Gönderen Konu: Pierre Cardin Hediyemi Göndermiyor  (Okunma sayısı 3784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Pierre Cardin Hediyemi Göndermiyor
« : 22 Eylül 2011, 21:02:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu sayfadan 23 ağustosta falan hediye kazandım fakat hediyem gelmedi,bende insanlık hali,dir denk gelmemistir diye üstelemeden bekledim, sadece 1-2 kere duvara yazdım ses çıkmadı,en son mesaj attım sayfayı yöneten sibel hanıma.
hediyem ulasmadı dedim, 'kazananlara mesajla ulasıyoruz mesajı gönderirmisiniz kopyalayıp ' dedi. bende telefonla aradınız  adres aldınız mesaj yok dedim. arastırıp dönücem dedi.
gece duvara :
Pierre Cardin Kazanç Fırsatları
Kampanyalarımızdan hediye kazananlara hediyeleri gönderiliyor. Tüm kampanyalarımıza katılan arkadaşlarımızın içi rahat olsun. 1 ay önce hediye kazandım ama hediyem gelmedi diyerek yorum atan msj yazan kişilerin yorum ve mesajları dikkate alınmayacaktır. Biz tüm kazananların hediyelerini gönderiyoruz.
yazılmıs. doğal olarak bende 'nasıl dikkate almazsınız,sizin iletisim kopukluğunuzun cezasını neden biz çekiyoruz,barkod numarası yok mu elinizde kargodan kontrol edin' yazdım. baska yorumlar yazılmıs benden önce,hediyesi ulasmayan bir arkadas daha varmıs o da yazmıs biseyler. bende tekrar yazdım ilk yorumları okumadan yazdım diye. sabah bi baktım yazdıklarım silinmis ,duvardan atılmısım. sonra bu kisiye faceden yine mesaj attım cevap verecektiniz bana diye:
Pierre Cardin Sibel
dün sayfamdaki paylaşımlarınız sonucunda siz de o hakkınızı kaybettiniz.keşke yorumları okuyup yorum yazsaydınız sonra okudunuz o çirkin yorumlarınızı silseydiniz. sabaha kadar kalmış. kusura bakmayın 1 ay sonra dönüşünüz geçersizdir.

yuh yani,isim çirkeflik olsa zaten yazardım hergün ,hediyemi yollayın der söylenirdim. bu ne simdi, cevap da yazamıyorum engellemis beni!!!!
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2011, 22:25:22 Gönderen: ysr86 »

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
Ynt: Çok sinirliyim!!!
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2011, 21:05:18 »
bu pierre cardin cilerden nefret ediyorum zaten ablamda sorun yaşamıştı onlarla .. Boşver canım kendileri kaybeder sen kendi sayfanda paylaş olayı..

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2011, 21:05:32 »
böyle sahte bir firmadan niye kampanyalarına giriyorsunuzki ben daha öncede söyledim birisinin ismini kullanarak biryerlere gelmeye çalışan insanlar hep dipte olurlar ...

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2011, 21:07:17 »
anlamadığım sey:kendi hataları,yollamadılar hediyeyi, insanlık ettik bekledik sıkıstırmadık,sonuç ortada,illa çirkeflik mi yapalım,yanılmıyorsam bizim forumda da kampanya paylasıyorlar

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2011, 21:12:14 »
evet bi ara 1000 tane bayan üye getirene iç çamaşırı vericez diyorlardı bende sen bana 1000 tane getir ben sana takım veriyim demiştim haha :)

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2011, 21:13:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kampanyayı açan kisi bu,benimki 100 beğeniye hediyeydi,simdi baktım yarısma sayfasında 100 beğenimin olduğunu belirten yorumum da silinmis >:(

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2011, 21:14:47 »
ben olsam adminin yerinde böyle insanları forumdan içeriye almam ozan aygün den farkı yok böle adamların

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2011, 21:16:52 »
Birçok kampanya düzenleyerek birçok kişiye hediye veriyoruz varzedelim ki karışıklık oldu ve melek hanım ve özlem hanıma gitmedi 1 ay sonra bildirilir mi? siz bizim yerimizde olsanız ne yapardınız?

Amatör bir firma şu üsluba ve yazım yanlışlarına  bakar mısınız?

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2011, 21:18:42 »
benı hergun yuzlerce yarısmaya dahıl edıyor bunlar...bende cıkıyorum yarısmadan...Turkey ıfadesını gorursem katılıyorum...bır kere bende kandırıldım cunku...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2011, 21:18:47 »
şimdi baktımda bu Sibel ablamıda kandıran sibel ablama özelden neler neler yazmıştı ..