Gönderen Konu: Pınar Kido'dan İpad Kazanma Şansı 10 Kasım 2011 son  (Okunma sayısı 11390 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozlem_el

• Usta Kampanyacı
Ynt: Pınar Kido'dan İpad Kazanma Şansı 10 Kasım 2011 son
« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2011, 00:16:41 »
markete aktım ama kampanyalısından yoktu  :-\
bloğuma bekliyorum :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #11 : 04 Eylül 2011, 15:57:54 »
ben ve reyon muduru muhabbetı...:(

b:merhaba kıdolar nerde?
m:neler neler?
b:kıdo sutler
m:gözunuzun önunde
b:cok kıbarsınız...
m:oyleyımdır...
b:bunların kampanyalı olanı varmıs
m:uzerınde yazmıyorsa yoktur...
b:anladım
m:tebrık ederım!

hayatımda kımseyı sıkayet etmek ıstemem ama Arcaıdum Mıgros ekıbını yakında gömcem !

>:( >:( >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #12 : 06 Eylül 2011, 10:15:33 »
markete aktım ama kampanyalısından yoktu  :-\

carrefour hipermarketlere gidin, onların stokları hızlı döner. en erken yeni ürünler onda oluyor
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı ozlem32

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 08 Eylül 2011, 20:53:06 »
ben şifreli ürünü aldım ama sitede henüz bişey yok
1 eylülde başlamıyormuydu

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 08 Eylül 2011, 20:55:20 »
ben şifreli ürünü aldım ama sitede henüz bişey yok
1 eylülde başlamıyormuydu

hangi marketten aldın acaba  ???

Çevrimdışı ozlem32

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 08 Eylül 2011, 20:57:05 »
hapy center dan aldım. bol miktarda var ama 6 li olanı yok tekliler var şifreli ve bütün çeşitlerde

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 09 Eylül 2011, 00:24:43 »

b:merhaba kıdolar nerde?
m:neler neler?
b:kıdo sutler
m:gözunuzun önunde
b:cok kıbarsınız...
m:oyleyımdır...
b:bunların kampanyalı olanı varmıs
m:uzerınde yazmıyorsa yoktur...
b:anladım
m:tebrık ederım!

hayatımda kımseyı sıkayet etmek ıstemem ama Arcaıdum Mıgros ekıbını yakında gömcem !

>:( >:( >:(
bende 2 yıl önce böyle bir durum yaşamıştım ve migrosu bırakmıştım forum ve çekilişleri takip eden kişiler sayesinde migrosa dadandım yine çalışanların kalitesi aynı o zaman.
o zamanlar koç da eski migros kartımı kaybetmiştim ilgilenen güvenlik görevlisiymişgittim
migros kartımı kaybettim yenisini nasıl çıkarırız.?
neden kaybettin.?
vya be fırça yedik dedim ve mağzayı terkettim hemen şikayet mailli kişiyi olmasada personeli şikayet ettim ve migrosdaki tüm bilgilerimin silinmesini istemiştim.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #17 : 09 Eylül 2011, 08:12:00 »

..........
bende 2 yıl önce böyle bir durum yaşamıştım ve migrosu bırakmıştım forum ve çekilişleri takip eden kişiler sayesinde migrosa dadandım yine çalışanların kalitesi aynı o zaman.
...........

Arkadaşlar kimseyi rencide etmek istemem ama o kişi zaten ilgili biri olsa orada güvenlikçi olmaz. Asgari maaşla çalışmaz. Çok fazla personelin tutumuna bakmayın, adamlar çalıştıkları marketlerin insertlerinden bihaberler yani sattıkları malların kampanyalarını bilmiyorlar. Bu tarz istisnalara takılmamanızı öneririm.
Sistemle ilgili hataları şikayet edelim, evet düzeltmeye çalışalım ancak 16 yaşından sonra bir insanı değiştirmeye çalışmak kat be kat daha zor. Orada asgari maaşla çalışıp da siz bir ürün sorduğunuzda hava atmaya çalışan "Ben Lipton'dan başka çay içmem valla" diyen tipler de çok. Kişiliklerinde bozukluk varsa yapacak birşey yok, sorununu çözecek başka birini bulmanız gerekecek.

