Gönderen Konu: Aress Turizm kazananlar  (Okunma sayısı 2255 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Aress Turizm kazananlar
« : 11 Şubat 2012, 17:10:12 »
‎5* Mırada Del mar hotel' de tatil şansını kazanan üyelerimizin isimlerini açıklıyoruz...
 1- TALYAM AKSA
2-MURAT GÖREN
3-NAZMİYE DEMİRTAŞ

Çekilişi kazanan üyelerimizin iletişim bilgilerinin tamamını Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine atmaları önemle rica olunur. ARESS TURİZM ile her ay bir promosyon çekilişimizin yapılacağını unutmayınız. Kazanan üyelerimizede şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. Saygı ve sevgilerimizle

Çevrimdışı zeynepok87

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Aress Turizm kazananlar
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2012, 18:40:50 »
nazmiye demirtaş maşallah ne kadar çok çıkıyor.

Çevrimdışı CiciLi_BiciLi_Kız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2012, 13:07:00 »
tebrikler canım

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2012, 20:09:02 »
St. Petersburg turumuzu kazanan şanlı grub üyemiz 2091 net work le Sn Serkan Şemdilli dir. Şimdiden iyi yolculuklar diliyoruz kendisine..

Çevrimdışı CiciLi_BiciLi_Kız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2012, 11:33:50 »
Bne bu firmaya güvenenmedim 2091 kişi katmış güya ama adamın profiline baktım arkadaş ekli yok. beğendiği sayfa aress turizm bir kere yorum yapmış başka da yok profilnde bir şey muhasebeci avukat yazıyor. fotoyu görmelisiniz. bir kere demişti 2 kere italya vizesi talebinde bulundum red aldım. aress turizm sayesinde vize aldım teşekkür demiş te yaptığı yorum bu ne beğeni ne paylaşım nası lkatmış 2091 kişiyi anlamadım. avukatsın veya muhasebeciyim italya vizesi alması çok zor değil ki  adil olmadı face bir hesap kazandı