Gönderen Konu: COCA-COLA F1 CARREFOUR Kazan  (Okunma sayısı 1853 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
COCA-COLA F1 CARREFOUR Kazan
« : 09 Nisan 2009, 07:52:14 »
KAMPANYASI
Kampanya Tarihi:
04.04.2009-29.04.2009
Kampanyanın Geçerli Olduğu Yerler:
Türkiye genelinde Carrefour ve Carrefour Express Mağazaları
Kampanyaya Katılım Biçimi:
Tüketiciler 04.04.2009-29.04.2009 tarihleri arasında düzenlenecek kampanyaya, Türkiye genelindeki Carrefour ve Carrefour Express mağazalarından, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.’nin Coca-Cola Zero markalı ürünlerinden satın aldıkları her 3 TL ve katları tutarında Coca-Cola Zero ürünü için kasiyer tarafından verilen üzeri kapalı katılım kartındaki özgün kod numarasını ad soyad adres bilgileri ile birlikte 4088 servis numarasına kısa mesaj ile göndererek kampanyaya katılacaklardır.
Açıklamalar:
Bu kampanya Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.03.2009 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-561-3038 sayılı izni ile düzenlenmiştir. Kampanya 04-29.04.2009 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Carrefour ve Carrefour Express mağazalarından her 3 TL ve katları tutarında Coca-Cola zero alışverişi yapan tüketiciler, kasiyer tarafından kendilerine verilen katılım kartında üzeri örtülü olarak bulunan özgün kod numarasını, ad soyad adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 4088 numaralı kampanya hattına kısa mesaj ile göndererek kampanyaya katılacaklardır. Bu kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone kullanıcıları katılabilir. Kampanyaya katılım faturalı hatlar için 1 kısa mesaj, kontörlü hatlar için 2 kontör olarak tüm operatörlerin kendi ücret tarifesi üzerinden ücretlendirilir. İkramiyeler mesaj çeken katılımcıya verilecektir. Kampanyaya aynı şifre numarası ile birden fazla katılım yapılamaz. Çekilişte 5 kişi İstanbul Formula 1 yarışlarına Gold Bilet, 15 kişi İstanbul Formula 1 yarışlarına Silver Bilet, 25 kişi İstanbul Formula 1 yarışlarına Bronze Bilet ve 75 kişi Oyuncak Ferrari F2008 8230 1:10 Uzaktan Kumandalı Araba kazanacaktır. Çekiliş 30.04.2009 tarihinde saat 14.00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 02.05.2009 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 17.05.2009 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 02.06.2009 tarihine kadar kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli katılım kartı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli katılım kartı ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye kazanan talihlilerin isimleri, resimleri ve görüntüleri talihlilerin izniyle kampanya düzenleyici firma tarafından tanıtım ve reklam amacı ile basın ve yayın araçlarında yayınlanabilecektir. Talihliler kampanyaya katılmakla bu izni vermiş sayılır. Bu çekilişe Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. ,Carrefour ve Carrefour Express Mağazaları, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri, ilgili ajans çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Kampanyaya aynı şifre numarası ile birden fazla katılım yapılamaz. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: COCA-COLA F1 CARREFOUR Kazan
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2009, 08:12:29 »
hediye ne burada

Çevrimdışı kgulusoy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2009, 08:22:16 »
F1 biletleri ve F1 oyuncak arabaları.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2009, 08:43:36 »
5 kişi İstanbul Formula 1 yarışlarına Gold Bilet, 15 kişi İstanbul Formula 1 yarışlarına Silver Bilet, 25 kişi İstanbul Formula 1 yarışlarına Bronze Bilet ve 75 kişi Oyuncak Ferrari F2008 8230 1:10 Uzaktan Kumandalı Araba kazanacaktır

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2009, 09:45:04 »
birde bunun ardaş market versiyonu var marketten alınan coca cola ürünüyle kupon alıyon çekiliş yapılcak en sonda da ben onu bekliyorum..
yalnız burda zero olması kötü herkez zero sevmezki..