Gönderen Konu: AIG Sigorta’dan 3.000 YTL teminatlı 3 aylık ücretsiz sigorta  (Okunma sayısı 2035 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı soldierkan

• Usta Kampanyacı
 Ücretsiz Kaza Güvencesi, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları çerçevesinde hazırlanmış olup, Kazaen Yaşam Kaybı ve Kazaen Sürekli Sakatlık teminatlarını sunmaktadır. Irak ve Afganistan hariç tüm dünyada geçerlidir. Sigortanızın süresi kayıt tarihinizden itibaren 3 aydır ve her bir kişi bu kampanya kapsamında en fazla bir defa sigortalanabilir. Formu doldurmanızın ardından adınıza düzenlenecek e-sertifikanız e-posta adresinize gönderilecektir. Bu kampanya kapsamında ücretsiz Kaza Güvencenizin geçerli olabilmesi için 18-65 yaş arasında olmanız ve özlük bilgilerinizin doğru olması gerekmektedir. 18-65 yaş aralığı dışındaki katılımcılar, kayıt olsalar dahi sigortalanamazlar.

bilgilerinizi girin 3 aylık ücretsiz sigortanız başlasın

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Maverick

• Deneyimli Kampanyacı
  • ♫ ♂ ♥ ☻
    • Karaağaç Web Sitesi
ilk defa internette ücretsiz kaza sigortası yaptıran site görüyorum.

teşekkürler.

Çevrimdışı berc1

• Yeni Kampanyacı
  • *
herhangibir acentede 3.000 ytl teminatlı 3 aylık ferdi kaza sigortasının primi yaklaşık olarak 50 ykr tutar zaten  :)

Çevrimdışı soldierkan

• Usta Kampanyacı
önemli olan bedava olması ve uğraştırmmaması ayrıca 50 ykr ye sana sakız bile vermezler ayrıca  ;D

Çevrimdışı berc1

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: AIG Sigorta’dan 3.000 YTL teminatlı 3 aylık ücretsiz sigorta
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2008, 15:37:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
önemli olan bedava olması ve uğraştırmmaması ayrıca 50 ykr ye sana sakız bile vermezler ayrıca  ;D

ben kendim kesiyorum o poliçeleri 100.000 ytl teminatlı 12 aylık poliçelere 25 ytl prim çıkıyor. ama uğraştırmama olayına bişey diyemicem :)