Bağlanılan Hatırlatmalar

• Ülker İçim sonucu (Posta): 12 Ekim 2011

Gönderen Konu: içim den ödül kazan 15 eylül 2011 son  (Okunma sayısı 10834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: içim den ödül kazan
« Yanıtla #10 : 27 Ağustos 2011, 10:41:17 »
kaşar peynırı alcam bende...mevye suları dahıl degılmıs...meyvelı yogurt da alabılırsınız dedıler...10 tllık urun almak kolay zaten yaw...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı murakami

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 27 Ağustos 2011, 13:14:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben yogurt ve sut aldim 10 tl.lik ama kampanya kodu gelmedi telefonuma..

Telefonun sisteme kayıtlı olmayabilir, anında gelmesi lazım

ilk alisveriste geldi- ikincisinde de ayni uruneri aldim gelmedi. 2 gundur.

Çevrimdışı simon

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 27 Ağustos 2011, 13:22:53 »
Kampanyanın uygulama tarzı bence çok güzel, 300 - 500 tane fake hesabı olanların o kadar money clup kartı
ve o kadar cep telefonu yoktur herhalde, sahtekarlara hayal kırıklığı olmuştur.

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 27 Ağustos 2011, 15:32:00 »
telefonun sisteme kayıtlı olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz

Çevrimdışı simon

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 27 Ağustos 2011, 15:51:34 »
telefonun sisteme kayıtlı olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #15 : 28 Ağustos 2011, 21:24:25 »
Dikkat ettinizmi bilmiyorum su ara kiosklar sürekli hata veriyor bilgi güncellemede özellikle.Ve 2 gündür cebelleştigimden yaşadığım bir deneyimmi aktarmak istiyorum.
  Gecen hafta eşimin karttan katıldık içim kampanyasına anında sms geldi ve katıldık.Bu hafta kayınvalidem katıldı.13 liralık aldık içim süt ve tereyagı ama sms gelmedi.Ertesi gün moneyi arayp bilgi istedim.Aldıgım cevap şaşırtıcı idi.Fişin üzerinde kart numaramız mevcut yani alışverişi yaptık orası ortada.Ama money sitemde maalesef düne ait herhani bir alışverişiniz gözukmemektedir diyordu.Ki ben henkel ürünleride alıp toplam 87 liralık alışveriş yaptırmıştım.İşte o an olay koptu bende demekki henkelede katılamadık.Bu gün gidip ürünleri iade ettik.Ardından tekrar alım işlemi gerçekleştirk.Asıl bomba ise gene sms yok ve gene alış veriş yapmamış gözküyor.

Anlıycaınız sizin telefonunuz kayıtlıdır kayıtlı olmasına ama maalesef migrosta bir çok kampanyaya katılıcam derken katılamıyormuşuz bunu öğrendim.Şimdi deniyorum son ay harcamalar yine çıkmıyor maalesef .
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 28 Ağustos 2011, 21:37:35 »
An itibari ile yeniden aradım herşey normal kart aktif tel no güncel.Ama alışveriş yapmadık gibi gözüküyor.Fişin üzerinde kart nosu yazıyor diyorum kasalardaki sistem kaynaklı anlık bir işlemdir dediler.Ve sanırım ben bunların hepsini iade edicem..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #17 : 29 Ağustos 2011, 00:37:31 »
An itibari ile yeniden aradım herşey normal kart aktif tel no güncel.Ama alışveriş yapmadık gibi gözüküyor.Fişin üzerinde kart nosu yazıyor diyorum kasalardaki sistem kaynaklı anlık bir işlemdir dediler.Ve sanırım ben bunların hepsini iade edicem..

ben dün katıldım valla aynı sorun bende de oldu. sms bekliyordum. demek ki sorun bir bende değilmiş. dur kulaklarını çekeriz. sistemlerinde sıkıntı var demek ki
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #18 : 29 Ağustos 2011, 00:42:31 »
ya arkadaşlar o değil, hani bakın bunda sms bildirimi geyiği oldu da, çekilişe katılamadığımızı çaktık. demek ki biz pek çok kampanyaya boşa para harcıyoruz. kimbilir kaçında aynı sıkıntı oluyor. yok ürün barkodunu tanımlamıyorlar aycan daki gibi paramız boşa gidiyor.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı murakami

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #19 : 29 Ağustos 2011, 12:17:22 »
ya arkadaşlar o değil, hani bakın bunda sms bildirimi geyiği oldu da, çekilişe katılamadığımızı çaktık. demek ki biz pek çok kampanyaya boşa para harcıyoruz. kimbilir kaçında aynı sıkıntı oluyor. yok ürün barkodunu tanımlamıyorlar aycan daki gibi paramız boşa gidiyor.

aynen, katıldıgım 2 icim alışverişinde de şifre gelmedi yalnız ilkinde geldi. toplam 3 alısveris yaptım.aynı ürünleri alıyorum.  saçmalık. maillerime de cevap veren yok.