Gönderen Konu: Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan  (Okunma sayısı 21817 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan
« : 22 Eylül 2008, 11:40:03 »
renklibir.com adinda bir site buldum. Bu sitede Var misin Yok musun oynayarak altin ve hediyeler kazanabiliyorsun.

Ayrica, sitede yaptigin herseyden puanlar topluyorsun. Bu puanlarla hediyeler ve altın kazanabiliyorsun. Sen de uye olup benim  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Adresimi referans gosterirsen ikimiz de 500 ser puan kazaniyoruz.

KAZANANLAR LİSTESİNDEN FİLİZ BEKLETENLER İZMİR  BUCA ARKADAŞIM KENDİSİ ŞU AN KAZANDIGI HEDİYE 300-400 YTL DEGERİNDE ALTIN KOLYE..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2008, 11:47:47 »
malesef yanlış bilgi veriyorsunuz o sitede oyun oynayarak sadece puan kazanmıyorsun diğer anket ve reklamlarada katılman gerekiyor.Hem ayrıca ben bu siteye yaklaşık 7-8 aydır üyeyim ve malesef hediye kazanmak o kadar kolay değil ben henüz hiç bir şey kazanamadım.Puan toplamak okadar kolay deği yani .çok uğraş göstermen gerekiyor.

Çevrimdışı olcayy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2008, 13:50:58 »
doğru...bende 7 aydır üyeyim ama hiç bişey kazanamadım...zaten kazanmakta hiç kolay değil... >:(

Çevrimdışı canonili

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2008, 14:10:26 »
 ???
ben 7 ay degil 2yıldan beri üyeyim ama maalesef birşey kazandıgım yok.varmısın yokmusun kazı kazan gibi oyunları var ama sadece puan toplanıyor.ben bu konuda siteye yazı bile yazdım en çok numune gönderen site diye duyuruyorlar kendileri lakim bana 2 yıl olmasına karşın birşey gelmedi.siteden açıklama şöyleydi (biz firmalar adına anketleri yolluyoruz ama numuneler firmalardan sizlere yollanıyor.demekki firmanın istenilen cevaplarını veremiyosunuz gibi benzeri bir açıklamaydı)hergün hala anketlerini doldururum inanın numune gibi benzeri birşey gelirse renklibirden mutlaka haberdar ederim. ;D

Çevrimdışı ikbalelif

• Usta Kampanyacı
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2008, 15:41:48 »
???
ben 7 ay degil 2yıldan beri üyeyim ama maalesef birşey kazandıgım yok.varmısın yokmusun kazı kazan gibi oyunları var ama sadece puan toplanıyor.ben bu konuda siteye yazı bile yazdım en çok numune gönderen site diye duyuruyorlar kendileri lakim bana 2 yıl olmasına karşın birşey gelmedi.siteden açıklama şöyleydi (biz firmalar adına anketleri yolluyoruz ama numuneler firmalardan sizlere yollanıyor.demekki firmanın istenilen cevaplarını veremiyosunuz gibi benzeri bir açıklamaydı)hergün hala anketlerini doldururum inanın numune gibi benzeri birşey gelirse renklibirden mutlaka haberdar ederim. ;D
bende 4 senedir üyeyim bu siteye ...şimdiye kadar sadece bebek bezi geldi bana öyle böyle degil bi koli gelmişti çocxuklarım için istemiştim.ayrıca sürekli sişteyi takip etmek zorundasın puan toplamak için...yinede umarım günün birinde kader bizede güler işallah hediye konusunda..:))
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2008, 16:22:09 »
evet bende siteye ı numune ve hediyelerden dolayı bir mesaj gönderdim.Aynu yazıyı banada göndediler.Demekki çok kazandıran ve çok numune dağıtan bir site değil.Sadece bence bizler hergün o siteye girerek onlara para kazandırıyoruz kendimizin kazandığı bir şey yok.

Çevrimdışı ASUMAN KILYUMAK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2008, 14:17:07 »
nasıl kayıt olacağım

Çevrimdışı reklam.icin

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2008, 15:38:46 »
bende siteye 5 aydır üyeyim. Hediyede kazandım numunede. Sadece oyunlardan puan alabilmek için biraz şansa ihtiyaç var:)

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2008, 15:34:37 »
valla o zaman siz şanslısınız ne diyelim ben ne oyunlardan nede siteden doğru dürüst puan toplayamıyorum.Acaba bunun püf noktası var mı.Ben artık vazgeçtim pek uğraşmıyorum
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2008, 12:12:26 Gönderen: gamzemehmet »

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2008, 15:45:52 »
bu siteden hiç bişey kazanılmıyo. ben 2,5 yıldır üyeyim dahada ilgilenmiyorum. bi tonda anket çözdük
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)