Gönderen Konu: bel fıtığı hakkında öneri bekliyorum  (Okunma sayısı 2577 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
Ynt: bel fıtığı hakkında öneri bekliyorum
« Yanıtla #10 : 17 Aralık 2011, 10:30:13 »
geçmiş olsun, öncelikle iyi bir dr. muayene etmesini sağlayın, tercihan üniv. hastaneleri
2- fizik tedavi agrıları hafifletmede çok yardımcı
3- giyilebilen sırt korsesi, bu da agrıyı azaltıyor
4- imkanı varsa da yüzme, suyun kaldırma gücü iyi geliyor

benim bildiklerim bunlar...acil şifalar

Çevrimdışı erkan42

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 17 Aralık 2011, 10:42:11 »
bu  bitkisel  şeylerin mutlaka  faydası  vardır  .hatta  bu  piyada  dolaşan  bel  fıtığ hekimleri  var  ya   hani  doktor  olmayanlar   evet bilyor  olabilrlerdir  ama  benim  tavsiyem  bu  işin uzmanı olan  doktorlara mutlaka  gözükmek  gerekir.burada  önemli  olan iyi ve ilili  doktorlar  bulmak önemli.benimde  tanıdığım bir arkadaşın annesine  kesin  ameliyat dendi   hatta  ağrılarnda  uyuyamıyordu  doktor  bir  iğne  vuralım  iyi  geşlmezse ameliyat  dedi  maşşalh şimdi  ameliyatsız gayet  iyi.önemli  olan  iyi  doktor

Çevrimdışı talihkuşu

• Usta Kampanyacı
  • 1 kuruşa değer...
« Yanıtla #12 : 17 Aralık 2011, 11:09:27 »
öncelikle geçmiş olsun ,eşimdede var bl fıtığı resmen yerlerde süründüren bir hastalık ileri yaşta ameliyat tavsiye etti doktor bize ama voltaren diye bir kem jel var eşim onunla idare etmeye çalışıyor hep,soğuklarda daha bir artıyor yün fanila tavsiye ederim,

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 17 Aralık 2011, 11:29:10 »
çok geçmiş olsun babamda da bel fıtığı vardı ama 100 kilodan 80' e düştü ve sürekli hersabah yürüyüş yapıp,yüzmeye gidiyordu..bunların etkisi varmı bilmiyorum ama artık hiç beli ağrımıyor,zor bi hastalık Allah kimseye vermesin
izgim

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #14 : 17 Aralık 2011, 11:36:08 »
benım basıma cok hastalık gelmıstır...alıskınım valla :) lısedeyken merdıvenlerden dustum belımın uzerıne...o zaman daha kıloluyum ama obezım yanı...neyse belımde fıtık oldu tabıkı...unıversıteye hazırlanırken fızık tedavı oldum,acil zayıfla dedıler zayıfladım yıne kıloluyum ama o zaman obezdım :) neyse duzeldı derken gecen sene basıma bır olay daha geldı...otobusu yıkamıslar tabıkı Cayyolu soguguna dayanamadı otobuscagız ve buz tutmus...gazete kapatmıslar ne bılelım muavın bısey dıyemeden ben savruldum demırlere carptım arkamdakı kadın da dustu agız burun dagıldı jandarmalık olduk,doktor yıne belınde acılma var dedı...yuzmek en ıyısı...hareket sart...su an bendekı fıtık cok onemsenmeyecek halde ama neler neler var...kaplıcalar da ıyı gelıyormus...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter