Gönderen Konu: Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan  (Okunma sayısı 21691 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lowlyboy

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan
« Yanıtla #10 : 21 Ekim 2008, 04:10:51 »
arkadaşlar renklibir.com sitesi tamamen düzmecedir uzun bir süre sonra siteyi takibe alarak belirli şahısların son dakikada yüksek bir rakam yazarak hediyeleri aldığını gözlemledim arkadaşın yukarıda belirttiği filiz bekletenler adlı şahıs dün bir hediye daha kazanmıştır.size önerim vaktinizi ve emeğinizi bu siteye üye olarak boşuna harcamayın tamamen üye sayısını artırmak ilgi çekmek amaçlı reklamdır bunlar:D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
« Yanıtla #11 : 21 Ekim 2008, 08:51:14 »
valla arkadaşlar aynen bende görüşlrinize katılıyorum.zaman öldürüyorsunuz ve uçuk puanlarla hediyeleri başkaları alıyor.1 paket gofret bile 400000 li puanlara gitmiş görünüyor.verdikleri de çok dandik şeyler.internetin kotası ondan daha çok para yazıyor.bende bugün itibari ile bırakıyorum orada yarışmayı.4 senedir kimse birşey kazanmamışta ben mi yeni üye kazanacağım?yukarıda hile ve düzen olduğuna dair olan tüm fikirlere önünde eğilerek katılıyorum.zamanımı daha fazla öldürmeyeceğim.yasal dayanakları ne onu da bilmiyoruz zaten.hiçbir bilgi yok.sadece üyelik sözleşmesinde tanımlar var.o da zaten tüm sitelerde var.neyse benden bu kadar ben bıktım.sizlerden de bıkan varsa kaçsın kurtarsın kendini.

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
« Yanıtla #12 : 21 Ekim 2008, 08:55:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar renklibir.com sitesi tamamen düzmecedir uzun bir süre sonra siteyi takibe alarak belirli şahısların son dakikada yüksek bir rakam yazarak hediyeleri aldığını gözlemledim arkadaşın yukarıda belirttiği filiz bekletenler adlı şahıs dün bir hediye daha kazanmıştır.size önerim vaktinizi ve emeğinizi bu siteye üye olarak boşuna harcamayın tamamen üye sayısını artırmak ilgi çekmek amaçlı reklamdır bunlar:D

doğru dediniz.yanlız bu şahıs sanırım 400000 küsürlü bir puanla bu ürünü kazanmıştı.çünkü biz bu hafta tüm açık arttırmaları takip ettik 360000 nin altında hediye bile yoktu.o zaman kazanma puanını skorlara bilerek  eksik yazmışlar.daha çok kişi kayıt olsun ve az puana ne hediyeler kazanılıyor görsün demek için sanırım.yani kısacası her yanı aldatmaca...boşverin gitsin...

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 21 Ekim 2008, 09:07:16 »
banada önceleri arkodan hediye paketi gönderdiler anketten dolayı. bende ciddi bi site sandım 3 yıldır üyeydim .hiç bişey kazanamadım. zaman kaybı dediğiniz gibi
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı capsgirl

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 21 Ekim 2008, 11:10:45 »
1 seneyi geçti üyeliğim , ekstra puan için e-mail okuyorum mail okuma puanı haneme yansımıyor, pat birgün kural dısı sekilde puanlaırm sıfırlanıyor ( ki boyle bir hakları yok )
durumu bildiren bir mail attım , ancak 3 hafta sınra tenezül edip cevap verdiler.
pardon bir hata yapmısız , puanlarınızı geri veriyoruz dediler .
okadar anket doldur , firmalar bu anketleri kullansın ama karsılıgında hiç birşey yok !!
bilen arkadaslar bilir bu zamana kadar pek cok hediye ve numune kazandım kampanyalardan.

şu an mail adresini belirten kişiyi referans gösterip siteye üye olan arkadaslar sadece o üyeye prim sağlıyor bunuda bilsin !!

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 21 Ekim 2008, 12:10:58 »
evet arkadaşlar bu site tamamen düzmece insanları kandırıyorlar.Sizde tamamen bağımlılık ve hırs yaptırıyor.Siz son dakikaya kadar bir şey kazanabilmek için bilgisayar başına bağlanıyorsunuz.Hem vaktiniz gidiyor hem ordaki reklamlara ve hediye tarlarına girerek o siteye kazanç sağlamış oluyorsunuz hem de göz göre göre  oyuna gelmiş oluyorsunuz.Bunlar tamamen tuzak ve bence o kazanan arkadaşlarda ya kendilerinden birileri ya da tamamen uydurma hayal mahsulü isimler.Bir de güya varmısın yokmusun diye bir yarışma yapmışlar.Ama neden ise ben daha ordan çok yüksek puanlar aldığımı hatırlamıyorum.Pazar günü son dedikleri zaman o gün akşama kadar o sitenin başında idim.Takip etmek için. Siz teklifi veriyorsunuz insanlar dalga geçer gibi siz 350.000 verdi iseniz.Onlar 350.500 veriyorlar.Sonra teklifiin bitmesine 10-15 sn çok yüksek puan veriyorlar.Sizide son dakikya kadar oraya bağlayarak rant sağlamış oluyorlar.Oysaki benim puanım küçümsenecek bir puan değildi.460.000 puanla malesef hiç bir şey kazanmadım.Bence site yönetimi veya bizler bu sitenin faaliyetleri ile ilgili bir çalışma yapmamız gerekir.Bu işte bir hile olduğu apaçık meydanda herkese duyurulur.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2008, 12:14:57 Gönderen: gamzemehmet »

Çevrimdışı marvin

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 21 Ekim 2008, 12:42:16 »
referans linkleri ve referans istekleri yasak değil mi admin?

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #17 : 21 Ekim 2008, 14:04:02 »
referans linkleri ve referans istekleri yasak değil mi admin?

abartılmadığı sürece ses çıkarmıyoruz :)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 23 Ekim 2008, 09:26:53 »
ARKADAŞLAR bu site düzmece değil.dün kitap kazandım.en iyi arkadaşım filiz bekletenler zayıflama keneri kazandı geçen ayda bu arkadaşım altın kolye kazanmıştı.bende düzmece sanıyordum.ama kitap kazanınca anladım düzmece değilmiş.sadece şans işi.siteye baglı kalmana gerek yok sitedeki reklara en fazla günde bir kere tıklayabiliyorsun.birden fazla tıklasanda puan kazanamıyorsun.ben teklif vermedim baktım puanım yüksek açık artırmanın bitmesine 45 dakika kala verdim teklifi kazandım.
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 23 Ekim 2008, 09:28:15 »
arkadaşım ben 102,000 puanla kazandım.:)
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)