Gönderen Konu: Tofita Haftanın Tifitisi-30 Haziran Son  (Okunma sayısı 3394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kitapkolik

• Deneyimli Kampanyacı
Tofita Haftanın Tifitisi-30 Haziran Son
« : 31 Ocak 2012, 22:32:55 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
malesef beğenili  :( ama oy verenlere de hediye var  :D

Katılım koşulları

Bu kampanya bir Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş markası olan Tofita için düzenlenmektedir.
    Kampanya, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresinde gerçekleştirilecek olup; 29.12.2011 tarihinde başlayıp 30.06.2012 tarihinde sona erecektir.
    Kampanya süresince kullanıcılar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine girip kayıt formunu dolduran katılımcılar arkadaşları hakkında maximum 300 kelimelik bir metin yazacaklar. Hafta sonunda en çok beğeni alan metin sahibi o haftanın ödülünü kazanacaktır.

Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
    Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
    Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş., 41! 29! çalışanları sorumlu tutulamaz.
    Ödül kazananların, söz konusu haklarını Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş ve, 41!29! kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış iletişim vermeleri halinde Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş ve 41!29! sorumlu tutulamayacaktır.
    Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş ve 41!29!, kampanya boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen katılım hakkı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün kampanya verilerini, katılım hakkını, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
    Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş tarafından yapılacaktır.
    Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.
    Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş ve 41!29!, bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa ve internet tarayıcısına sahip olmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. Durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
    Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş ve 41!29! bu kampanyaya katılan herkese, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama hakkını saklı tutar.
    Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş. bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutarlar.
    18 yaşından küçükler, Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş , 41!29! ve U2 tanıtım çalışanları kampanyaya katılamazlar, katılıp kazansalar dahi ödülleri verilmez.
    İşbu kampanya şartları, "Tofita" kampanyası için geçerli olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
    Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen Kabul etmiş sayılır.
    Bu kampanya Kent Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş tarafından MPİ Genel Müdürlüğü’nün 01.12.2011 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02–401.02.99/3286-11279 sayılı izni ile kapsamı dışında gerçekleşecektir.
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2012, 14:12:07 Gönderen: gizemlitosbaga »

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
Ynt: Tofita Haftanın Tifitisi
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2012, 22:43:29 »
şaka gibi yaa..

hem beğenili hemde 3 tane şeker kutusu verecekler öyle mi ;D :P :P :P :P cimrilikte son boyut  :D
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı kitapkolik

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2012, 22:46:16 »
anladığım kadarıyla  her hafta en çok beğeni alan  her hafta farklı bir hediye kazanıyor,oy verenlerden de 3 kişiye tofita kutusu veriyorlar,kutu boş mudur dolu mudur orasını anlamadım

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2012, 22:49:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
anladığım kadarıyla  her hafta en çok beğeni alan  her hafta farklı bir hediye kazanıyor,oy verenlerden de 3 kişiye tofita kutusu veriyorlar,kutu boş mudur dolu mudur orasını anlamadım

;D ;D ;D
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı SilentNight

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2012, 23:17:41 »
1. e ödülü veriyorlar.. oylayanlardan 3 kişiyede çekilişle içinde 16 adet bulunan tofita stones veriolar

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2012, 23:31:23 »
 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;Dal sana tifitilik  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D önce sayfayı beğendim.sonra baktım beğeniliymiş hediyede cırt sonra beğenmekten vazgeçtim  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Çevrimdışı Zeynopa

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Şubat 2012, 09:19:45 »

Dİğer hediye tifiti ye göre iyiymiş ama ya:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3 kutu tofıtı ha ha ha ha saka gibiii hah