadaşım ve kuzeninde.1 şubatta başladı yarışma yanılmıyosam.10 martta bitti.9 mart gecesi dakikalar sonra kazananlar belli olacak dendi.bende 10 martta değilmi dediğimde ise 12 den sonra 10 mart olmuyo die çıkıştı.gece 3 çekiliş yapılmış.kendi insanlarına vermişler ve fake hesaplara.anşıldığında ise iptal etmişler.sonra tekrar yapılmış.bende dahil çok itirazlar edildi yazıldı ama kim dinliyo.kuzenim kazanmış.ha bide kendi sitelerinden bi ürün beğenin ve neden istediğinizi yazın yarışa katılın denmişti.sonra onlaşrı verirsek batarız dendi.telefonla mağazalarını aradık günlerce açan olmadı.bi hafta sonra açtılar bi sürü özürler bilmem neler.herkese gönderilecek hedşyeleri dendi ama ses seda yokyanlarına bırakmamak lazım bunların ama nasıl.1 ay onların profiliyle gezdik sonuıcu kandırmaca..

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
Ynt: bebekchik facebook sayfasındaki kandırmacalı yarışma!!!
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2012, 00:09:32 »
bende kazandım o kampanyadan firmayı aradım telefonumu aldılar güya döneceğiz dediler ama sonuç yok..

yarın arayacağım tekrardan bakalım ne diyecekler. olmadı şikayet var a yazıcam. ekran görüntüsünü aldım.. hediyeyi yollamasalar bile müşteri kaybetsinler o zaman..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı zeffina

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2012, 11:32:59 »
benim de babam kazandı ama ne kazandığını bile öğrenemedik.Geri döneceğiz deyip de aramadılar ayrıca.1 ay insanları boşuna oyaladılar.

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2012, 11:34:19 »
bende katılacaktım nedense son anda vazgectim iyiki katılmamışım umarım hediyeleriniz elinize ulaşır o kadar emek boşa gitmez
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin