Gönderen Konu: paypal da ödeme  (Okunma sayısı 1147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
paypal da ödeme
« : 13 Eylül 2011, 12:08:43 »
paypal'da aylar öncesinden sehirfırsatından mı biyerden gelen para var.
bu para nasıl kullanılıyor?
alışveriş yapınca, gene kredi kartından çekiyor, bu para duruyor...ben bu içinde biriken paradan ödeme yapmak istiyorum, bilen var mı ???

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
Ynt: paypal da ödeme
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2011, 13:40:35 »
Nasıl kullanıldığını tam olarak bilmiyorum. Ama Paypal hesabındaki bakiyeyi kesinti olmadan Banka hesabına aktarabiliyorsun. Ben öyle yaptım ve şu ana kadar sorun yaşamadım.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2011, 13:43:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Nasıl kullanıldığını tam olarak bilmiyorum. Ama Paypal hesabındaki bakiyeyi kesinti olmadan Banka hesabına aktarabiliyorsun. Ben öyle yaptım ve şu ana kadar sorun yaşamadım.

hıımm banka hesabına mı aktarayım...yani bu biriken paradan alışveriş olmaz mı ki  :( :(

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2011, 14:04:56 »
paypaldaki parayla yurtdışından alışveriş yapılamıyor dediğin gibi karttan çekiyor. Ya burdaki bi siteden harcayacaksın yada IBAN numarasını verip ücretsiz hesabına aktaracaksın.

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2011, 14:24:13 »
Paypal Ödeme Sayfasında Payment Method Diye Bir Bölüm Göreceksiniz. Bu bölümde ''More funding options'' yazan butono tıklayarak mevcut paranızı kullabilirsiniz. Yanlız mevcut paranızı kullanabilmek için herhangi bir kartı tanımlamanız ve kredi kartına gelecek olan 3 haneli kodu girerek hesabınızı aktive etmeniz gerekiyor.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2011, 16:55:12 »
bu dedigini yaptım. 3 tl daha para kesti sanırım. ama 3 haneli kod falan bulamadım. kredi kartı extresinde mi çıkacak ki anlamadım, çok karmaşık bir site

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2011, 22:01:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu dedigini yaptım. 3 tl daha para kesti sanırım. ama 3 haneli kod falan bulamadım. kredi kartı extresinde mi çıkacak ki anlamadım, çok karmaşık bir site
İnternet bankacılıgı kullanıyorsanız koda oradan da bakabilirsiniz. Çekilen 3 TL'yi hesaba geri iade ediyor zaten.