Gönderen Konu: Forum Kullanma Yöneticiler Dikkat !!!!  (Okunma sayısı 1725 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
Forum Kullanma Yöneticiler Dikkat !!!!
« : 26 Aralık 2011, 10:30:39 »
herkesew günaydın...

Forumda yeniyim..
hergun yenı bı kampanya oluyor katılıyoruz yda katılmıyoruz ...
 ben acaba forumda  katıldıgım kapmayanları işaretleyebilecegım bı yer varmı nasıl bir fikir önerebilirsiniz... yada kampanyanın son gunu yazayım  son gun olunca foruma gırınce hemen benı uyarsın boyle bı uygulama varmı acaba

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Forum Kullanma Yöneticiler Dikkat !!!!
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2011, 11:57:04 »
Konu açana teşekkür edebilirsiniz.

Yanlış anlaşılmasın, teşekkür butonunu kullanarak teşekkür edebilirsiniz. teşekkür ederim türü mesajları görünce siliyoruz çünkü :)
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2011, 12:01:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Konu açana teşekkür edebilirsiniz.

Yanlış anlaşılmasın, teşekkür butonunu kullanarak teşekkür edebilirsiniz. teşekkür ederim türü mesajları görünce siliyoruz çünkü :)

teşekur edınce ne olacak..

kampanya bıtış tarıhhınde bana uyarımı gelecek yada nasıl bıseyanlamadım ben

Çevrimdışı ulukol

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2011, 12:06:26 »
hımm dediğin şu mu anlamadım ama şimdi ki yazdığım gibi birşey olursa mükemmel olur.

Konusu olan kampanya ya gelip katılırsak konuyu işaretleyelim 'katıldım' diye yani konunun yanında icon gibi olacak bizde hangi kamp. lara katıldığımızı bileceğiz ve kampanya sonucu açıklandığında. katıldığınız bilmem ney kampanyası sonuçları açıklanmıştır diye yazcak :)

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2011, 12:07:03 »
Ajanda tutman lazım ancak. Forumda öyle bir uygulama yok. Arkadaşın bahsettiğide kampanyayı duyuran arkadaşlara kampanyayı duyurup katılmanızı sağladıkları için teşekkür etmek yani butonuna basmak.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2011, 12:07:37 »
Uyarı gelmeyecek ama katılıp katılmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında teknik olarak eğer mümkünse konuyla Admin mutlaka ilgilienir. Forumumuzu sürekli teknik olarak geliştirmeye çalışan bir ekibimiz var. Mesela kampanyaları açarken unutuyoruz ama son katılım tarihi takvime eklenebiliyor. Ana sayfanın alt kısmında sonucu açıklanmasına az kalanlar yazıyor. Bu şekilde de takip yapabilirsiniz.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2011, 15:01:33 »
aynen ...
şöyle daha basitte olabilir kamyanya olunca katıldıgımız kampanyaların  acıklanma tarıhlerı bellı zaten ama hangı kampanyaya katıldıgımı unutorum ..

ben forumda kendıme ılerı tarıh maıl atamammı...

bır kamyanyaya katılınca  kendı kendıme maıl atayım örnegın 01-01-2012de x kampanyası  sonuçlanıyyor ... dıye 01-01-2012de bana msj gelır bende hatırlamış olurum..

yınede bılmıyorum teknık olarak mumkunmu bu soyledıklerım 

olursa çok ıyı olur ben acayıp unutakın ..

Çevrimdışı Helen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 26 Aralık 2011, 15:05:49 »
Olsa aslında harika olurdu bazen katılıp kazandığımız fakat gözümüzden kaçan ve başvuru tarihi geçen kampanyalar için harika olurdu :)

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 11 Ocak 2012, 10:56:18 »
başlık açmayım dıye yine buraya yazdım...

acaba bu forum temasında ben herhangı bir başlıkktayken haberdar et dıyorum ya  haberdar et dedıklerımmı ayırabılıyormuyum .. tekrar tıklamadan ...

haberdar et dedıklerım sarı olsun mesela yada haberdar et lınkı olmasın boyle bıseyler varmı acaba