Gönderen Konu: Vimjo Babalar günü - Kıbrıs Tatili  (Okunma sayısı 2267 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Vimjo Babalar günü - Kıbrıs Tatili
« : 05 Aralık 2011, 13:25:44 »
Yılsonuna kadar geçerli Kıbrıs tatili kazanmıştım,ama yetkili kimseye ulaşamıyorum. Facebook sayfalarına yazdığım yazıyı kopyalıyorum,yorumlarınızla bana destek verirseniz sevinirim:(

sevgili Vimjo, babalar gününden kazandığım tatil yıl sonuna kadar geçerli ve ben bu konuyla ilgili kimseden bilgi alamıyorum,şirketi arıyorum Aslı hanımın izinli olduğu ,ne zaman izninin biteceğinin bilinmediği söyleniyor. Koskoca şirkette başka görüşebileceğim kimse yokmuş! Aslı hanımın telefonu kapalı. 'Tatilin süresi geçerse bunun sorumlusu kim olacak?' diyorum, cevap verilmiyor. Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir! Daha önce de size mail attım ,dönüş yapılmadı. Enazından tatilin süresini 2012 marta kadar falan uzatın! Bu şekilde plan bile yapamıyoruz zaten zaman geçiyor

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı boletriornots

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • [url=http://eproxy.my-addr.com/buy-anonymous-elite-http-proxy.php]private http proxy[/url]
Vimjo Babalar günü Kıbrıs Tatili
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2011, 05:40:51 »
zaten anneler gunu ve babalar gunu sadece magazalari guldurur.
sadece annenize yada babaniza bir gunlugune iyi davranmak / hediye vermek ne fayda?  :B

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Ynt: Vimjo Babalar günü - Kıbrıs Tatili
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2011, 15:32:41 »
az önce yine görüştüm, 3 hafta önce aramanız gerekliydi yapabileceğimiz bişey yok diyorlar,aradım diyorum  kayıt yok diyorlar!!!! göz göre göre haklıyken haksız durumuna düşüyorum ve bişey yapamıyorum!!

Çevrimdışı Kare

• Usta Kampanyacı
  • و
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2011, 15:36:11 »
az önce yine görüştüm, 3 hafta önce aramanız gerekliydi yapabileceğimiz bişey yok diyorlar,aradım diyorum  kayıt yok diyorlar!!!! göz göre göre haklıyken haksız durumuna düşüyorum ve bişey yapamıyorum!!

işe yaramayacak ama buraya açtığınız konuyu bildirin yine de :-\
vimjoya kimse güvenmiyor onlar da herkesi haklı çıkarıyor değmez bir firma
hayatta hep...
Kendi için istemediğini başkasına yapmadı
Küçük hataları görmezden geldi ama sabrı taştıysa tek seferde sildi
Lafa değil söyleyene baktı.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2011, 15:36:53 »
canım hani bana face.den msj atıp sormuştun ben de kesinlikle noterden ihtarname çek,yoksa 2 gün sonra bize ulaşmadınız diyip işin içinden sıyrılırlar ve sen de elinde yazılı delilin olmadığından ispatlayamazsın sonuçta sözlü olarak şifaen görüştünüz demiştim..hatırladın mı? keşke ihtarname çekseydin :(
izgim

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2011, 15:40:14 »
o günlerde notere gidemedim iş yoğunluğundan sonra da kaldı ama çok sinir oldum ya:( aradığım tarih ve saati biliyorum mahkemeyle tespit edilemezmi,yada kamu savası gibi bişeye dönmezmi ki? sinir oldum ya, çok uğraşacakları bişeyler olsun istiyorum artık!

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2011, 15:49:29 »
o günlerde notere gidemedim iş yoğunluğundan sonra da kaldı ama çok sinir oldum ya:( aradığım tarih ve saati biliyorum mahkemeyle tespit edilemezmi,yada kamu savası gibi bişeye dönmezmi ki? sinir oldum ya, çok uğraşacakları bişeyler olsun istiyorum artık!

canım benim uğraşırsın uğraşmasına da keşke dediğim şekilde noterden 2-3 cümlelik dahi bi ihtarname çekseydin konuştuğumuz hususları bildirseydin firmanın tüm yollarını kapatmış olacaktın.malesef ki artık işin zor :(
izgim