Gönderen Konu: Migros İpana Ve Gillette Çekilişleri  (Okunma sayısı 7473 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozcan_h

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Migros İpana Ve Gillette de çekilişe hahil edilmemişiz
« Yanıtla #30 : 12 Aralık 2011, 11:29:32 »
Bende arandım. Hala bi sonuç yok oyalama politikasındalar. "Hedef tanıtım alışverişi yapanı göremiyor sadece çekiliş listesi ellerinde var. Sorumlu firmadan cevap bekliyoruz" diyor. Siz şimdi kimden cevap bekliyorsunuz diyorum. Tam olarak onuda bilmiyor. Hala hedeften cevap bekler gibi konuşuyor. Artık iyice sinirime dokunmaya başladı bi yol yordam bilen var mı tam olarak nasıl şikayetle nereye başvurabilirim? Bi yaptırımı olsun onlara istiyorum.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #31 : 12 Aralık 2011, 11:41:47 »
sayın money clup,
Procter & Gamble Satış ve Dağıtım.LTD. ŞTİ tarafından MPİ’nin 14.10.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2769-9594 sayılı izni ile 27.10.2011 SAAT:10:00– -09.11.2011 tarihleri arasında Migros t.a.ş de düzenlenen Kampanya ya money kartımla Migros t.a.ş Marketlerinden.... şubesinden  ...... tarihli .... sıra nolu Fatura ile kampanya tarihleri içinde ipana pro-expert clinic line ürün...ü aldım çekiliş hakkı kazanmış olmam gerekirdi Kampanya sonuçlarının gazetede yayınlanmasını müteakip Hedef tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hiz. Ltd. Şti ile yapılan telefon görüşmemde ; Migros t.a.ş tarafından kendilerine gönderilen söz konusu çekilişe esas listede ismimin olmadığı öğrendim ,
Bu nedenle çekilişe katılamadım için söz konusu kampanya katılım listesinin tekrar incelenerek katılımciların tamamının çekilişe dahil olabileceği güncellenmiş bir liste ile çekilişin tekrarlanmasını talep ediyorum.Bilgilerinize sunarım

Buna benzer şekilde yazılıp arkadaşlar..

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
  yada
0312 417 76 97

nolu faxa fişinizinde fotokopisini üstüne ekleyerek dilekçenizi faxlayın arkadaşlar.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı nermdil

• Usta Kampanyacı
  • İbrahim
« Yanıtla #32 : 12 Aralık 2011, 18:21:52 »
Biraz önce migros genel müd. aradılar ipana çekilişi yeniden yapılacakmış ....
bizi bilmeyen ne bilsin
bilenlere selam olsun.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #33 : 12 Aralık 2011, 18:35:10 »
Valla harika haber dostum.Ama katılım listesini nasıl belirliycekler.Aranan olursa mutlaka sorsun.

Çevrimdışı nermdil

• Usta Kampanyacı
  • İbrahim
« Yanıtla #34 : 12 Aralık 2011, 18:37:12 »
Valla harika haber dostum.Ama katılım listesini nasıl belirliycekler.Aranan olursa mutlaka sorsun.

Çekiliş ile ilgili bilgileri yarın ajans'dan öğrenebilirsiniz dediler...
bizi bilmeyen ne bilsin
bilenlere selam olsun.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #35 : 13 Aralık 2011, 23:17:31 »
Ajansi aradim daha bir degisiklik yok.Yarin dilekcemi mpi ye yolluyorum..

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 13 Aralık 2011, 23:20:12 »
aynen bende :) hayırlı olsun...

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 16 Aralık 2011, 11:41:24 »
bunu yeniden yapmazlarsa mpi ni dilekçe yağmurunu tutucaz

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #38 : 16 Aralık 2011, 11:45:23 »
bunu yeniden yapmazlarsa mpi ni dilekçe yağmurunu tutucaz
Eger faxla dilekce yazmazsak ole bisi olmuycak.Arada kaynar gider.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #39 : 22 Aralık 2011, 12:53:38 »
Bu kampanya Procter & Gamble Satış ve Dağıtım.LTD. ŞTİ tarafından MPİ’nin 14.10.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2769-9594 sayılı izni ile Hedef  Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
Procter & Gamble Satış ve Dağıtım.LTD. ŞTİ tarafından düzenlenen bu kampanya; 27.10.2011 SAAT:10:00– -09.11.2011 SAAT:22.00 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarından Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kart sahibi üyesi olmuş müşteriler, gün içerisinde tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL’ye bir çekiliş hakkı) Ipana Clinic ürünlerinden satın almış  olan tüketiciler 1 çekiliş hakkı kazanmıştır. Alışverişlerinden önce kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmıştır.İkramiye olarak 1 kişi Florida Tatil Kampanyası (11.02.2012-15.03.2012 arası 5 gece 6 gün, Uçak Bileti, Otel+ Kahvaltı (5 gece), Havaalanı-Otel- Havaalanı Transfer, Şehir Turu, Disney Theme Park Magic Kingdom Bilet (annual), Tur Transfer, Tur Rehber, Sağlık Sigortası, Çıkış Harcı dâhildir.) (1 çift), 20  kişi iPhone4 16 GB (hat ve kart hariçtir)kazanacaktır.Ayrıca MPİ kapsam dışında 200 kişi OB Gargara Klinik Alkolsüz 500 ml*12(İpana Clinic Rinse) kazanacaktır.
Çekiliş 23.12.2011 tarihinde saat 10:00’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat :5  Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef toplantı salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 27.12.2011 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 10.01.2012 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 25.01.2012 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. 18 yaşın altında olan Money Club Kart üyelerine ve üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kart sahiplerine, Migros Ticaret A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz.Vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir.Seyahat İstanbul’da başlar İstanbul’da biter.Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz.İkramiyenin çekilişle belirlenen talihliye ve taahhüt edildiği şekilde teslim edilecektir.Vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir.Seyahat İstanbul’da başlar İstanbul’da biter. İkramiyenin çekilişle belirlenen talihliye ve taahhüt edildiği şekilde teslim edilecektir.Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresine başvurulmalıdır.OTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.