Gönderen Konu: Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan  (Okunma sayısı 21688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osmaniyemin

• Ziyaretçi
Ynt: Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan
« Yanıtla #70 : 14 Şubat 2009, 18:45:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
renklibir.com adinda bir site buldum. Bu sitede Var misin Yok musun oynayarak altin ve hediyeler kazanabiliyorsun.

Ayrica, sitede yaptigin herseyden puanlar topluyorsun. Bu puanlarla hediyeler ve altın kazanabiliyorsun. Sen de uye olup benim  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Adresimi referans gosterirsen ikimiz de 500 ser puan kazaniyoruz.

KAZANANLAR LİSTESİNDEN FİLİZ BEKLETENLER İZMİR  BUCA ARKADAŞIM KENDİSİ ŞU AN KAZANDIGI HEDİYE 300-400 YTL DEGERİNDE ALTIN KOLYE..
oltaat com a güvenme diyen arkadaş. asıl bu siteye güvenmeyin oyna oyna hiç birşey yok.

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #71 : 14 Şubat 2009, 18:52:23 »
Bütün kampanya sitelerinn sahipleri moderetörleride üye oldu yaşadık artık durmadan polemik :D

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
« Yanıtla #72 : 14 Şubat 2009, 19:00:17 »
Bütün kampanya sitelerinn sahipleri moderetörleride üye oldu yaşadık artık durmadan polemik :D

evet aynen öyle olacak galiba... ;D ;D ;D

Çevrimdışı emre0356

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #73 : 14 Şubat 2009, 19:40:51 »
arkadaşlar ben size kazandıklarımın listesini verdim bayapı bi birşey kaazandım siteden

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #74 : 14 Şubat 2009, 23:04:37 »
ya beni niye alıntı yaptınız..ben size sadece bir tavsiye verdim..arkadaş numaraları nasıl biliyor tahmin edeyim genelde arkadaşlar hep aynı kutularda çıkıyor.1 hafta boyunca belirli kutular..kazanan arkadaşların 2-3 üyelikleri var oynayarak büyük rakamların hangi kutuda oldugunu yazıyolar bir kagıda..mesela 11 de 50 var 21 de 25.kutular az kalınca 25 olan kutulara bak listenden eger listenden bir kutuda 25 çıkarsa listenin karşısındaki kutuda 50 var.ona göre oynarsın.eşim oynuyor 25i açıyor diyorum şu kutuyu açma.eşim inadına açıyor sen nerden biliyorsun sonra kutuyu açıyor gidiyor bizim elli..
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)

Çevrimdışı nagice

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #75 : 16 Şubat 2009, 22:11:08 »
RENKLİBİR.COM ŞARTLARI İYİCE ZORLAŞTIRDI.PUANLAR YÜKSELDİ .ALABİLECEĞİN PUANLAR DÜŞTÜ.BEN ARTIK TAKILMIYORUM.KALDIKİ Bİ ŞEYİNDE GELDİĞİ YOK
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinı%20bakışım&ver=68  10 puan verirmisiniz arkadaşlar..

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #76 : 23 Şubat 2009, 00:50:34 »
Bu günün hediyesi çok güzel altın kolye ucu ben denedim olmadı sizde deneyin şansınızı bence
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2009, 00:52:06 Gönderen: beyondparadise »

Çevrimdışı tılsım

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #77 : 23 Şubat 2009, 01:38:35 »
Arkadaşlar site hakkında konuştukça reklemını yapıyorsunuz.bence konuyu kapatmak daha mantıklı

Çevrimdışı iBO DA ViNCi

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #78 : 27 Mart 2009, 23:48:25 »
ÇOK SAMİMİ SÖYLÜYORUM,RENKLİBİR SİTESİ BUGÜNE KADAR RASTLADIĞIM SİTELER İÇİNDE EN İYİSİ VE ASLA HİLESİ YOK ÇÜNKÜ, BEN VE 2 KARDEŞİM ÜYEYİZ VE HER AY ÜÇÜMÜZDE MUTLAKA HEDİYE KAZANIYORUZ (ALTIN KOLYE DAHİ KAZZANDIM) KAZANDIĞIMIZ SAYISIZ HEDİYE ADRESE TESLİM GELDİ. FAKAT BUGÜNE KADAR SADECE 1 NUMUNE GÖNDERDİLER,BU DA SİTENİN HATASI DEĞİL ÇÜNKÜ NUMUNELERİ RENKLİBİR DEĞİL DİĞER REKLAM VEREN SİTELER GÖNDERİYOR. DİLEYEN RENKLİBİRE GİRMEYEBİLİR FAKAT BİLİP BİLMEDEN DE SUÇLAMASIN LÜTFEN. NOT: SİTENİN AVUKATI DEĞİL SADECE BİRÇOK HEDİYE KAZANMIŞ BİR ÜYESİYİM..HERKESE BOL ŞANS

Çevrimdışı iBO DA ViNCi

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #79 : 27 Mart 2009, 23:50:12 »
ÇOK SAMİMİ SÖYLÜYORUM,RENKLİBİR SİTESİ BUGÜNE KADAR RASTLADIĞIM SİTELER İÇİNDE EN İYİSİ VE ASLA HİLESİ YOK ÇÜNKÜ, BEN VE 2 KARDEŞİM ÜYEYİZ VE HER AY ÜÇÜMÜZDE MUTLAKA HEDİYE KAZANIYORUZ (ALTIN KOLYE DAHİ KAZZANDIM) KAZANDIĞIMIZ SAYISIZ HEDİYE ADRESE TESLİM GELDİ. FAKAT BUGÜNE KADAR SADECE 1 NUMUNE GÖNDERDİLER,BU DA SİTENİN HATASI DEĞİL ÇÜNKÜ NUMUNELERİ RENKLİBİR DEĞİL DİĞER REKLAM VEREN SİTELER GÖNDERİYOR. DİLEYEN RENKLİBİRE GİRMEYEBİLİR FAKAT BİLİP BİLMEDEN DE SUÇLAMASIN LÜTFEN. NOT: SİTENİN AVUKATI DEĞİL SADECE BİRÇOK HEDİYE KAZANMIŞ BİR ÜYESİYİM..HERKESE BOL ŞANS