Gönderen Konu: Pelin Hyusein Gezenzi Sahtekarlığı  (Okunma sayısı 10041 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: Pelin Hyusein Gezenzi Sahtekarlığı
« Yanıtla #100 : 22 Şubat 2012, 00:25:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Forumdan zar zor 30 oy çıktı. Nasıl onlara rakip olabiliriz ki. Kimse kimseye oy vermiyor...
ben son yarısmamda hıc tanımadıgım ınsanlardan oy ıstedım verdıler...ama oy vermeyenlerde var...cevap vermeyen de...Ama bana oy verenlere ben cok dua ettım...hep karsılık da verırım...haklısın ama o kadın işinı cok ıyı yapıyor...yarısmak zor...ancak IP den postalayacaklar...bır de herseye yetıyor ya ınanılmaz...Loreal varken Avon da da yarısıyordu...Avonu bır de tehdıt edıyordu alem sey ben temsılcınızım bana vermelısınız yoksa fılan falan :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #101 : 22 Şubat 2012, 00:44:02 »
herkes üşenmesin liste yapsın arkadaşlar.bundan sonra size oy vermeyenelre sizde vermeyin.oy verenleri not edin onlara verin.oy vermeyenler mutlaka oy istiyor işi düşünce kaç kere şahit oldum. ben genede insanlık olsun diye oy vermeyenlerede verdim ama bence vermememiz lazım.çünkü onlarda anlasın paylaşamayı forum düzelsin.

ya ben 3 sene önce bu forumu bilmezdim.hani hatırlıyormusunuz ümit besenli rondo şarkı sözü yarışması vardı,liderdim birinciydim yarışmanın bitimine 3-5 gün vardı.bir baktım ilk 10 dolu hgk nikli şahıslar 500-1000 arası oylar almaya başladı.yarışmayı kaybettik acı tecrübe oldu :D işte ben hgk sitesi nedir ya böyle diye merak ederek geldim buraya  :D yani ozamanlar bu forumda acayip destek ve paylaşım vardı. sadece taş çatlasa %20 si var şuan o gördüklerimin  :)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #102 : 22 Şubat 2012, 00:48:00 »
herkes üşenmesin liste yapsın arkadaşlar.bundan sonra size oy vermeyenelre sizde vermeyin.oy verenleri not edin onlara verin.oy vermeyenler mutlaka oy istiyor işi düşünce kaç kere şahit oldum. ben genede insanlık olsun diye oy vermeyenlerede verdim ama bence vermememiz lazım.çünkü onlarda anlasın paylaşamayı forum düzelsin.

ya ben 3 sene önce bu forumu bilmezdim.hani hatırlıyormusunuz ümit besenli rondo şarkı sözü yarışması vardı,liderdim birinciydim yarışmanın bitimine 3-5 gün vardı.bir baktım ilk 10 dolu hgk nikli şahıslar 500-1000 arası oylar almaya başladı.yarışmayı kaybettik acı tecrübe oldu :D işte ben hgk sitesi nedir ya böyle diye merak ederek geldim buraya  :D yani ozamanlar bu forumda acayip destek ve paylaşım vardı. sadece taş çatlasa %20 si var şuan o gördüklerimin  :)

iyi güzel diyosunda ben üşengeç bi insanım kimseye oy verdim diye yazmamki verir geçerim.. o nolcak nerden anlican verdiğimi  ;D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #103 : 22 Şubat 2012, 00:51:33 »

iyi güzel diyosunda ben üşengeç bi insanım kimseye oy verdim diye yazmamki verir geçerim.. o nolcak nerden anlican verdiğimi  ;D

oy verenlerde mutlaka söylemeli geri dönüş yapmalı.yapmazsa oy isterken sorun yaşayabilir  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #104 : 22 Şubat 2012, 00:52:39 »
oy verenlerde mutlaka söylemeli geri dönüş yapmalı.yapmazsa oy isterken sorun yaşayabilir  :D

ne alaka yaw oy verdim diyenlerin hepsi veriyo sanki toplu desteklerde toplu toplu gördük nasıl verildiğini  :P

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #105 : 22 Şubat 2012, 01:02:01 »

yaşlıların eskilerden bahsedip övmesi gibi olucak ama eskiden gerçekten forum çok farklıydı başkaydı herkes arkadaştı ayrımcılık yoktu, gerçekten herkes birbirine yardım ediyordu ,hep birlikte kazanalım inancı vardı... ya şimdii kutuplaşmalar, kendinden başkasının bişey kazanmasnı istemeyenler çoğaldı, herşey yüzeyselleşti sanki... Tabi forumun üye sayısının artmasıda buna neden olmuş olabilir eskiden bu saatlerde onlıne 5-10 kişi olurdu şimdi 30 kişi var. Foruma üye alınırken mülakat falan yapılmalı artık  :D

Çevrimdışı betush

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #106 : 22 Şubat 2012, 08:38:33 »
bu fakeler için bi projem var. ilk çıkacak beğenili yarışma için konu açıldığında katılmak isteyenler yazsın onlar arasından çekiliş yapıp forumca onu destekleyelim. çünkü forumdan birçok arkadaş beğenili yarışmalardan elini çekti meydan fakelere kaldı. ha çekiliş yapılınca derlerse biz kendi başımıza da katılacağız tmm o zaman bireysel katılım yapmak isterse yapar ama önce forumca seçtiğimiz desteklenicek face de grup kurucam böylece oy verenlerin takibi de yapılır

bu fikir harikaymış..ben varım

olmaz öyle kimse kabul etmez.burada olup mesaj yazmayıpta katılan; hatta haftalar önce katılıp kampanya farkedilmesin diye başlık bile açmayanlar var  :D yani bir şekilde mutlaka duyulur  ;)

olur mu öyle bencillik ya buraya konu açan arkadaşlar enayi mi ne demek duyulmasın tek ben kazanayım. forumun amacı birbirimizi haberdar etmek birbirimizi desteklemek değil mi. hatta başlık açılınca yapamayan yarışmayı anlamayan bana da yardımcı olun diyenler oluyor ve onlara da destek olunuyor ki beni foruma çeken şey de bu samimiyetti. akşama kadar forumdayım, napıyosun de, serbest kürsü okuyorum :) milletin sohbeti samimiyeti muhabbeti hoşuma gidiyor. burayı sırf yarışmalardan hemen haberdar olayım milletten destek alayım diye kullanan varsa kapatıyorum gözümü çıksın gitsin  >:( >:( >:(  bundan sonra da  mülakatla kayıt  olunsun foruma   ;D ;D

demek istediğim katılıp forumdan destek isteyecekler der ki ben katılmak istiyorum bizde çekiliş yaparız tmm  şu şu kişiler desteklenecek. bu defa adı çıkmayıp da ben yine de katılıcam diyenler olur illa ki o zaman gruptakiler öncelikle seçilen kişiyi destekler, aynı kişi birden fazla oy verebiliyorsa yine onlara da destek olunur, yoksa o gruptakilerin desteği olmadan bireysel şekilde yine katılır oyunu toplar diye düşünmüştüm.
 fikir bu yoruma ve geliştirmeye açık arkadaşlar.amaç beğenili yarışmalara da katılımımızın sağlanması. başka bi fikri olan varsa onu da değerlendirelim. sindiremesin bizi fakeciler. açık konuşayım forumda millete bişey yazarken bile geri çekiyorum kendimi tartışma olmasın diye yani pek mesajım yok ve aktif değilim ama oy için yazan herkese geri dönmüşümdür. fakesi olmayan oy istesin canımı yesin
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2012, 08:52:07 Gönderen: betush »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   izlemeye alır mısınız?

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #107 : 22 Şubat 2012, 10:24:26 »
Forumdan zar zor 30 oy çıktı. Nasıl onlara rakip olabiliriz ki. Kimse kimseye oy vermiyor...
Hatta akşam yardımlaşalım beraber oy topluyalım diyorsun
sabaha ir bakıyorsun sen oldğun yerdesin atı alan üsküdarı geçmiş bir çoğumuzun başına gelmiştir değilmi satılmak:=)
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.