Gönderen Konu: Önemli , Herkesin Dikkatine :)  (Okunma sayısı 2798 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seker_lady

• Usta Kampanyacı
Önemli , Herkesin Dikkatine :)
« : 15 Nisan 2009, 21:16:02 »
Öncelikle bana haber veren kartal72 ye teşekkürler.
Arkadaslar bana attıgınız oyların teyidini istiyorlar yardımcı olmanızı diliyorum...

Yarışmamız oylamasına gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Tüm oyların sayımı ve değerlendirmesi halen devam etmektedir. Bu doğrultuda seçmeli olarak belirlenen bazı oy kimliklerinin kontrolu amacıyla, gönderenin e-posta adresi teyiti gerekli olmaktadır.

Lütfen önümüzdeki üç gün içerisinde ( en geç 18 nisan cumartesi akşamı saat 24 e kadar) bu kontrol yazısına cevap olarak, oy gönderdiğiniz adresinizden bizlere yeni bir "teyit e-postası" göndermeyi unutmayınız. Sizden cevap gelmemesi durumunda 19 nisan pazar günü başlayacak tekrar sayımında, oyunuz "geçersizler" sınıflandırmasına alınacaktır.

Oy çağrımızda belirttiğimiz şekilde,

"Ön eleme oylamasının yarışmanın birincisini değil, jüri finaline kalacak 7 eseri belirlemek amacıyla yapıldığını özellikle hatırlatmak isteriz. Birikimleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda yapacağınız 5 eserlik seçim dağılımında, hatır oylarının kişisel tercihlerinize gölge düşürmesine izin vermeyiniz. Çevresi en geniş olanların değil, gerçekten başarılı eserlerin finale kalmasını sağlamak hepimizin ortak görevidir. Tüm yarışmacıların haklarını korumak adına, düzenleyici kurum olarak, sadece şartname değil, yarışma etik kurallarının da sağlıklı biçimde uygulanmasının takipçisi olmak istiyoruz.Eserleriyle, oylarıyla, yarı& #351;mamız bir bütündür; objektif değerlendirme konusundaki hassasiyetiniz yarışmacılara güven verecektir."

Saygılarımızla

Attilâ İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı
Sıraselviler Caddesi, No 25 kat 3, Taksim, 34437 İstanbul
Tel : 0.212.243 9525 / Faks : 0.212.243 2980
E-posta : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin / Web : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
Ynt: Önemli , Herkesin Dikkatine :)
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2009, 21:35:06 »
annamadım bişe

Çevrimdışı LeadRi61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2009, 21:39:06 »
hangi yarışma için bu ?

Çevrimdışı tarbah

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2009, 21:39:44 »
walla bende bişey anlamadım hangi kampanya  hangi yarışma ben destek verdim mi onu bile hatırlamıyorum ???

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2009, 22:48:56 »
ya puan vermişdik ya 5-4-3-2-1 diye mail attık arkadaşlar maillerinizi kontrol edin. bende şimdi bakacam şimdi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2009, 22:53:56 »
Yarışmamız oylamasına gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Tüm oyların sayımı ve değerlendirmesi halen devam etmektedir. Bu doğrultuda seçmeli olarak belirlenen bazı oy kimliklerinin kontrolu amacıyla, gönderenin e-posta adresi teyiti gerekli olmaktadır.

Lütfen önümüzdeki üç gün içerisinde ( en geç 18 nisan cumartesi akşamı saat 24 e kadar) bu kontrol yazısına cevap olarak, oy gönderdiğiniz adresinizden bizlere yeni bir "teyit e-postası" göndermeyi unutmayınız. Sizden cevap gelmemesi durumunda 19 nisan pazar günü başlayacak tekrar sayımında, oyunuz "geçersizler" sınıflandırmasına alınacaktır.

Oy çağrımızda belirttiğimiz şekilde,

"Ön eleme oylamasının yarışmanın birincisini değil, jüri finaline kalacak 7 eseri belirlemek amacıyla yapıldığını özellikle hatırlatmak isteriz. Birikimleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda yapacağınız 5 eserlik seçim dağılımında, hatır oylarının kişisel tercihlerinize gölge düşürmesine izin vermeyiniz. Çevresi en geniş olanların değil, gerçekten başarılı eserlerin finale kalmasını sağlamak hepimizin ortak görevidir. Tüm yarışmacıların haklarını korumak adına, düzenleyici kurum olarak, sadece şartname değil, yarışma etik kurallarının da sağlıklı biçimde uygulanmasının takipçisi olmak istiyoruz.Eserleriyle, oylarıyla, yarışmamız bir bütündür; objektif değerlendirme konusundaki hassasiyetiniz yarışmacılara güven verecektir."

Saygılarımızla

Attilâ İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı
Sıraselviler Caddesi, No 25 kat 3, Taksim, 34437 İstanbul
Tel : 0.212.243 9525  / Faks : 0.212.243 2980
E-posta : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  / Web : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

böyle bir mail aldıysanız aynı adrese yollayın teyirt amaçlı.ben yolladım

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2009, 22:56:17 »
bende baktım maillere bana göndermemişler canım :)
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2009, 23:32:27 »
bana geldi aynen geri gönderdim :D

Çevrimdışı cemrem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2009, 02:02:26 »
bana da geldi yarın göndereceğim ben de.

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2009, 08:56:32 »
bana da geldi. teyit yazısını yolladım.