Gönderen Konu: Pınar Kido'dan İpad Kazanma Şansı 10 Kasım 2011 son  (Okunma sayısı 11358 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Ynt: Pınar Kido'dan İpad Kazanma Şansı 10 Kasım 2011 son
« Yanıtla #30 : 17 Eylül 2011, 22:17:31 »
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI :

18 yaşından küçükler katılamaz, ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde tekli pakette çıkartma etiketin şifreli kısmının, 6’lı pakette ise hediye defterin arka kapağı içinde yer alan şifreli kartın ve ayrıca alışveriş belgesinin ibrazı zorunludur, bunları 04.02.2012 tarihine kadar saklayınız.

Bu kampanya, Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.07.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2044-7031 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir. Kampanya, 10.09.2011(Saat 00:01) - 10.11.2011 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde geçerlidir.

Kampanya süresince, Türkiye genelinde, Pınar Kido Aromalı Süt tekli paket (1 çekiliş hakkı) veya 6’lı çoklu paket (6 çekiliş hakkı) ürünlerinden satın aldıklarında, tekli paketlerde ambalaj üzerine yapıştırılmış baskılı poşetle kapalı çıkartma etiketindeki Şifreyi veya çoklu paket içerisinden çıkan hediye defterin arka kapak içinde yer alan karttaki Şifreyi, Ad, Soyad, Adres, E-mail Adresi ve GSM No bilgileri ile birlikte, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine ücretsiz üye olup, kampanya sayfasına giren tüketicilere çekiliş hakkı verilecektir. Ürün ambalajlarındaki şifreler, verilecek çekiliş haklarına göre ayrı ayrı üretilmiştir.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişle 20 kişiye iPad2 16GB wifi + 3G (hat, kart hariç), 100 kişiye iPod Shuffle 2 GB ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş 28.11.2011 tarihinde saat 13:00’de, Deniz Ajans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı - Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 05.12.2011 tarihinde Posta Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Posta ulaşımında meydana gelebilecek aksamalardan ve gecikmelerden Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 20.12.2011 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 04.01.2012 tarihine kadardır. İkramiye teslimi 04.02.2012 tarihine kadar yapılacaktır.

Bir kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Mükerrer katılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir. Bir kişi, bir e-mail adresi ile siteye bir defa üye olabilir, istediği kadar farklı şifre gönderebilir. Pınar Kido Aromalı Süt tekli paketlerdeki şifreler 1 çekiliş hakkı, 6’lı çoklu paketlerdeki şifreler 6 çekiliş hakkı veren özelliktedir.

Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde; tekli pakette çıkartma etiketin şifreli kısmının, 6’lı pakette ise hediye defterin arka kapak içinde yer alan şifreli kartın ve ayrıca alışveriş belgesinin (fiş/fatura) ibrazı zorunludur. Tahrif edilmiş veya yırtılmış etiket, kart ve alışveriş belgesi ibrazı kabul edilmez.

18 yaşından küçükler ile, Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş., Deniz Ajans ve Alafortanfoni çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

Üye, 18 yaşından küçük ise, çekilişe katılım için kampanya üyelik formuna velisinin bilgilerini (anne, baba ad-soyadını, gsm numarasını ve diğer üyelik bilgilerini) doğru ve eksiksiz girmelidir, çekilişe bu bilgiler dahil edilecektir. 18 yaşından küçüklerin, kampanya sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş. ve Deniz Ajans sorumlu değildir.

Kampanyaya katılımında belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Ödül kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş. ve/veya Deniz Ajans sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya internet üzerinden katılım ücretsizdir. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ‘den edinebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili ya da kampanya ile ilgili sorularınız için;
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ‘deki İletişim Formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz. (forma anlaşılır şekilde konu, sorular ve üyelik bilgileri ile iletişim telefon numarası yazılmalıdır).

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #31 : 21 Eylül 2011, 22:58:41 »
Şifreli urünler piyasada.Konya icin adeses...
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 21 Eylül 2011, 23:28:37 »
bu şifreler blendaxda olduğu gibi kolayca emeksiz elde edilebilir bir halde.? sadece 6 lı paketlerdemi oluyor.birde görsel olsa iyi olurdu

Çevrimdışı ozlem_el

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 22 Eylül 2011, 00:27:25 »
bu şifreler blendaxda olduğu gibi kolayca emeksiz elde edilebilir bir halde.? sadece 6 lı paketlerdemi oluyor.birde görsel olsa iyi olurdu

evet aynen öyle. hatta ben alırken şifrelerin olmadığı paketler de vardı. ama kazanıldığı zaman alışveriş fişini de ibraz etmek gerekiyor, bu yüzden boşuna yapmış olur onlar.

ben hiç 6'lı pakette olanını görmedim, tekliydi benim aldığım yerlerde.
bloğuma bekliyorum :)

Çevrimdışı ozlem_el

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 22 Eylül 2011, 00:33:39 »
görsel de şöyle  :)

bloğuma bekliyorum :)

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #35 : 22 Eylül 2011, 00:39:37 »
Tekli pakette ve her türlü hileye açık .Ama asıl vurgunu marketten kopartanlar değil toptancıdan koparan yapar genele.Katılımlar 15 bin altına düşmez genelde pınar da..

Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 22 Eylül 2011, 23:29:37 »
evet katılıyorum bu firmalar yada ajanslar akıllanmayacak bar sorumluluk sahibi reyon görevlileri mağaza müdürlerini uyarsa onlarda dağıtıcıları firmaları filan ama yok ki hiç alanda böyle otokontrol ülkemde

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 23 Eylül 2011, 17:27:05 »
bugün carrefourdan 6lı kido aldım şifre çıktı.katılıyorum ben de hayırlısı olur inşallah..6lı süte tek kodla 6 çekiliş hakkı verdi.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2011, 23:52:42 Gönderen: esrauz »
moustache pig :D

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 25 Eylül 2011, 22:11:33 »
bugün markette gördüm
altılı değilde tekli pakette de şifre kartı var
bu yüzden kafam karıştı tekli pakette alsam çekilişe katılabilirmiyim

Çevrimdışı cocacola

• Acemi Kampanyacı
  • **