Gönderen Konu: Migros - Gördüklerinize İnanın(Sabit Konu)  (Okunma sayısı 379369 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Migros - Gördüklerinize İnanın(Sabit Konu)
« Yanıtla #290 : 11 Şubat 2015, 18:06:25 »
şimdi bu 15 liralık piliç hindi alımına 5 money veriyorlar ya. indirim hemen düşmüyor değilmi.ürünü alıyorsun sonra 5 money yükleniyor değilmi ? kek gofret aldığımda 10 liraya 3 lira indirdi.o money değil indirimdi değilmi.çünkü piliç aldım 25 liraya 5 lira money düşmedide  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #291 : 11 Şubat 2015, 18:13:36 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
şimdi bu 15 liralık piliç hindi alımına 5 money veriyorlar ya. indirim hemen düşmüyor değilmi.ürünü alıyorsun sonra 5 money yükleniyor değilmi ? kek gofret aldığımda 10 liraya 3 lira indirdi.o money değil indirimdi değilmi.çünkü piliç aldım 25 liraya 5 lira money düşmedide  :D

2 gün için alışveriş yaptığınız money kartınıza 5 money yüklenmesi gerekiyor.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #292 : 11 Şubat 2015, 18:14:49 »

2 gün için alışveriş yaptığınız money kartınıza 5 money yüklenmesi gerekiyor.

iyi bende geri bıraktım sistemde sorun var sandım.boş yere müşteri hizmetlerini arayacaktım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #293 : 11 Şubat 2015, 18:16:14 »
el cilt vücüt parfüm kozmetiklerinde % 50 indirim var 14 şubata kadar devam sanırım

bence en iyi indirimleri bu okuyor

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #294 : 24 Şubat 2015, 11:32:08 »
bak kazan kiosk kampanyasında kartlarda genelde 7 lira süte 2 tl indirim verilmiş
sek 1 lt de ekstra 0.5 money veriyor sonrasında 21 lira deterjan alımına 6 money
veren kampanya çıkıyor...
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı arastiranbirannee

• Usta Kampanyacı
  • copi-poki-eylul
« Yanıtla #295 : 26 Şubat 2015, 13:17:10 »
tamda deterjan alacaktım çok saol
Eylül

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #296 : 26 Şubat 2015, 15:09:06 »
Şuan migrostayım tüm kartlarımı okuytum kiokstan bdk kazan diye bişey çıkmadı

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #297 : 26 Şubat 2015, 15:21:04 »
benim 80 kartımın hepsinde var... :) hatta  8 tl yoğurt alışverişine 3 tl inen bir
kampanya daha var 4-5 kartımda da 12 tl çay kahve alımında 4 tl indirimde var,
oralarda gözüne çarparsa 2 adette twix extra al şansını dene
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 15:26:00 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #298 : 05 Mart 2015, 11:26:16 »
Dove Her Yaşa İndirim Kampanyası Diğer - %20
Açıklama : 5-18 Mart tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet, Tansaş mağazalarından veya Migros Sanal Market?ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan Dove alışverişlerinde geçerlidir. 30 yaşına kadar olan müşteriler %20 indirim, 30-40 yaş aralığında olan müşteriler %30 indirim, 40 ve 40 üstü yaş aralığında olan müşteriler ise %40 indirimden yararlanabileceklerdir. Yapılan alışverişlerde 28 Şubat itibariyle Money Club Kart?lardaki kayıtlı yaş bilgisi dikkate alınacaktır. Bu tarihten sonra alınacak yeni kartlar ve yaş bilgisi kayıtlı olmayan müşterilerin alışverişlerinde %10 indirim gerçekleşecektir. Yeniden satış amaçlı toplu alımlarda indirim verilmemektedir. Bir müşteri en fazla 2 alışverişte olmak üzere, 1 alışverişte en fazla 5 indirimli ürün alabilir. Bu kampanya, kampanyaya dahil ürünlerde geçerli başka bir kampanya ile birleştirilemez. Aynı dönemde geçerli birden fazla kampanya olması durumunda yalnızca yüksek indirim oranı olan kampanya geçerli olacaktır. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #299 : 05 Mart 2015, 11:26:45 »
Dove Her Yaşa İndirim Kampanyası Genel - %20
Açıklama : 5-18 Mart tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet, Tansaş mağazalarından veya Migros Sanal Market?ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan Dove alışverişlerinde geçerlidir. 30 yaşına kadar olan müşteriler %20 indirim, 30-40 yaş aralığında olan müşteriler %30 indirim, 40 ve 40 üstü yaş aralığında olan müşteriler ise %40 indirimden yararlanabileceklerdir. Yapılan alışverişlerde 28 Şubat itibariyle Money Club Kart?lardaki kayıtlı yaş bilgisi dikkate alınacaktır. Bu tarihten sonra alınacak yeni kartlar ve yaş bilgisi kayıtlı olmayan müşterilerin alışverişlerinde %10 indirim gerçekleşecektir. Yeniden satış amaçlı toplu alımlarda indirim verilmemektedir. Bir müşteri en fazla 2 alışverişte olmak üzere, 1 alışverişte en fazla 5 indirimli ürün alabilir. Bu kampanya, kampanyaya dahil ürünlerde geçerli başka bir kampanya ile birleştirilemez. Aynı dönemde geçerli birden fazla kampanya olması durumunda yalnızca yüksek indirim oranı olan kampanya geçerli olacaktır. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche