Gönderen Konu: Aşkını Anlat Pırlanta Yüzük Senin Olsun (( iVillage Türkiye ))  (Okunma sayısı 5141 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)

Ruh eşini bulan şanslı insanlardan biriyseniz, aşk hikayenizi bizimle paylaşın! "Sevgilinizle ya da eşinizle nasıl tanıştınız, aşık oldunuz, ilk kim, nasıl itiraf etti" anlatmaya hazır mısınız? 30 Nisan Perşembe gününe kadar diğer okuyucular tarafından en çok beğenilen ve en yüksek puanı alan aşk hikayesini siz yazın, tek taş pırlanta yüzük kazanın!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
teşekkürler
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
şöyle bir göz attım 600 puan alanlar var gözüm korktu :)
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
600 puan nedirki :D 3-4 günde yaparız :D yeterki forumdan biri katılsın. Ben daha aradığım aşkı bulamadığım için katılmadım :D

balpötüşü

• Ziyaretçi
ben favoride 1000kişiden oy alana kadar anlımın derisi çatladı hep destek olacak olunsa yazardım bişeyler ama sanmam olunsun :-[

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
Sen Katıl gerisine karışma :D... Yokmu katılan bea.

balpötüşü

• Ziyaretçi
kardeş sade senin destekle olsa tamam eminim oy verirsin ama diğerleri vermezse boşa gider :)

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
sen bilirsin..

Çevrimdışı sevgi128

• Usta Kampanyacı
arkadaşlar ben katıldımama mynete üye olurken her türlü ismi denedim ama kullanıcı olarak kabul etmedi.en sonunda hergün kampanya forumun hergun kelimesini kullanayım dedim.Kabul etti.Beni destekler misiniz.?Kullanıcı adım; hergun122hergun122    1.sayfa.

Çevrimdışı sevgi128

• Usta Kampanyacı
arkadaşlar ben katıldımama mynete üye olurken her türlü ismi denedim ama kullanıcı olarak kabul etmedi.en sonunda hergün kampanya forumun hergun kelimesini kullanayım dedim.Kabul etti.Beni destekler misiniz.?Kullanıcı adım; hergun122     1.sayfa.