Gönderen Konu: Dörtler İletişim facebook sayfası  (Okunma sayısı 1389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugur21

• Yeni Kampanyacı
  • *
Dörtler İletişim facebook sayfası
« : 10 Ağustos 2011, 11:14:06 »
hergün kampanyanın değerli üyeleri geçen yıl işyerimiz için  açtıgımız facebook grubu için burdan kampanyalar düzenlemiş ve ödüller dagıtmıştık kısa bir süre olan bir ayda 1500 üyeye sizlerin degerli katkılarıyla ulaşmıştık..
facebook sayfamız bilinmeyen bir nedenle dün kaldırıldı.. onun için bugun yeniden bir sayfa açtık ve tekrardan sizden destek bekliyorum ve destekleriniz inanın boşa gitmeyecek ödüller kazanacak katıalcagınız yarışmalara destek olunacak ve sizlerde destekleceneceksiniz..ve her hafta yarışmalar düzenleyip sizlere ayrıca ödüllerde vereceğiz amacımız işyerimizin facebook sayfasını büyütmektir..

facebook sayfamız:  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

not: önceden üye olarak eklediğim kişiler 20 kişiyi gruba davet etmeleri yeterlidir...

yarışma koşulları:
1. sayfamızı begenip en az 20 kişiyi davet etmek.
2.sayfa yöneticisi olan uğur güler e facebook tan özel mesaj atarak işlemleri yaptıgını yazmak.( grup duvarına üye davet ettim vs.. gibi yazılar yazmayın lütfen)
3.31 ağustosa kadar geçerli olan bu yarışma etkinliği eylül ayından sonra her hafta değişik aktivitelerle ödüller dagıtmaya devam edecektir.
4. yarışma son derece basit oldugundan katılımınızı bekliyoruz..
5. yarışma koşulları değiştirildiğinde burdan ilan edilecektir..

ödüller:
1 kişiye 8 GB flash bellek
1 kişiye 4 GB flash bellek
1 kişiye 4 GB hafıza kartı
1 kişiye 20 TL yüklü kontör
1 kişiye 10 TL kontör
10 kişiye sürpriz hediye..

Çevrimdışı ugur21

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Dörtler İletişim facebook sayfası
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2011, 11:35:00 »
Arkadaşlar örneğin  x adlı üye y adlı üyeyi eklemişse y adlı üye de 20 kişiyi eklerse yarışmaya girmiş sayılır..

Çevrimdışı kampanyaa

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2011, 23:01:37 »
katıldım kampanyaya
Kampanyacılar Ekleyiniz... 
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ugur21

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2011, 09:44:59 »
yarışma şartlarında üye olup en az 20 kişiyi davet edin yazıyor ama bazı üyeler üye oluyor ama davet etmiyor buda şartları yerine getirmemesine enden oluyor

Çevrimdışı ugur21

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2011, 11:56:30 »
tekrar yazıyorum bazı arkadaşalr ekleme yapmasına ragmen özelden ekledim yazmıyor ltf yazın ki bilelim..

Çevrimdışı ugur21

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Eylül 2011, 12:10:30 »
Bilgilendirme mesajıdır.

Normalde bilgilendirme yapmayacaktım ama bu sitenin saygınlıgını düşürmemekiçin bu bilgilendirmeyi yapmayı uygun gördüm..

1. geçen yıl yaptıgım 2 kampanya da onca katılan face hesaplara ragmen kimseyi kırmamak için ödül dagıttım ve bazı üyelerin aynı ödülü 2-3 kez tekrar talep etmeleri mseajla taciz etmelerine ragmen konuyu birgün dahi buraya taşımadım.

ama agustos ayı yani geçen ay düzenlememiş oldugum yarışmaya katılan bazı kişilerin yaptıkları tabiri-caizse resmen insanları enayi yerine koymaktır ve yarışmayı iptal ettiğimi yazıyorum  isteyen gruptan çıkabilir nedenleri ise şunlardır.

A.) Türkiye hiç bir firmanın facebook grubu reklam sayfasına dönmemiştir ben telefon veya işyerimin reklamını yapacagım sırada bazıalrı destek istemekte reklamım da güme gitmektedir. hem destek sayfası açıp hemde ödül mü dagıtacagız sanki..

B) işyerinin sayfası açıkca görülüyor ki destek sayfasına döndü bu ticari etiğe uymamaktadır.

C) en önemliside 2 üye durmadan mesaj atarak taciz etmekte ben daha fazla üye getiririm ödülü bana verin diye telkinlerde bulundular bazı günlerde günde 10 kez mesaj attılar artık işimi gücümü bırakıp hayır demekten yorulduk..

hiçbir firma o kadar açıklama yapmaz direk iptal eder ama ben açıklama yapma gereksinimi duydum ki artık bazıları iyi anlasın çünkü aynı şeyi büyük firmalara da yapıyorlar adamlar numuneyi promosyonu kestiler..

isteyen dilediğini yazabilir gayet net yazdım.