Gönderen Konu: elinizdekiler yetmiyormu o halde bu videoyu somaliyi bir kez izleyin  (Okunma sayısı 1259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı med

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin :'(

sevgili admin biz oradaki bebeklere çocuklara oyuncaklar toplayıp gönderemezmiyiz..böyle bir klampanya ypamazmısınız...belki oyuncaklarla oynarken biraz olsun canları acımaz...biraz olsun açlığı unuturlar belki...

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
Ynt: elinizdekiler yetmiyormu o halde bu videoyu somaliyi bir kez izleyin
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2011, 16:10:19 »
off bu çok kötüü yaa  :'(

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2011, 16:18:38 »
Benim anlamadığım nokta, bu sefalet daha dün başlamadı, uzun süredir bir iç çatışma ve açlık içerisinde olan ve tüm kaynaklarını avrupa ülkelerine kaptıran bir ülke ama hala 3 - 5  aylık birsürü çocukları var ellerinde, tamam eğitim yok ama bu kadar düşüncesizlik olmaz.

Mesajım yanlış anlaşılmasın bende payıma düşen yardımı yaptım ama madem sefalet ve yokluk içindesiniz niye 5 - 10 çocuk doğurup daha da sefalete yelken açıyor ve onlarında günahına giriyorsunuz ???

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2011, 16:32:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Benim anlamadığım nokta, bu sefalet daha dün başlamadı, uzun süredir bir iç çatışma ve açlık içerisinde olan ve tüm kaynaklarını avrupa ülkelerine kaptıran bir ülke ama hala 3 - 5  aylık birsürü çocukları var ellerinde, tamam eğitim yok ama bu kadar düşüncesizlik olmaz.

Mesajım yanlış anlaşılmasın bende payıma düşen yardımı yaptım ama madem sefalet ve yokluk içindesiniz niye 5 - 10 çocuk doğurup daha da sefalete yelken açıyor ve onlarında günahına giriyorsunuz ???
bence suclanacak en son ınsanlar onlar cunku ınsan dogası ve psıkolojısı geregı zor durumda ve umutsuz oldugu durumlarda cocuk onlar ıcın bır umut olur bu yuzden savaslardan sonra ve en son marmara depremınden sonra nufus sayısı o bolgelerde hızla artmıstır; tabı ınsanlık avrupa ve amerıkaya kaldıgı ıcın belkıde bu durum yasanmakta adamların cope attıgı 1 gunluk yıyece bu ulkedekı ac ınsanlara 1 ay yeter belkı ama dusunen kım olacak kı!!