Gönderen Konu: Bedava RapidShare Premium sahibi ol  (Okunma sayısı 16567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dj_MeRo

• Yeni Kampanyacı
  • *
Bedava RapidShare Premium sahibi ol
« : 29 Nisan 2009, 17:20:48 »
Evet arkadaşlar şahsen kendim denedim %100 doğru kesinlikle alabiliyorsunuz... Türkleri bu servistende banlamadan hemen alın üyeliklerinizi...
ben 4 tane rapid şifresi aldım sizlerde yalnızca 15 dakikanızı ayırarak alabilirsiniz...

ve başlıyoruz...

Öncelikle aşağıdaki linke tıklıyoruz...

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

anlattıklarımı SIRASIYLA 1-2-3'ncü resimlere bakarak adım adım yaparsanız kesinlikle alabilirsiniz...

1)

2)

3)

3, adımda üyelik işlemini tamamladıktan sonra Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine giriyoruz. dil seçimini (English) seçimini yaptıktan sonra "New to PayPal? Sign up." Bu yazıya tıklıyoruz..

"Personal buttonunun altındaki "Get started" Butonuna tıklıyoruz...
Açılan sayfada Hiç birşeye dokunmadan en alttaki I agree create my account buttonuna tıklıyoruz
Sonraki adımda mail adresimiz dışında bütün bilgileri sallayabiliriz. Fromu doldurup bu adımıda geçiyoruz..

Sonraki açılan sayfada bizden kart bilgileri felan isteyecek en süt soldaki PAYPAL logosuna tıklayarak bilgileri vermiyoruz.
Eveeett Şimdide bir paypal hesabımız oldu

Bu adımda tekrar ilk üye oldugumuz siteye dönüyoruz üye girişi yaptıktan sonra aşağıdaki "Redeem Money" butonuna tıklıyoruz.
o sayfayıda onayladıktan sonra az önce açtıgımız paypal hesabının bilgilerini girip siteden biriktirdiğimiz paraları PAYPAL hesabımıza aktarıyoruz.

En son olarak rapidshare.com a gidip "PAYPAL" ile Premium hesabı satın almayı seçiyorsunuz.

Paypal bilgillerinizi burayada yazıp üyeliğinizi alıyorsunuz... Hayırlı olsun

İlk bakışta uzun bir işlem gibi görünsede hepsini yapmak yaklaşık 15 dakika alıyor.. ama sonunda rapidshare premium ile flashgete dosyaları atıp aynı anda 8 dosya indirme özgürlüğüne kavuşuyorsunuz..
Ayrıca bu parayı sadece rapidshare için değil paypaldan satış yapan sitelerden ürün almak için felanda kullanabilirsiniz. dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz....

%100 OLUMLU SONUÇ!

KOLAY GELE....
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2009, 22:11:43 Gönderen: medilayn »

Çevrimdışı bariskaplan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Konuyu doğru yere aç.Ayrıca bunlar boş işler kimse kimseye bedavadan para vermez

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
hiç inandırıcı gelmedi :S deneyen varmı??

Çevrimdışı LeadRi61

• Usta Kampanyacı
banada inandırıcı gelmedi.
benim var zaten rapid premium :)

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
banada gelmedi :S daha ilk mesajdan :D
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı seviye

• Acemi Kampanyacı
  • **
:D bu site güvenilir değil, boşuna uğraşmayın. internette bir arama yaptırın awsurveys diye..

Çevrimdışı murcelik

• Acemi Kampanyacı
  • **
arkadaşlar en az 75 dolar biriktirmenizi istiyor. bunuda ancak 3-4 senede biriktirebilirsiniz. boşuna uğraşmayın

Çevrimdışı abruzzi

• Yeni Kampanyacı
  • *
yalanlarını yiim :)nası aldın bu site yıllardır var ödeme alan yok.scam kimse uğraşmasın

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
İnanmayın bedava rapıde gerek bıle duymuyorum ben :)
-`.ılı.`Б`'-'Ǿяqiи⣠ÇâhtŁâq -`.ılı.`Б`'-

Çevrimdışı hastesi

• Acemi Kampanyacı
  • **
İstediğiniz rapid premium olsun. Beleşe veriyim