Gönderen Konu: icidolukutucuk pizzahut  (Okunma sayısı 12168 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
Ynt: icidolukutucuk pizzahut
« Yanıtla #40 : 14 Mart 2012, 20:17:18 »
Bence en güzeli : Tel:(212) 705 00 00    =Pizza Hut

bu numaradan ilgili departmana ulaşıp sıkıntını anlatman..bu şekilde hız kazanırsın ..Geçmiş olsun bro..
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #41 : 14 Mart 2012, 20:18:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
@biolog @smile adamın morali bozuk teselli edeceğinize caps aldınmı,benim hediyemi alacak adamın anlını kulaçlarım,çok pis capslarım tövbe tövbe ya  :D ;D
saol knk sende olmasan mail attım varya böylede yapıyorlar ya ben bu pizzahut un ......

maile belki cevap vermeyebilirler pizzahut.com.tr den müşteri hizmetlerindeden ara yarın mutlaka. genel müdürlüğü ara. burada yazıyor gereken bilgiler.

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı retkitosman

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 14 Mart 2012, 20:23:46 »
@biolog @smile adamın morali bozuk teselli edeceğinize caps aldınmı,benim hediyemi alacak adamın anlını kulaçlarım,çok pis capslarım tövbe tövbe ya  :D ;D
saol knk sende olmasan mail attım varya böylede yapıyorlar ya ben bu pizzahut un ......

Osman aga sen kazandım dediğinde kalan hediye sayısı 2 idi ..İşin enteresan tarafı gündüzde hediye sayısı 2 idi.

Sen eminsen eğer kazandığına biz yanındayız odunu alır gelirim sonuna kadar çarpışırız problem değil...
eminim ya kazandın dedi bu arada saol bu desteğiniz için arkadaşlar yarın ilk işim bu numarayı arayarak sizide bilgilendireceğim saolun arkamda olduğunuz. için.
lonesome cowboy

Çevrimdışı retkitosman

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #43 : 15 Mart 2012, 18:41:25 »
arkadaşlar müjdemi isterim mail attım cevap gelmedi saolun sizin sayenizde aradım numarayı anlattım derdimi dedim içi dolu kutucukta hediye wii kazandın dedi ama listede yoktum ondan sonra ilk başta dedler kanıtınız var mı caps yaptınız mı sonra uygulamayı yürüten admin e bağlayarak tan kazandığımı doğru olduğunu doğru olduğunu öğrenince özür diliyoruz hediyenizi göndericeğiz tebrik ediyoruz dediler çok mutluyum arkadaşlar çok saolun yardımlarınız için sonunda güzel  bişey ve ilk büyük hediyemi kazanmış oldum internetten bakalım ne zaman gelecek.
lonesome cowboy

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #44 : 15 Mart 2012, 19:10:55 »
arkadaşlar müjdemi isterim mail attım cevap gelmedi saolun sizin sayenizde aradım numarayı anlattım derdimi dedim içi dolu kutucukta hediye wii kazandın dedi ama listede yoktum ondan sonra ilk başta dedler kanıtınız var mı caps yaptınız mı sonra uygulamayı yürüten admin e bağlayarak tan kazandığımı doğru olduğunu doğru olduğunu öğrenince özür diliyoruz hediyenizi göndericeğiz tebrik ediyoruz dediler çok mutluyum arkadaşlar çok saolun yardımlarınız için sonunda güzel  bişey ve ilk büyük hediyemi kazanmış oldum internetten bakalım ne zaman gelecek.

kendim kazanmış gibi sevindim sana ve herkese ders olsun bu caps mutlaka alıyoruz  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #45 : 15 Mart 2012, 19:57:42 »
ohh çok iyi olmuş iyi günlerde kullanın
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #46 : 15 Mart 2012, 20:10:41 »
Sizin adınıza çok sevindim,hediyenizi güle güle kullanın.  ;)

Çevrimdışı retkitosman

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #47 : 15 Mart 2012, 20:20:57 »

kendim kazanmış gibi sevindim sana ve herkese ders olsun bu caps mutlaka alıyoruz  :D
çok saol kardeşim çok sevinçliyim ya bu benim ilk büyük hediyem gelince fotosunuda çekerim başarırsam tabi çok saolun.
lonesome cowboy