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 09 Eylül 2011, 11:55:51 »

..........
...........

Arkadaşlar kimseyi rencide etmek istemem ama o kişi zaten ilgili biri olsa orada güvenlikçi olmaz. Asgari maaşla çalışmaz. Çok fazla personelin tutumuna bakmayın, adamlar çalıştıkları marketlerin insertlerinden bihaberler yani sattıkları malların kampanyalarını bilmiyorlar. Bu tarz istisnalara takılmamanızı öneririm.
Sistemle ilgili hataları şikayet edelim, evet düzeltmeye çalışalım ancak 16 yaşından sonra bir insanı değiştirmeye çalışmak kat be kat daha zor. Orada asgari maaşla çalışıp da siz bir ürün sorduğunuzda hava atmaya çalışan "Ben Lipton'dan başka çay içmem valla" diyen tipler de çok. Kişiliklerinde bozukluk varsa yapacak birşey yok, sorununu çözecek başka birini bulmanız gerekecek.
güvenlikçi dediğin kişi reyon sorumlarımı acaba ? eğer öyleyse en az lide mazunu olma şartı ile işe alınan bu kişilere oryantasyondan tutunda satış pazarlama konusund aeğitimler veriliyor hiç bir firmada dandikler hariç asla bihaber olamaz insertü okumuş yutmuş olması gerekiyor bu o kişinin de hatası ve kesinlikle ihbar alması gerekiyor benim kocam gerizekalımıda o kadar emek veriyor elemanlarına uğraşıyor sabahlara kadar mağazada çalışıyor sistemle ne alakası olabilir bunun alaka seçtikleri personelde kampanyayaı bilmeyen çaylak bir personal dahi olsa asla bu şekilde konuşamaz ! bilmiyorumefendim diyip hemen koşturması ve ve bilen birisine sorması gerekir. ben asla affetmem öyle bir kişiyle hele ben karşılaşayım sonuna kadar direnir o kişinin ihbar alması ev saygılı olması için elimden geleni yaparım yoksaaaaa   asla uslanmaz ve amacım asla o kişiyi işten attımak değil yaptığı hataları anlaması...
bugün bana yarın SANA UNUTMA !

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #19 : 10 Eylül 2011, 00:39:27 »

..........
...........
..............
 Orada asgari maaşla çalışıp da siz bir ürün sorduğunuzda hava atmaya çalışan "Ben Lipton'dan başka çay içmem valla" diyen tipler de çok. Kişiliklerinde bozukluk varsa yapacak birşey yok, sorununu çözecek başka birini bulmanız gerekecek.
...............
 benim kocam gerizekalımıda o kadar emek veriyor elemanlarına uğraşıyor sabahlara kadar mağazada çalışıyor sistemle ne alakası olabilir bunun alaka seçtikleri personelde kampanyayaı bilmeyen çaylak bir personal dahi olsa asla bu şekilde konuşamaz !
 ...........
Selda Hanım neticede bu tarz yerlerde genelde evli hanımlar harici, o da evlerine maaşlarıyla destek olduklarından çok fazla personelin durmadığını biliyorsunuzdur. Yani çok fazla personel sirkülasyonu olmakta. Eğitimler çok da sağlıklı değil, içinde olduğumdan biliyorum. Bu tarz yerlerde yükselmek çok zor ve maaşlar da az. Haliyle isterse Harward ı bitirsin, salaşlık olabiliyor. Düzgün çalışan da insanlığından düzgün çalışıyor diye düşünüyorum. Takdir ediyorum, ancak çok düz adam mantığı "Benim işim değil, ben kasiyerim. Müşteri hizmetlerine sor, oradan git MH'ne. Bizim bilgimiz yok, insert yanlış. Ürün farklı. "
Çok sık yaşadığımız sıkıntılar yani, hani ben umursamıyorum. Uğraşmaya da lüzum yok bence, tavrım net benim. Kasada sorunumu çözemediler mi, koca market arabası dolu ürünü kasadan almadan bırakıyorum  ;D Nur topu gibi çocukları oluyor, gitsin reyonlara geri yerleştirsinler. Migros MM'den Omo aldım kasadan indirimi yapmadılar bıraktım, bugün gittim MMM Migros'ta ürünü aldım. Sorun çıkmadı, işlem tamam.