Gönderen Konu: moonlight1907 | Kazandıklarım  (Okunma sayısı 8818 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nyks

• Usta Kampanyacı
Ynt: melissimadan cilt bakımı kazandım :)
« Yanıtla #20 : 30 Kasım 2008, 17:43:49 »
tebrikler :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 30 Kasım 2008, 19:01:44 »
Aynı mail bana da geldi. Mini cilt bakımı diyor ama. Sanırım başvuran herkes kazandı ???
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
« Yanıtla #22 : 30 Kasım 2008, 20:37:40 »
teşekkür ederim  :) valla iyi olcak  samsuna gitmeden bakım neyin yaptırmış olurum  ;D

Çevrimdışı _Hatice_

• Usta Kampanyacı
  • Hatice Çemek
« Yanıtla #23 : 30 Kasım 2008, 20:56:51 »
tebrikler   ;D

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 01 Aralık 2008, 04:17:24 »
mini derken?
yüzünüzün sağ tarafına uygulicaz demesinler. ipana yumurtası gibi.fırçalanan taraf ve fırçalanmayan taraf  :P
yada sağ tarafa bedava uyguladık sol taraf için de istiyorsanız bakım 100ytl  ;D
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2008, 04:21:01 Gönderen: glmcn »

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
« Yanıtla #25 : 01 Aralık 2008, 08:45:55 »
sabah sabah güldürdün beni  ;D he yıkarım ortalığı be ozaman yok öyle ben taa nereden kalkıp nereye gidicem yüzümün yarısına bakım yapıcaklar  ;D

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
« Yanıtla #26 : 01 Aralık 2008, 11:01:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
siz gene de gitmeden bir arayıp sorun ne uygulacaklarını, sonra bir ürünü sürüpte bundan sonra şu ürünü sürmezsek bir işe yaramaz, o da şu kadar demesinler size.
sanmam arayacağım ama randevu almak için cumartesiye kalmasın cumadan giderim sanırım offf çok yoğun olacak benim için bu hafta sonu

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 01 Aralık 2008, 11:15:21 »
Eczanelerde yaparlar ya, vichy cilt bakım günleri filan. Hatta böyle bir şeye rastlarsanız cilt bakımı ister misiniz derler. Bu da öyle birşey. Çünkü Sothys Cilt Bakımı Günleri’nde kullanılmak üzere yazmışlar. Bu sadece ürün tanıtımı. Temizleme sütü-tonik ve nemlendirici krem sürüp yollayacaklar. Özel maskeler filan uygulayacaklarını sanmıyorum. Ondan mini cilt bakımı diyor. Yakınım ama gitmeyi düşünmüyorum.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
« Yanıtla #28 : 01 Aralık 2008, 12:09:02 »
öyleyse bende gitmem ya banane banane  ta bahçeşehirdende gidip boşuboşuna zaman kaybı yaşayamam ama arayıp bi sorsam diyorumda birtürlü aramadım

Çevrimdışı jenga

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #29 : 03 Aralık 2008, 10:18:08 »
Arkadaşlar siteyi takip ediyordum sırf bu konuyu görünce üye oldum diyebilirim.

öncelikle bu tip kampanyalarda v.s. dikkatli olmanızı tavsiye ederim komşumun kızı bir alışveriş merkezinde alışveriş üzerine cilt bakımı kazanıyor kendisinden irtibat bilgilerini alıyorlar vede kendisine en yakın olan yere gitmesi için adres gönderiyorlar neyse gelelim asıl kısma, gittiğinde işte bir kaç deneme ürününü gösteriyorlar vede uyguluyorlar ardından bunlar günlük bakım uygulamaları diyorlarki zaten bunları 15-20 milyona koca şişelerini alabileceğiniz ürünler cilt sütü, kremi, tonik v.s. gibi sade bir uygulama ardından diğer ürünleri cüzi bir ücret karşılığı söylüyorlar tabi koltuğa oturdunuz bir kere yok şusuydu busuydu derken onlarıda size bu seferlik bizden diyerekten uyguluyorlar vede gönderiyorlar ertesi gün yüzde bir yanma kaşıntı v.s. gibi belirtiler oluşuyor bu bikaç gün sürdüğünde telle aradığında işte temizlenmeye başladığını yüzünün arındığını v.s. gibi cümleler kullanıyorlar aradan bir kaç gün geçiyor yüzde kızarıklıklar artınca kendi imkanlarıyla bir cilt doktoruna gözüküyor doktorun söylediğine göre kullandığı kremler veyahutta herhangibi bir içerik hızlı etki göstersin yüzde iyi bir etki yaratmak için normal ürünlerden daha çabuk tesir edebilecek içeriklere sahip olabiliyormuş bu ürünler tabi herhangibi vücutta testte uygulamadan bunları sürdükleri için bu gibi durumlarla karşılaşılabiliyormuş dahada kısacası şu anda komşumuzun suratı gözenek gibi delik delik bol fondotenle kapamaya uğraşıyor fakat nereye kadar,

Geçendede bir tv kanalında böyle bir duruma madur kalmış kişiyi gördüm...

Vede kendilerinin anlatımıyla bu konuyu dahada inceliyorlar taciz olaylarına kadar gideni bile var benden size sadece dikkatli olmanız bedava 2-3 birşey için teninize bir ömür boyu zarar vermemeniz tabi karar yine herkesin kendisine kalmış :)