Gönderen Konu: Sahtekar Mutfak Listesi  (Okunma sayısı 2214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
Sahtekar Mutfak Listesi
« : 28 Şubat 2012, 12:57:30 »
Arkadaşlar hatırlarsanız 1-2 ay önce kendileriyle kampanya yapmıştım Nurşen arkadaşımızda kampanya yaptı kendileriyle fakat bukadar zaman oldu hediyeleri yollıycaz dediler yollamadılar artık maillerimizede cevap vermiyolar sitedeki numarayı arıyorum açan yok facete sürekli yazıyorum yazılarımı siliyorlar.Biz blogcular sürekli böyle firmalara katlanmak zorunda kalıyoruz insanı enayi yerine koyuyorlar birde okadar uğraşma cabası tabi ki sizlerinde emekleriniz boşa gidiyor.Bundan sonra mutfak listesi denilinde 1 kere değil bin kere düşünün derim.Kazanan arkadaşlarda kusurabakmasın maalesefki hediyeleri yollamıycaklar sanırım :(

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: Sahtekar Mutfak Listesi
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2012, 13:01:17 »
Pınar'cım bende yasadım bunu,onun ıcın artık cok nadır fırmalarla calısıyorum 2 aydır duzenım bu.Zaten kozmetık blogu oldum dıger e bulten yollayanlara fırsat oluyor.Hıc uzulme takma...Takıpcılerımden ben azar bıle ısıttım.Sız elınızden gelenı yapıyosunuz.Tum bloggerlar yapıyorlar.Yepyenılerı cıkar.Sen blogunda acıklama yaparsın.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2012, 13:04:36 »
evet aynı durum benım içinde geçerli arkadaşlar kaç kez mail attım face duvarlarına yazdım ne cvp veriyorlar ne hediyelerden ses var dün akşam en son yazdım facelerine giremiyorum artık iş yerinde facebook a eminim onuda silmişlerdir bende özür dilerim sanırım göndermiyecekler ayrıca sosyethe pazarı var ne yaptımsa msn dende yazdım sanırım sildiler benı hediyeleri gondermıyorlar cvp ta vermiyorlar bizi zor durumda bırakıyorlar hem katılanların emeklerini hiçe sayıyorlar hemde biz blogerlerin katılım sağlamak için ne kadar çaba sarfediyoruz biliyorsunuz ama böyle firmalar çıkıyor işte sinir ediyorlar insanı diyecek sözüm yok ama helal etmiyorum hakkımı bu iki firmayada
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2012, 20:04:15 »
bende öyle sorun yaşamıştım bi firmayla şikayetten sonra  gönderdiler  7 ay sonra  :-\
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2012, 21:59:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar hatırlarsanız 1-2 ay önce kendileriyle kampanya yapmıştım Nurşen arkadaşımızda kampanya yaptı kendileriyle fakat bukadar zaman oldu hediyeleri yollıycaz dediler yollamadılar artık maillerimizede cevap vermiyolar sitedeki numarayı arıyorum açan yok facete sürekli yazıyorum yazılarımı siliyorlar.Biz blogcular sürekli böyle firmalara katlanmak zorunda kalıyoruz insanı enayi yerine koyuyorlar birde okadar uğraşma cabası tabi ki sizlerinde emekleriniz boşa gidiyor.Bundan sonra mutfak listesi denilinde 1 kere değil bin kere düşünün derim.Kazanan arkadaşlarda kusurabakmasın maalesefki hediyeleri yollamıycaklar sanırım :(

geçmiş olsun... Sanal alem işte yapacak bişey yok..Sahtekarlık diz boyu.. .bir çizik çekelim bu firmaya hemen...

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2012, 20:46:23 »
Arkadaşlar böyle bir durum olduğunda muhakkak sikayetvar.com a yazın en azından o sitelerden alışveriş yapmadan önce araştıran kişiler güvenilmeyen siteler olduğunu anlarlar.

Çevrimdışı CiciLi_BiciLi_Kız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2012, 12:26:32 »
haklısın