Gönderen Konu: fiyatio.com ile blog kampanyası  (Okunma sayısı 2129 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
fiyatio.com ile blog kampanyası
« : 03 Mart 2012, 13:54:21 »
arkadaşlar fiyatio .com kampanya yetkilisi bloğumda kampanya için bana başvurdu bende şartlarımı ilettikten sonra kendisinin onayıyla kampanyayı başlattım kampanya sonucunu videolu olarak çektik ve yayınladık kazanan arkadaşlar 5 kişi çek kazandı kampanya sonucundan itibaren sürekli olarak çekleri yüklemediler ve bunun sebbei olarakta teknik sorun dediler en sonunda kaznananlar sipariş gfirsin çek bedeli kadar gönderelim dediler herkese udurumu ilettim bugün sabah mail aldım firmadan kazananlardan bazıları şartları yerine getirmemiş bu nedenele kampanyayı iptal ettik hediye falan yok kazananlara diye bende kendilerine kazananlara heidye gönderilmeden kendim hediye alamayacağımı onların haklarını korumak mecburiyetinde olduğumu bel,rtim ve sayfalarında yazdım ancak sayfalarından beni engeleldiler kampanya başından itibaren yapotığımız konuşmaları kayıt altına almıştım kendilerine görüntüleri mail atttım ancak artık cevap vermi,ylar vede sayfaya yazmamı engeliyolar
sizlerde  fiyatio .com sayfasına tepkinizi belirtirseniz sevinirim sonuçta kazanan 5 kişinin emeğini vermiyolar
teşekkürler
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
Ynt: fiyatio.com ile blog kampanyası
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2012, 21:54:00 »
şikayetvar  sitesine de yazın bence . ordaki şikayetler canlarını sıkıyor çünkü bazı firmaların işe yarıyor.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2012, 00:25:15 »
yazdım ama bişey çıkmıcak gibi  :'(
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı kampanyacadısı

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2012, 01:53:50 »
başka seylere birlik olunuyor buna neden olamadık gidelim sayfalarına yazalım